Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Şuan canımı okuyan sağ kasık ağrım var ince ince oynuyor içimi. Ne yapsam bilemedim.

Kızlar iyi akşamlar, nasılsınız ? Sizlere birşey sormak istiyorum kafama çok takılıyor. Çoğu hamilede lekenme tarzı kan geliyormuş pregosteron mu ne öyle birşey kullanıyorlar. Benim daha hiç bir damla bile kan gelmedi. Leke bile gelmedi sadece normal beyaz akıntım var kötü mü bişe mi bu anlamadım ben ya

Kızlar iyi akşamlar, nasılsınız ? Sizlere birşey sormak istiyorum kafama çok takılıyor. Çoğu hamilede lekenme tarzı kan geliyormuş pregosteron mu ne öyle birşey kullanıyorlar. Benim daha hiç bir damla bile kan gelmedi. Leke bile gelmedi sadece normal beyaz akıntım var kötü mü bişe mi bu anlamadım ben ya
Canım benim ilk hamileliğimdede leke gelmemişti gelmemesi lazım. Gelmesi anormal diye biliyorum ben

Gelmemesi lazim canim, projesteron dusuklugunden dolayi geliyo.
Gelmemesi iyi yani

canım Ne var içinde... tadı nasıl... tarçın vs... ne var. içilebilecek gibi mi..
İçinde bal, çörek otu, hayıt tohumu, hayıt ekstratı, civanperçemi ekstratı, aslan pençesi, polen, zerdeçal, adaçayı, propolis var. Benim kullandığım naturallen marka
C-life in erkekler için olanı varmı...
Benim kullandığımın erkek için olanı da var ginsengli, arı sütü, bal polen var içinde. Kadın versiyonu aşağıdaki

Eklentiler

• Screenshot_20210224_075205_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210224_075205_com.android.gallery3d.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 39
benim regliye son uc gun . ama sankı bebek dusunmuyormus gıbı rahatım nasılsa yumurtlama yok hamıle değilim diye bı rahatlık var panık yok ustumde. aylardır her reglı zamanı delı gıbı belırtı ararken şuan kac gun kaldıı yaa dıye baktım reglıye :KK70: panıksız gecen şu zaman iyi geldi bana :KK70:
buarada 8 günde 2 kilo :spor:

benim regliye son uc gun . ama sankı bebek dusunmuyormus gıbı rahatım nasılsa yumurtlama yok hamıle değilim diye bı rahatlık var panık yok ustumde. aylardır her reglı zamanı delı gıbı belırtı ararken şuan kac gun kaldıı yaa dıye baktım reglıye :KK70: panıksız gecen şu zaman iyi geldi bana :KK70:
buarada 8 günde 2 kilo :spor:
insan dinleniyor, iyi gelmiştir beklentisiz bir ay geçirmek :KK50: kilo da gayet iyi hedef kaç ?

X