Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım selam tekrar bence bizim öncelikle hedefimiz direnci düşürmek olmalı doktor bana direnci düşürmeden kullanacağın hiç bir ilaç etki etmez dedi inofolicte pahalı bi ilaç bence bi süre daha folik asit ile devam et direncin düşünce başla inofoliğe ben şuan folik asit bile içmiyorum, diğer sorun hakkında hiç bilgim yok

doğru diyosun canım aslında , ben su ins dirncine eğilmeliyim nedense ona bir türlü kanalize olamadım. sorun sanki ondan değil de başka bişeydenmiş gibi yoğunlaşıyorum hep bir ay da kullandığım folik asitten devam edeyim o zaman sonra zaten bırakıcam sonrasında da zaten artık bakıcaz

canım insülin direnci hamile kalmayı inanılmaz etkiliyor malesef direk üremeyi etkiliyor doktor bana başka şeyleri unut tek derdin insülin direnci olsun onu düşür bak nasıl hamile kalacaksın dedi

fiona13 sen şuan tüp bebek tedavisi bile yaptırmak istesen doktor önce direncini düşür diyecek direncin düşmeden tedaviye başlamayacak çünkü kaliteli yumurta toplayamıyorlar ve şansı inanılmaz azaltıyor, acilen ilaca başlaman lazım ve sağlıklı beslenmeye geçiş haftaiçi yapamazsın ama cumartesi pazar en azından spor yapmaya çalış

Kızlar ya ben hiç ilgilenemedim haftasonu, gece yatarken bakıp alıntılamıştım cevap yazarken uyumuşum kaldığım yerden devam edeyim konular çok geçmiş olabilir yakaladıklarıma cevap yazıyorum
Sevgili Canikox geçmiş olsun kaç gündür halsizliğinin sebebi belli oldu bir an önce toparla canım inşallah
Ben de uzun zaman sonra okuduğum için kime ne yazacağımı unutuyorum, sayfaları okurken alıntılıyorum o msjları sonra topluca cevap veriyorum
Ben de şey istiyorum böyle doktor odaya girsin hiç bişeyiniz yok hamilesiniz desin filmlerdeki gibi
Hahaha benim de hayalim böyle öğrenelim ya ne güzel olur
Çok haklısın canım benim hiç kolay bir yaşantı değil zaten. Hele ki bunu kendi içinde yaşamaya çalışmak en yakının ailenle bile paylaşamamak çok zor. Sadece umutsuz olmak sürece faydası olan bir şey değil zararı var, ne kadar zor olsa da içimizde o umudu hep barındırmalıyız. Kırmak istemedim ya da bu saçma hadi toparlanıp gibi bir şey demek istemedim kesinlikle. Sadece bu stres ve umutsuzluk üzüntü de vücuda çok fazla zarar veriyor, elimizden geldiğince pozitif olmaya çalışalım kötü örneklere değil güzel örneklere bel bağlayalım..
Üzgünüm gerçekten de kırdıysam canlar.
Kuzular kansızlık/demir eksikliğiymiş. Alt sınırı 12 olan değer bende 4.7 çıktı
Canım geçmiş olsun inşallah toparlamışsındır ben bunu yazana kadar kimyasal çok düşürmüş demek ki bu sefer

@venushatun28 yok canım sen doğru söylüyorsun ama işte ne kadar düşüncelerimize göre davranmaya çalışsakta malesef bazen hissiyatlar ve duygular bastırıyor düşünceleri, altta yatan yaşanmışlıklar,saklanan duygular bazen yokluyor umut hep var azıcık bile olmasa zaten yaşanmaz

Yumurtlamadan 1 hafta sonra yaptır cnm, pikten deil de catlamadan itibaren (test Silikleşmeyi basladıgından) say 7 gün

kızlar bugün benim midem aşırı bulanıyor ama bi yandan da cır cır olmuşum ayıptır söylemesi gitsem mi acile bi kan versem mi kararsız kaldım bu şekilde belirti olur mu sizce?

Çok şükür 24 saatte toparlandım kuzu. Çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…