Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar yumurtlama tarihiniz değişince bat tarihinizde mi değişiyor konuyu tam anlayamadım
Tabi canım, mesela ne zaman yumurtladın üstüne 14 gün koy . Mesela benim yumurtlama 16/17 sinde oldu. Adet döngüme göre benim adet olmam lazım bugün. ama yumurtlamam 17si olarak baz alıp üstüne 14 gün saydığımda ayın 1 ekim olarak görünüyor adetim. ki Normla de 1 Ekim benim adetimin 3. günü olması lazım. Ve ben ona göre hesap yaparak dr. randevusu almıştım kadın doğumdan tekrar bir hormon tahlili yaptırayım diye. ama hesaplar karıştı.

Ben listede yok muyum, göremedim...

Ailede de var mı? Benim baba tarafım komple şeker hastası, eğilim de çok kuvvetli ben de ama bu kadar erken yaşta olmasına üzüldüm

aa yeni öğreniyorum canım yumurtlama testinde 16/17 pik gördüm 18i hafif silikleşmeye başlamıştı o zaman benimde bat 1 ekim olacak gebelik testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun

kızlaar iyi haftalarr , ben ve sorularım burdayım yine

1-iki aydır folidoce kullanıyorum bir ay daha folik kuullanıp bırakmayı düşünüyorum sizce inofolic combi alsam nasıl olur en azından son ay için?

2- bu ay progesteron testi yaptrcam sat 12 eylül 22 gün sonra 3 ekimde yaptrısam olur mu sizce ? 25 eylül yani 14. günümde pik görmüştüm ovüyü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…