Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben o kadar sabırlı olamıyorum ya

Canım ben hala olmadım çatlatma iğnesinden sonra 15. Günüm. Dün ve önceki gün test yaptım çoookkk hayali çizgi gördüm emin değilim. Bugün tekrarlıcam. Yine görürsem yarın kan vericem inşallah

Ben o kadar sabırlı olamıyorum ya
Ya belli olmuyor zaten iki ucu boklu değnek gibi çıkmasa diyeceğim ki daha erken olduğu için çıkmamış olabilir. Çıksa diyeceğim ki daha regl geçmedi kimyasal olabilir. O nedenle kaç aydır hiç erken yapmadım. O nedenle genelde batı da uzatmalı veriyorum buraya öncesinde regl oluyorum hep hiç test yapsam mı diye düşündürtmüyor bile beni sağolsun

Ben adetime bir hafta kala meşguliyet planlaması yapiyorum dusunmemek icin şu gun şunu yaparim ,oraya giderim buraya giderim gun biter hafta biter diye diye geliyorum bat gününe
Korona olmasa ben kan verirdim her ay ama şuan insan cekiniyor haliyle

Kızlar duydunuz mu İzmir de ünlü tüp bebek doktoru Kaan Bozkurt kendini ve karısını tabanca ile vurarak öldürmüş. Bu doktor instagramda takip edeniniz varsa emrbriyologidilbozkurt un da babası
Yok artık şok oldum embriyologu biliyordum. Hay Allah ya neymiş mesele acaba hastaları ne oldu diye de düşündüm şoke haber ya
Çok güzel valla oyalanmak lazım kesinlikle. İyi yapmışsın başka türlü geçmez :)
Evet canım haklısın ben de hastanelere girip çıkmaya çok geriliyorum nasıl olacak bilmiyorum valla.
Buay bana da günler geçmedi ama her seferinde bat ne zaman diye sorduğunuzda açıp bakıyorum öyle aklımda yok yani ezbere çok acayip bir ruh hali deyim

Caniiiiim ben 3 4 aydir 28 gunde bir oluyodum adet ama bugun 29. Gun ara ara bi agri giriyor karnıma ama adet olamıyorum ya üşüttüm ya da ameliyat ve ilaclar dolayisiyla gecikti cocuk girisimimiz olmadi zaten oyle bir ihtimal yoktur dicem ama kaza kurşunu bizi de vurmasin hep dalga geçmişimdir de ay kazayla oldu bilmeden hamile kaldim diyenlerle tövbe estağfurullah insallah oyle degildir ya narkoz aldim bir sürü ilac ictim ki hala içiyorum o ay bu ay olmasin insallah

Yok artık şok oldum embriyologu biliyordum. Hay Allah ya neymiş mesele acaba hastaları ne oldu diye de düşündüm şoke haber ya
Ben de şaşırdım idil hanım ile görüşmüştüm ben babasını tavsiye etmişti numara falan vermişti hatta gidip muayne olabilirsiniz diye ben de ordan Biliyorum babası olduğunu

Ben de şaşırdım idil hanım ile görüşmüştüm ben babasını tavsiye etmişti numara falan vermişti hatta gidip muayne olabilirsiniz diye ben de ordan Biliyorum babası olduğunu
Çok ilginç valla ilk aklıma benim de aldatma kıskançlık vs olabilir gibi geldi ama hiçbir şey bunun sebebi olamaz elbette. Üzüldüm işte bunun eğitimi yaşı vs yok

Ay bende senin gibiyim kuzu ya. Ya bi yumurta toplama kismina gecebilsem baya heveslenirim heralde elimde olmaz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…