Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba kizlar beta hcg 179.5 cikti tsh 5.17 cikmis korkuyorum bir bilgisi olan var mi

Merhaba sorun çıkmadı demi sizde inşallah benimde kötü değildir adetimin 2. Günü bakıldı
Çıkmadı çok şükür; mr vermişlerdi ama onu da kadın doğumcum gereksiz buldu. Kist yok adet etkendir dedi. Dediği gibi de oldu 1 hafta sonra 10 küsürlerde çıktı. Sizib de öyledir bence

Muayene olmayacak misin ?
Yok canım zaten ben belki muayene eder diye düşündüm ama kendi öyle bişi demedi hatta farklı yerde tahlil yaptırıp da arayabilirsin gelmene gerek yok demişti. Ben yakalarsam sorayım diyordum yakalayamadım asistanı muayene edecek olsa söylerdi zaten sadece tahlil istemiş dedi

Cani ben şunu cok merak ediyorum mesela yumurtlama oldu iliskilerde tamam biz o hafta muayeneye gidersek muayene olmak spermlere ve yumurtaya zarar verir mi sence ?mevcut spermi oldurur mu ? Kizlar fikri olan var mi ? minseo

KIZLAR 3 KILOYA YAKIN ALMIŞIM detoksa gırdım bugun . yeşilçay süt zencefıl tarcın. 3 gunluk . ama kendıme gore ayarladım sabah bır yumurta yedım mesala normalde sadece ıkı saatet bır bu karısımdan ıcıyosun. ıcıyorum ama proteınımı aldım sabah. cıdden gobegım cıktı yanı 62 ye duserım uc gunde tahmını ama asırı tok tutuyor ıngılız cayı detoksu .

Oyy kolay gelsin canım ben de diyete başladım karantinada çok kilo aldık diye. İyi gidiyor şimdilik 1 haftada 3 kiloya yakın verdim geri almadan devam ederim inş en azından gebe kalana kdr düşüreyim başlangıç kilomu

cok ıyı canım ya doktor kontrolundemı kendın mı dıyet uyguladın. ya ben lısteye uyamıyorum onun ıcın detokstan sonrada az az mınık koyup yıcem tabagıma yarım kase corba bır ıkı kasık yemek gıbı. ya bende bebek dusundum bıraz yıyım vıtamınleneyım dedım ama ıstahım acayıp acıldı . ekmegıde sıldım hayatımdan bugun

Canım valla eşim daha önce diyet yapıp çok güzel kilo vermişti. O benden daha çok dikkat ediyor valla ipin ucu kaçtı mı hemen müdahale ediyor. Onun uyguladığı diyeti aşağı yukarı uyguluyorum mantığını kavradıktan sonra yapabilirsin. Zaten çoğunlukla sevmediğim yemekler olunca az yiyorum böyle dediğime bakma diyette her şey var aslında ben çok seçiciyim sadece kolay yapılır yani.

Evet canım ben de öyle düşünüyordum ama kilo yumurtlamada çok etkili biliyor musun. Hamile kalmak için Akdeniz diyeti öneriyorlar full yeşillik

Ben yumurtlama haftamdan sonra doktora gideyim bi bakayım diyorumda icerde neler olup bitiyor diye o sebeble sordum
Benim ne zamandir aklimda da ama emin degilim işte
Yok kız bir şey olmaz ne olcak ama bence ne olup bittiği mikroskobik olduğu için göremez ki ya belki tam yumurtladığın günden sonra sıvısını falan görür çatladığınu başka da bir şey göremez bence

Biliyorum ben de bunu ama hic denemedim ,youtube da seher akgul var ondan gormustum
Peki bu yumurta buyutucu ilactan dolayi mi aldin sence ? Cunku bende aliyorum o sebeble sordum ,uc dort ay denedigim surecte 7-8 kilo almistim

Benimde kilom yuksek ama istikrar saglayamiyorum diyette,karbonhidrat sekerli paketli yiyeceklere ve gece yemege duskunlugum var maalesef biraz diyet topiklerinde mi takilsam ne yapsam aslinda herseyi biliyorum ama sebat etmem gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…