Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
AA hay Allah. Üzdü senden çok umutluydum ben ya. Hayırlısı olsun canım ya adet olmazsan kist mist var mı diye git ama mutlaka. İnşallah bir dahaki denemede tutar
İşte kist olur mu acaba hiç de gitmek istemiyorum doktora

neyse olsam bir an önce de öyle adetliyken bi baktırırım ne var ne yok zaten bir daha klomen falan kullanmıcam ilk ve sondu..

Senden güzel haberler bekliyorum

İşte kist olur mu acaba hiç de gitmek istemiyorum doktora

neyse olsam bir an önce de öyle adetliyken bi baktırırım ne var ne yok zaten bir daha klomen falan kullanmıcam ilk ve sondu..

Senden güzel haberler bekliyorum
Gönlünden geçtiği gibi yap canım böyle şeylerde insanın içine sinen tedavi veya serbest bırakmak neyse o olmalı diye düşünüyorum. İnanmayarak ya da istemeyerek olmuyor bu işler yani o tedavi iyi gelmediyse içine sinmiyorsa fayda sağlamaz zaten. Akışına bırak hayırlısı neyse o olsun senin için

Ben de dediğim gibi fazla heveslenmiyorum çünkü benim zaten yumurtlama sorunum yok. Sadece bir ayda olma olasılığını artırmış oluruz belki. O nedenle hayırlısı artık diyorum ben de güzel haberler vermeyi isterim tabi

Hayırlısı olsun tedavin vesile olsun inşallah canım
Eşim akrep çok memnunum ben babam Terazi çok dengesiz akrepe oyum Daha yüksek inşallah ben de bu yumurtlamam da kalırım da akrep olur
Ay hiç bilmiyorum burçlara da inanmıyorum pek ama bu süreçte baya bi her ay bu ay olursa ne burcu olur diye hesap yaptım
Aaa senin gibi bir bilim insanına hiç yakıştıramadım amaaa

Hahaha hadi bakalım benim de akrepe Kayar bu ay tutar da erken doğmazsa benim gibi hadi bakalım bari bunu tutturalım

Hahaha bir arkadaşım hiç inanmaz doktoruna doğumu erkene çekmeyi teklif etmişti sanırım annelik etkiliyor

Valla eş olarak bilemem ama evlat olarak akrepte çokk güzelll. Bende ikinci kez akrep annesi olurum inşallah
Hadi inşallah yaaa
Hahahah o kadarı kadere müdaheleye giriyor tüm doğum haritası değişiyor o yüzden çok yanlış ben planlı sezeryana da karşıyım sağlık sıkıntı yoksa ne zaman gelmek istiyorsa o zaman gelsin

Ay hiç öyle biri değildi bir de biliyor musun ben de sağlıklısı nasılsa öyle olsun karışmayım ne gün doğacaksa doğsun diye düşünüyorum.

Ama ben doğumdan çok korkuyorum. Bütün akrabalarım vs senin canın çok tatlı sen nasıl doğum yapçan diye diye büyüttü beni. Baya bir korkuyorum ama şimdi bebek düşüncesi başlayınca ayrı bir olgunluk geldi. Keyfi sezaryen olsun istemiyorum ne kadar korksam da. Her zamanki gibi yine hayırlısı diyeceğim

Kızlar bişe sorucam hava şartından dolayı yarın saat 10da ıs bası yapıcaz bende bi devlet Hastanesi'nde 8bucuga yer buldum. Gidip bi baktırmak istiyorum yumurta varmı yokmu. Benim doktor gec gelıyo yetısemem işe. Acaba bu arada amh tessti isteesem yapar mı devlet hastaneleri yapıyormu

Aaa canim cok sevindim yaa insallah guzel haberini aliriz kuzum cok cok sevindim daha cok sevinecegimiz günlere insallah ben de size katılacağım artik bu aydan sonra yine baslicaz çalışmalara galiba ertelemistik ya biz biraz dun doktora sordum ameliyattan sonra kac ay korunmam gerek diye hic korunmayabilirsin basla bir an önce senin cocuk büyümüş dedi gulerek iste midemden korkuyom hamilelikte daha da azar diye mide icin ilac verdi doktor su bir iki ay onlari kullanayim da sonra korunmayi bırakırız galiba hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin de

İyi yapmışsın canım. Progesteron iste bugün benim yaptırdığım gibi. Ultrasonda görmezse de bu ay yumurtlama o arada olup olmadığını net olarak anlarsın. Amh ileri bir tetkik diye geçiyor o nedenle yapmayabilir ya da farklı bölüme yönlendirebilir. Sen sor yine de bakalım.
Ayy inşallah ya valla burada başkalarının haberlerine üzülüp seviniyor insan çok güzel buradaki destek. Çok mutlu oldum sevinmene de. İnşallah daha nice güzellikler paylaşırız.
Hahah doktor çok tatlı yorum yapmış hayırlısı canım inşallah toparlar belki bebiş gelince sıkıntın da azalır

Ay çok teşekkür ederim . Muhtemelen benimde açılacak . 25 şubatta hsg çekimim var . Rabbim yardımcımız olsun inşallah çok çok teşekkür eserim acaba sonrasında tekrar kapanır mı birde anestezili mi oldunuz lütfen af buyurarak soruyorum kusuruma bakmayın

Canım çok sevindim hersey cok guzel olucak

Canım hayırlı olsun Allah gonlune gore versin
Peki senin ignenin 13.gunu hangi gune denk geliyor

Canım çok teşekkurler açiklaman icin
vajinal muayene de yumurtaliklari ve rahmi kamera gorebiliyor yani çubuklar oraya kadar gitmiyor
Cok cahilim ya

Tmam canm aynenn oyle yapayım isteyim yarın 22.gunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…