Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Oğlum akrep çok fenalaaarrr çok dikbaşlı çok kendine hasss kimseye asla minnettii yokkk karşı cinse bu yaştan çok meraklııı

Oğlum akrep çok fenalaaarrr çok dikbaşlı çok kendine hasss kimseye asla minnettii yokkk karşı cinse bu yaştan çok meraklııı
Kaç yaşında oğlun canım? Allah bağışlasın. Ayy bir arkadaşım var evet cinselliğe düşkün oluyorlar diye duydum hep

Kolay gelsin sana ve ilerideki eşine o zamann

Kızlar ya belki kızacaksınız ama sanırım geçici bi duygu karışıklığı yaşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz 1 senedir bebek istiyorduk eşimde varikosel varmış 3 ay önce ameliyat oldu hep aramızda konuşmalarda geçen bi bebek konusu vardı hala daha var dün test yaptım ikinci çizgi hafif silik de olsa belliydi sonra dayanamadık kan vermeye gittik ve sonucum 160 çıktı yani hamileyim belli ki sonucu öğrendiğimden beri kafam çok karışık moralim bozuk gibi dolanıyorum halbuki bebeği çok istiyorduk hala daha istiyorum ama 9 ay sanki çok uzun bi süreçmiş gibi geliyor içimde nasıl olacak doğunca nasıl olacak şuanki gibi rahat olamayacakmışız gibi bi sürü olumsuz düşünce kafama üşüştü ya normal mi böyle şeyler yaşamam kendimi çok kötü hissediyorum

Canım bence de saçma düşünmüşsün o çift çizgiyi görmek için insanlar ellerinde ne var ne yok veriyorlar. Hayatlarını bir bebek sahıbı olmaya adıyorlar, ve sen hamılesın suan şükretmen lazım...

Şükrediyorum zaten böyle düşünceler bastırdığında kafamda savuşturmaya çalışıyorum çok şükür uğraşımız sona erdi diyorum ama kendime hakim olamadığım da oluyor doğumu düşünüyorum en çok o nasıl olacak içimi bi korku kaplıyor sanki zamanla mı oturur acaba

Daha doğuma çok var bende doğumdan çok korkuyordum ama hamıle olduğumu ogrendıgım andan itibaren hep normal olur ıns bebeğim ıcınde benım ıcınde o daha sağlıklı olur dıyorum. Ve benım 11 cm kıstım var doğum daha zorlu olacak ama hıc korkmuyorum sonunda bebeğime kavusacagm sende öyle düşün rmın ol doğduktan sonra 1 sanıye bile bırakmak ıstemeyeceksn

İnşallah canım teşekkür ederim

Merhaba canım bende bugün hsg oldum 3. Seferde ancak vermişler ilacı rahim darlığından doktor genişlettim biraz dedi ve dar olduğu için ilaç bile geçmedi spermlerin geçmesi daha zor bi durum dedi ayrıca pcoda var bende sende açtır canım büyük ihtimalle o yüzden olmamış olabilir.

Merhabalar, kızacak bir şey yok. Bence doğal bir durum. İlk öğrendiğinde ne kadar çok istese de insan bu kafa karışıklığını ambivalan duyguları yaşar. O haberle birlikte birçok soru işareti de gelir aklınıza, birçok kaygı tetiklenir farkında olduğunuz ve olmadığınız. Böyle yaşamak çok doğal. Hem sürecin kendisi nedeniyle, hem de hormonal değişimler de bu duygu değişimlerine yol açar. Biraz zaman tanıyın kendinize, bu konuda psikolojik kitaplar okuyup yaşayacağınız kaygı süreçleri hakkında bilgi edinip, yaşadıklarınızın doğallığını öğrendikçe rahatlayacağınızı umuyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Çok teşekkür ederim inşallah iyi ki varsınız

Hadi inşallah hayırlı haberler alırsın canım çok sevindim

Ben bugun kızımı hastaneye götürdüm gitmişken kan vereyim dedim adet sancım falan da gidince teste de silik çıkınca acaba mı dedim pek umudum yoktu zaten de işte iş olsun.. Beta 1.17 çıktı gitti 55 tl fos yere.

AA hay Allah. Üzdü senden çok umutluydum ben ya. Hayırlısı olsun canım ya adet olmazsan kist mist var mı diye git ama mutlaka. İnşallah bir dahaki denemede tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…