Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım hafta sonu gidemiyorsan eğer ,sali yerine pztsi gidersin.bence bugun yarin pik olucak gibi sen degerlendirmeye caliş bu zaman diliminde hayırlısı olsun
duygucum inşallah mart totemimiz tutar simdi sen ovude pik gormedin doktorda bunu onayladi , U Uzaygemisi35 4 yumurtaya ragmen pik gormedi kafalar karıştı
Canım senin 6 yumurtanin hepsi 18 mm ustundemiydi ? Bazen tedaviyi iptal ediyorlarmis oyle okumustum burda.pco var mi sende ?Hayırlısı olsun inş
Istanbul da mi doktorun ? Kime gidiyorsun

Yok canım istanbul
Bana yakınsın sanki de demiyon neresi

Canım yumurta destekleyici vitaminler var onlari alabilirsin,bal polen propolis ari sütü karışimlari oluyor.Inşallah tedavisiz bu ay surpriz yapar bebisin canim

Ne zaman gelecekler bakalım bu gidişimde soracağım doktora benim yumurtaların sıkıntısı ne diye
Ben yumurta kelimesini duyunca bizim yumurtalar geliyor aklıma. Bende üniversite hastanesine gideceğim. Özele gidip boşa para vermek istemiyorum. Üniversite hastanesinde araştırma oluyor.

Benim de senin gibi, yumurta büyüyor çatlıyor hormonlar iyi eşimin değerleri iyi ama bebek yok sen kimyasal falan geçirdin mi hiç peki?
Yok hiç gebelik geçirmedim asılamaya geçeceğiz ama doktora bir ay ara verelim vücudun dinlensin dedi Mart ayını bekliyorum adet olmayı sen kimyasal geçirmiştin dimi 8 9 ay önce öyle hatırlıyorum hatta aynı gün çatlatma iğnesi vurulmuştuk seninle ikimizde negatif olmuştu

Ahhh keşke öyle olsa sabahtan beri ağlamaktan içim çıktı eşimde diyo tek çocuğu olmayan biz değiliz stres yapma ama nasıl yapmayayım ki geçtikten çok zor bi süreç

Pazartesiye buldum. Yeşilyurtta.
Sen de mi izmirdesin canım
Evet canım benim ilk denediğim ay kimyasal olmuştu aynen klomen ve ovitrelle de işe yaramadı malesef benim geriye rahim filmi kaldı

Sen de mi izmirdesin canım

Evet canım benim ilk denediğim ay kimyasal olmuştu aynen klomen ve ovitrelle de işe yaramadı malesef benim geriye rahim filmi kaldı
Evet sende İzmir'de sin diye direk ilçe yazdım. Ben hiç ilaç kullanmadım. Hormonlar normal dedi SGK hastanesi yolladi. Eşinde görünsün dedi o da göründü sorun yok ikimizde de

Ahhh keşke öyle olsa sabahtan beri ağlamaktan içim çıktı eşimde diyo tek çocuğu olmayan biz değiliz stres yapma ama nasıl yapmayayım ki geçtikten çok zor bi süreç
Canım lütfen ağlama , bak henüz tadavi şansınız var önünüzde,bir sürece gireceksiniz inşallah dua et, hersey güzel olucak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…