Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inş bebiş seninledir canım ne zaman reglin ?
25 şubat son 6 gün canım inşallah inşallah evlendikten sonra düzenim çok değişti gerçi hiç adet öncesi lekelenme olmzdım direkadetim başlardı şimdi lekelenmelerim oluyor adet bi 3 gün önce geliyor bi 4 gün sonra evlenmeden önce hep düzenliydim

Ovulasyon boyle çıktı kizlar sali cok gec olmaz demi ? Klomen yarın bitiyor randevum sali günü yoğun akintim var bugün yapışık ve krem ile karışık

Eklentiler

• 20210219_140352.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 56
benim de 25-26 subat. olsun düzen değişebilir o yine oturur. ben evde test olmadığını sanıyıdum taşındım bu arada bi tane test çıktı yerleştirirken erken olduğunu bile bile yaptım. negatif tabiki.
ama benim zaten umudum yok artık. bizde erkek infertelitesi de çıktı. inşallah sende vardır

olmaz canım bence. ama doktora yaz istersen yine de
Benim dr hic oyle tarz bi dr değil ki cevap verir ama üstüne dusmez bi seu olmaz der başka bi sey demez ben bugün den itibaren bi gün ara ile degerlendircem ama salıya catlamadan kiste doner diye korkuyorum malum pko olduğum için catlamio diye umarım çatlar

Daha çok erken canım belli olmaz infertelite bildiğim kadarıyla sebepsiz di değilmi strese bağlı belki o telaşta kalmışsındır inşallah belli olmuyo bende geçmeden yapmak istemiyorum 2 ay önce 30 tane test almıştım o ay 4 gün geciktim inanırmısın hepsini o ay bitirdim bi hayali çıktı bi negatif çıktı beni çok yanılttı çok üzdü geçen ayfa 1 gün gecikmem oldu elimde bitane kalmıştı yaptım saatler sonra hayali çıkmıştı asla gecikmeden yapmam bidaha perşembe adetim haftaya eğer cuma akşama kadsr olmazsam akşamüstü alıp haftadonu yaparım diye düşünüyorum inşallah pozitifi görürüz hepimiz bu ay çok duygusalım bide göğüs hassasiyetim çok önce başladı çok acıyor eşimde hiç rüya görmemişti 2 gündür görünce şüphelendim yazmak istedim çakşırla hayıt ta kullandım bide bu ay eşimede çakşır içirdim ben çakşırı çok içmedim burdan tanıdığım bi arkadaş ta sebepsiz interfilite den 2 sene çocuğu olmamış o önerdi hayıt ve çakşırı o yüzden yapayım dedim 8 haftalık hamile şimdi çakşırı çok övdü inşallah banada şifa olmuştur hamile kalmışımdır

Yaaa canım benim ne güzel yazmışsın öyle. Çok güzel gerçekten buradaki destek paylaşım olmasa ne yaparız bilemiyorum. Eşimiz bile o regl olunca gördüğümüz hayal kırıklığı hormonal olarak da eklenen çökkünlüğü anlayamıyor bazen. Ama ister istemez onu mutlaka yaşıyoruz. Burada paylaşmak çok iyi. İyi ki bu topiği açmışsın canım benim biz de seni çok seviyoruz ve buradaki herkesi seviyorum Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Ayy çok güzel valla bana da yaz diyetisyenin adını takip edeyim.seviyorum öyle şeyleri. Şimdi biraz daha verince koruma programında böyle şeyler yerim bol bol diye düşünüyorum
sonuç haftaya cıkabılırmıs orda hormon ıncelemıyorlarmıs baska hastaneye gıdıyormus cart curt yuh dedım ya. kocaaman hastane bıde
Ayyy ne diye o zaman yarın öğlen çıkacak diyorlar dün inşallah çıkar yani resmen gebelik testi verdiğini düşünsene çocuk doğunca öğreneceksin herhalde.
Bende hepiniizii çoook seviyorummmmmm
Toplaşın sarılalım
Sarılalım sıkı sıkı
Bende hepinizi çok seviyorum Allahın izniyle hepimiz gebe olacağız bir gün
Ben de canım inşallah
Amin çok güzel konuşmuşsunux kesinlikle katılıyorum. Biz anne olmasak da çok değerliyiz ve onlar da bizi böyle de çok seviyor. Bu iş kesinlikle başkasını mutlu etmek için yapılmamalı ayrıştırmak lazım. Çocuğa öyle bir misyon yüklemek de doğru değil psikolojik açıdan farkında olmadan. Ama anneye nasıl söyleneceği kısmını ben de hep hayal ediyorum
Ben de
Unutmayalım ki bizde onların yavrularıyız
Koca dana da olsak bu hep böyle kalıcak
Allah hepsine sağlık versin
Aynen öyle amin
Kızlar sizce pik mi test
Değil bence daha
Evet ama işte benim çok büyük yumurtada bile bu kadar çıkmamıştı artık bu testleri hiç güvenilir bulmuyorum
Hadi bakalım güzel haberlerle sonuçlansın inşallah.
Yapiskan akintinin yerini krem akıntı aldi kizlar klomen kullanırken biyle akıntı yaşayan var mı
Ben çok dikkat etmedim valla :) akıntı oldu da ne kadar sürdü nasıl sürdü hatırlamıyorum. Yumurta akı kıvamında olan aşırı yoğun olmuştu sadece
Kızlar bu testi yeni yaptım
Bu pik olmuş
kızlar bana bse oldu ya sankı kotu bişe olmus gbı ıcım sıkılıyor
Ayy ciddi misin dün bana da oldu ya elim kolum kalkmadı dün iç sıkıntısı bunaltı. Yazacaktım hatta size. Ağlamaktan beter oldum yok yere. Hayırdır inşallah canım.
benim son bir haftadır öyle hatta estrofem kullanıyorum o yan etki
yapar mı dedim bi an nefesim kesilyo sanki geçen minseo de aynı seyi dedi bi an kötü
bi his geldi diye
Allah Allah ben de dün böyleydim ya iğneden mi diye düşündüm ben de ama sanmıyorum. Hayırdır inşallah. Elim kolum kalkmadı dün iç sıkıntısı bunaltı. Yazacaktım hatta size..Ağlamaktan beter oldum yok yere.
Ovulasyon boyle çıktı kizlar sali cok gec olmaz demi ? Klomen yarın bitiyor randevum sali günü yoğun akintim var bugün yapışık ve krem ile karışık
Bir şey olmaz sen yine gün aşırı değerlendir yumurta çatlamadan önceki ilişkilerden kalan spermler de dölleyebilir. İlişki olursa geç olmaz zaten doktora gitme tarihin fark etmez.
Yaa kuzum niye umut yokmuş hele? Neler duydu gördü bu gözler niye olmasın? Hem ben yeni evin uğuruna inanıyorum inşallah yeni ev size bebişinizi getirecek

Amiiiin hepimize inşallah bu ay 41 meryem suresi hedefledim 30 tanesi bitti her okuduğumda sizede ediyorum isteyen herkese nasip et Allah ım diye inşallah hepimiz mutlu haberler veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…