Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen canım bıdakı ay baska doktorla devam edıcem zaten bıara kıstım olmsutu bebege ılk karar verdıgmızde raporuma baktım kistik felan yazıyor ıkı ayda hapla erıdı ama. 1 cm bile kalmadı. muhtemel yumurta catlayamadı kıste donustu. bu bıle yumurtladıgımın gostergesı bu ayda boyle olsun napaılm .. minseo U Uzaygemisi35

İç sıkıntım belli oldu Sonuc cıkmıs. Yumurtlamadım sanırım.
Aaa canım evet ama bak yeni ovulasyon oluyor da olabilir sağdaki referans değerlerine göre. Belki senin bu ay hiç yumurtlama olmadı ya da iyice gecikti. Fazla testin varsa bence öylesine çok stres olmayacaksan buna göre takip et bakalım yükselecek mi? Veya zamanında adet görecek misin ve adetin az /çok normal mi olacak çok merak ettim. Canını hiç sıkma demek ki bu ay öyle bir aydı daha önce pik görüyordun bu ay görmedin doktor da görmedi sağlaması yapıldı. Klomene rağmen olmadı diyorsun ama belki klomen sana uygun değil ve farklı bir etkisi oldu? Arada başka kür mür vs kullanmamıştın değil mi? Bir de bu devletteki doktorla sonuç üzerine görüşecek misin o ne diyecek merak ettim. Bence hiç canını sıkma bu sonuçların elinde olmssı iyi. Bu ay tüm bu durjmu anlatıp detaylı inceleme için bir doktora gidersin güzelce ilgilenir ve çözümü bulursun canım hiç moral bozmak yok

Gördüm canım şimdi yukarda yazdım sana. Basit yumurta kistleri herkeste zaman zaman olan çoğunlukla fark edilmeden adetle atılan kistler zaten. Burada klomen kist yaptı diye de çok kafaya takılıyor. Hiç öyle bir durum değil adetle atılır çoğunlukla zaten. Bu da öyle bir duruma denk gelmiştir ama liste dönüşmemiş bu ay hiç yumurtlama oluşmamış olabilir. Kiste dönüşecek olsa yumurta gözükür ve sen de pik görürdün. Çatlamazdı diye tahmin ediyorum

hangı degere göre yenı ovulasyon olabılır ki . adete 8 gun kaldı normal şartlarda bakalım. aynen zaten gecen aylarda ovüde hep pik gördum aama bu ay gormedım. fazla testım var yapıcam bakalm yarından ıtıbaren. baska bı doktora gtmeye karar verdım zten

sanrıım ilaçlarda hormon var sonuçta belki de onların yan etkisi :/ ben böyle durayım ağliyim yiyim içiyim ağliyim tamam döngü bu sekilde tamamlansın .
sanırım bende biraz tükenmişlik sendromu başladı. böyle bişiy mi bilmiyorum ama ona yordum ben

Evet öyle değerlendiren bendim bi tek o ay hamile kalabildiğim için ısrarla deneyin dedim ama ben de bi daha öyle yapamadım. Bu ay da 3 gün üst üste oldu. Çok görev gibi olmasın diye biraz eşime bırakıyorum o da sağolsun ara vermiyor yumurtlama günlerinde o benden daha çok stres oluyor. Benim de bu ay yumurtlamadan sonra hiç geçmedi akıntım süt gibi. İnşallah çift çizgiyi görürüz

Bu ay aynıymış seninle batlarımız kuzum hadi hayırlısı

sanmıyorum canm rahım kalınlastı demıstı doktor reglının 2. yarısı olarak gozukuyor demıstı. napalım bu aylık böle olsun yani. sabır sabır sabrır..
aynen kuzu sabır , ben de üç
aydır yumurtlamıyorum öyle hissediyorum. çoğu zaman regl belirtim bile gelmiyo.
bilmiyorum ya bi güç gelse de salsam toptan

aynen kuzu sabır , ben de üç
aydır yumurtlamıyorum öyle hissediyorum. çoğu zaman regl belirtim bile gelmiyo.
bilmiyorum ya bi güç gelse de salsam toptan
rejime taktım ya kafayı bende belkı oyalar benı biraz. kilo vermekte iyi gelir belki. sımdı gıdecegım doktora yazcam. şimdiden tanısalm bakalm doğurtt beni a kadın sabah akşam sevısyrz olmuyoo olmuyo

Tamam bu ayı cebe koyduk şimdi önemli olan önümüzdeki ayda alacağımız sonuç şuan üzülecek bir durum yok bu ay yumurtlamadığın ay olabilir
aynen canm yumurtladıgıma emınım ovü benı yanıltmadı onda hep pik gordum . ama bu ay doktor yok dedi testte hep negatif. bu ay olmadı dmekkı yumrtlama ıcım rahat. bakalım mart ayına kısmet zaten rejımdeym rahatca rejım yaparm bır ay daha zayıf hamıle kalırım :)) bakalm kısmet..

Ne mucizeler duyuyoruz okuyoruz be kuzum hiç belli olmaz. Ki zaten hamilelik başlı başına mucize bence
ben marta merdiven dayadım burcumda balık mart 5 dogumluyum kedıler çiftleşme ayı felan derken. marta totem yaptım bakalım belkı doğdugum ay hamıle kalıcam bende

Aaaa evett sizin sayenizde biri dha kalmıştı bende denedim buay bakalım ne olacak gerçekten görev gibi oldu ama bebiş için napalım . Süt gibi dediğiniz iç çamaşırına beyaz süt kesiği gibimi benim öyle normalde hep takvime not aldım 4 5 gün önce başlamış şimdi 10 gün öncesinden başladı inşallah yanıştmıyordyr bedenim beni inşallah pozitifleri görürüz göğüs hassasiyetimde çok erken başladı sizin nsıl dokunamyorum çok acıyor normalde 7 gün önce başlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…