Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzum fibromiyalji için hacamat ve kuru iğneleme öneririm. Geçirmiyor ama hafifletiyor bi nebze. Ben spor salonuna gidiyordum ama pandemi malum evde mekik şınav vs ile hallediyorum veya yürüyüşe çıkıyorum mecburen.

Cnm bence sen de eğer gitmediysen bi endokrin bölümüne git cnm kadın doğum pek anlamıyor bu konuda insülin direncin var düşür diyorsa neden ilaç vermiyor o zaman boşuna zaman kaybı yaptırıyor sana
Canım dahiliyeye gitmiştim bende haşimato başlangıcı var çok yüksek olmasa da doktor o tetikliyor olabilir direnci dedi ilaca başlattı tiroid 1 aydır içiyorum ama sanmıyorum ben cumartesi kontrol var bakalım inmiş mi yükselmiş mi göreceğiz değişiklik yoksa ilaç isteyeceğim

Hepsi peşpeşe gelince insan neye odaklanıp ne yapacağını şaşırıyor di mi kuzu? Bişeyi düzeltirken bi bakıyosun başka bişey çıkmış. İnsanın morali bozulabiliyor. Yine de buna da şükür. Dermansız derdimiz olmasın

valla aklımın ucundan geçmezdi insülin direnci falan tsh çok yüksek değil ona takmıyorum da insülin direnci beni üzdü dün gece rüyamda bile hep insülin direnci ile uğraştım ve resmi olarak pms e de girdim saçma rüyalar+iç sıkıntısı+ağrımaya başlayan göğüsler+regl olacakmış gibi karın ağrısı hissi

Aynı faktörler gebelik öncesi de olabiliyor biliyorsun. Allah biliyor ya ben bu ay srnden çok umutluyum. Nedense içimde öyle bi his var. Keşke tutsa diyorum içten içe. Ne yüksek değerlerle hamile kalıp doğuranlar var. Sen çok çabalıyorsun. Elinden geleni yapıyorsun. Gerisi tevekkül. Rabbim görsün, gönlündekini hayırlı eylesin

Pms diye kestirip atma Aynısını bebiş de yapiyor Umarım öyledir
Herkese günaydın, bol yumurtlamalı bol döllenmeli bol tutunmalı bir hafta olsun inşallah

Senin epey yuksekmiş, ama muazzam düşmüş
Çok sıkıntılı sebeplerim vardı. Onlar ortadan kalkınca veya azalınca diyet ve spor desteğiyle düşüyor canım. Artık kolay kolay düşmüyor da. Yaş ilerledikçe metabolizma da yavaşlıyor. Herşey zorlaşıyor.

yaa canım benim ne güzel hissediyorsun inşallah yanılan ben olurum, inşallah sen de en kısa sürede sağlıkla hamile kalırsın

Pms diye kestirip atma Aynısını bebiş de yapiyor Umarım öyledir
Herkese günaydın, bol yumurtlamalı bol döllenmeli bol tutunmalı bir hafta olsun inşallah
hayırlısı diyelim o zaman cumartesi kan verirken beta da baktırırım belli olur bat pazar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…