Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canm yok bugun gidebilirim aslında ama yumurtlamadım ya gitmeme gerek varmı sizce? Testte dun cıktıya
Yok ben gideceksin sandım ondan sordum. Bu ay geçti bence de ya testte de kanda da yumurtlama gözükmedi. Gelecek adette bu yeni doktora anlatırsın bence hepsini
Aksam bişelrle ugrastm daha iyiyim canmm teşekkür ederimm
Çok iyi canım sevindim güzel hafta sonları olsun inşallah

Estrofem varya o insanı depresyona sokuyo.. o ilacı kullandığım ay ben benlikten çıktım sinir alınganlık ağlama.. sonra bi yan etkilerine bakayım dedim ilk yan etkisi depresyon yazıyor

Canım doktoruna güven.. ilaç biter bitmez çağırmıyolar zaten.. pkoda genelde ha diye hemen büyümüyor yumurta, istisna varmıdır illa vardır ama ben mesela ilaç bittikten 2 gün sonra falan gittim hep

Canım doktoruna güven.. ilaç biter bitmez çağırmıyolar zaten.. pkoda genelde ha diye hemen büyümüyor yumurta, istisna varmıdır illa vardır ama ben mesela ilaç bittikten 2 gün sonra falan gittim hep
İlk klomen kullanınca dun biraz heyecan yaptım canim ama sukir iyiyim simdi arada deliriyorum iste stresten . Ben dun aksam ki klomen i almayı unutmuşum sabah aldım bu yumurtayı etkiler ni acaba bi fikrin var mi

Günaydın hamilesin hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah çok uzun süredir bekliyorsun sen de
Çok şükür canım benim teşekkür ederim gerçekten çok badireler atlattık umarım bu defa sağlıkla kucağıma alırım darısı tüm bekleyenlere olsun

Günaydın kızlar, bende bu sabah birazda eşime sinirlenip ani bir kararla 8:30 randevusuna gittim, eşime bile söylemeden gizlice gittim geldim ,kendisi 1500.uykusundaydi cünkü artık peşinde dolanmaktan yoruldum ozel tarihlerimi kollamaktan yoruldum benimle ayni durumda olan evli ama bekar kadinlar beni anlayacaktır hem hormon tahlil sonucum hem rahim filmim hem esimin sperm analizini hemde icerde neler oluyor bi kontrol olayim dedim,birde sizden görüp progesteron istedim (gerek yok hala sen neyin kafasindasin diyor bana doktor ) Maşallah iki yumurtaligimda löp löp polikistik hoca bakti bugun 17.gunum yumurtan yok oluşmuşsada suan gözükmüyor dedi eşimin degerlerini hic begenmedi, yuzde 1 morfolojiyle senin tek başına mücadele vermen zor dedi ve anlamsiz dedi Eşinin androloji doktoruna gitmesi gerekiyor dedi.akinti takibi Lh testleri yumurta takibi degildir dedi,yumurta takibi icin buraya gelmelisin bizim gozumuzle yumurtayi gormemiz gerekiyor dedi.Dilersen yumurta takibi yapalim onuda bir yil onceydi gerçi ama üc ay denedigim için aşılama olabilir bir iki kez sonrada tüp bebek dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…