Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben 2sene önce 4ayda 30kg verdim. Karantinada 13ünü geri aldım kızçeler bende başlıycam tekrar U Uzaygemisi35 Jane Jetgil
ohh maşallahh başla başla kendımı cok kasmadan az az yıyerek yapıcam bu işi. bi kalıba gore yapınca uyamıyorum zoraki gelıyor. ama boyle daha ozgur gelıyo bı corba bı yogurt yetıyo .

off bende bendee. şekerpare yapmstım ıkı tane yedım gecen bugun rejıme gırdım dahada yıyemem şansıma D: nese akşam elma ustune tarçın döküp yerım

off bende bendee. şekerpare yapmstım ıkı tane yedım gecen bugun rejıme gırdım dahada yıyemem şansıma D: nese akşam elma ustune tarçın döküp yerım
Hahahah. Lütfen böyle şeyler konuşmayalım daha fazla bayram sabahları annemin yaptığı bir tepsi tatlıyı tek başjma bitirmiş insanım ben

Ben 2sene önce 4ayda 30kg verdim. Karantinada 13ünü geri aldım kızçeler bende başlıycam tekrar U Uzaygemisi35 Jane Jetgil
Maşallah bi ikizler burcu için büyük başarı ben bi diyeti en fazla 1 ay yapabiliyorum
AA o zaman sen niye vercem diyorsun üç kilo yağ da önemli canım ya. Bence de yürüyüş yap sağlıklı beslen yeter sana zayıf olanlara hamilelikte çok kilo serbest
Rakamı yuvarlamak istiyorum 53 sayısı hiç hoşuma gitmiyo
Ben de ekmek çok aramıyorum ama diyetisyenler kilo verirken bile ekmek öneriyor. Beyaz ekmek değil tabi. Ben baya bi ekmek yemedim ama tek başına etki etmedi bana
Ben aslında sağlığımı düşündüğümden değil sevmediğimden yemiyorum anca üstüne tereyağ bal sürcem ya da zeytinyağına bancam çıtır ekmeği kahvaltıda öyle seviyorum

ohh maşallahh başla başla kendımı cok kasmadan az az yıyerek yapıcam bu işi. bi kalıba gore yapınca uyamıyorum zoraki gelıyor. ama boyle daha ozgur gelıyo bı corba bı yogurt yetıyo .
Yeter yeter kuzu alışınca o bile fazla gelirrr
Oo maşallah canım ne güzel vermişsin. Bir kere yaptın yine yaparsın. Birbirimizi destekleyelim karantina evden çalışma süreci beni de mahvetti
Aynennn tekrar yapıcam inşallah kuzu
Bende bu olay karşısında burcu bırak yükseleni bile ikizler olarak şaşkınım

Selam kızlar U Uzaygemisi35 fiona13 ipek_annesi S spooke GeminiWoman şimdi troid için geldim aylık kontrolümden burda da 3.17 çıktı cumartesi 2.17 idi doktor demekki dalgalanma oluyor dedi eutrox 75 içiyordum 100 lük yaptı sonra ca lı testler için ben arayacakkken onlar aradılar iki testimin gayet normal olduğunu 37.7 çıkan ise üst sınırı 35 miş benimkisi çok yüksek değilmiş ama 1 ay sonra kontrole gittiğimde kistim küçüldüyse sorun yaratacak bir durum değilmiş küçülmediyse eğer ultrason çekebilirlermiş takip edilmesi gerekiyormuş çok şükür ya umarım küçülür kistim dualarınıza ihtiyacım var hatunlar inşallah birgün hepimiz ANA oluruz

İnşallah kontrolünde küçülmüş olacak kuzuşum Troid içinde ilacını kullan aksatma kontrol altında olunca hiçbir sorun olmuyor. En kısa zamanda en güzel haberleri alalım inşallah hepimiz bebişim

İnşallah kontrolünde küçülmüş olacak kuzuşum Troid içinde ilacını kullan aksatma kontrol altında olunca hiçbir sorun olmuyor. En kısa zamanda en güzel haberleri alalım inşallah hepimiz bebişim
Cansın çok teşekkürler kuzum Allah razı olsun inşallah herşeyim normalde döner de şu beklediğimiz minnak ayaklı patatesler gelir artık hayatımıza

canım küçülür o sen merak etme hiç :) hadi bakalım güzell haberlerle

Amin canım inşallah. Dualarımız seninle Kesinlikle küçülür olumlu düşün. Tiroit için ben de yarın gidicem inş yüksek çıkmaz

kızlar merhaba

bir şey sormak istiyorum fsh ım 3,70 çıkmış. Oran aralığı gözükmüyor. Diğer test sonucunu sorarken onu unutmuşum. İnternette 5-10 arası olması lazım. Benim rezervim mi yok demek oluyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…