Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla her şey normal Çıkınca insan ne yapacağını da şaşırıyor
Merhaba herkese fikir almak istiyorum her sey normal olup bebek olusamayanlardan biri olarak gecen hafta rahim filmi cekildigimi soylemistim sorun yok hormonlar hepsi ideal adet düzenli univ hastanesinde bir profa gittim bu ay amh istedi o da 2 buçuk çıkmış o da normal esimin de degerleri normal. Prof a testlerin sonucunu dün götürdüm ve adetin 2. günü gel aşılama yapalım dedi ben şok öyle direk aşılama mi olur sizce gideyim mi bekleyeyim mi nolur akıl verin

aşılama genelde eşte hız sorunu varsa direk öneriyorlar canım,

Yaşınız ileri ise bence gidin. Psikolojiniz ve de vaktiniz varsa normal yolla olmasini bekleyin

Canım yaş faktörü süre faktörü önemli ne kadardır istiyordun? Eğer yaş sınırdaysa zaman kaybetmeden alternatif tedavileri denemekte fayda var hızlı yol alabilmek adına bence

Canım yaş 31
8.ay oluyor bu ay korunmayali oglumuz 5 yaşında
Canım yaşın genç daha ya ben senin yerinde olsam aşılama için en az bi 15 ay denedikten sonra yapardım onun yerine destekleyici klomen femara gibi ilaçlar kullanabilirsin
Oh sevindim canım güzel geçsin hafta sonu
Sağol canımmm haftasonu temizlikle geçecek evi kırklıcaz yarın eşimle kileri falan düzenlicez çok iş var

Ooo çok kolay gelsin canım size nerden esti ve sen bu saatte buradasın

Evet canım ovü testleri kafa buluyor bızmle
Anadolu yakası canım sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…