Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Insallah olur kuzu

Canm yeni okudum testin iyi cıkmıs cok sevındım hadi inşallah tutunmuştur bebişş

Gunaydin hadi bakalım,progesteron ve amh icin gittin degil mi ?
Tebrikler kaldi 2.200
Aynen canım hem bakalım yumurta varmı ki bu ay yumurtlamadım biliyorum ama olsun baktım varken bi bakılsın. Hemde Amh yi sorucam evet insilün direnci bakıyorlarmı devlette. Aynenn tam gaz devam diyete insilün direnci regliykenmi bakılıyor

Hayırlı kandiller kizlar hepiniz bugun dualarımda olacaksınız Rabbım evlat hasreti çeken bütün kardeslerime hayirli evlatlar nasip etsin inşallah dualarınız kabul olsun siz de beni unutmayın duanızda bir an önce iyileseyim de ben de sizler gibi evladımı bekleyebileyim

Insallah istedigin testler yapilabilir ,bize de yaz sonucu
Insulin direnci icin aç olman gerekiyor

Canlar manyk huysuz ama bir okdrda tatlı yaslı bır doktora denk geldim yumurta yok ama ıki yumurtalıkta normal boyutta dedi rhım duvarı kalınlasmıs dedi adetın ıkıncı yarısı suan gorunum ddi buna göre yumurtlama olmus gozukuyor dedı ama progestonmu ne kan verdim bı baktır dedi hayatta hersey var yumurtlamamısta olabilirsin bu ay dedı. 27yasındasn ve kendılıgınden adet oluyosn dedi klomen neden kullandım dedi baya kızdı amh geregı yok dedi. İlacsız yumurtlama takıbı yapılır yumurtlama olmazsa klomen verılır dedı progestonda yapmam ben gozle anlarız ama ıcmzde kalmasn dedi ama ultrasona gore herşey normal dedi rahımde normal boyutta yumurtalklarda oyle kalınlıkta iyi dedi. Beşin üzerinde cıkarsa yumurtlama olmus sayılır dedi baya detaycı ama hep kızıyor enazından normal oldugunu ogrendım bakalm aksama cıkar sonuc ınsalllah yarın ogleden snra dediler ama

O zaman iğneden dolayi tarihin one gelmiş mi oldu ? Hangisini baz alicaksin

Şansa bak sabah sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…