Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çıplak gözle çok belli foto da gözükmüyor

Eklentiler

• BeautyPlus_20210217105748066_save.jpg
    BeautyPlus_20210217105748066_save.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 45
  • BeautyPlus_20210217105608162_save.jpg
    BeautyPlus_20210217105608162_save.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 49
Ay ben dayanamıyorum 🙈 bir masal daha göndereceğim size bu son 🙈

Canım salı günü vurdum iğneyi bize Çarşamba cuma ve Pazar önerdi gün aşırı yani. Burada okuduğum hep ilk iki gün üst üste şeklinde ama bilemiyorum zaten 48 saat yaşıyor spermler diye düşünmüş olabilir. Hatta ben saat önemli mi iğne ve ilişki için demiştim yok istediğin zaman dedi 🙈 baya rahat galiba doktorum akışına bırakmayı seviyor öyle çok kurallı değil
Eşinin sperm analizinde bir sorun var miydi canim sizde ?

MERHAba ca125 benim 37 çıkmıştı regl döneminde yapılmıştı, kanser çikolata kisti gibi şeylerden bahsedilmişti. Daha sonra normal dönemimde tekrarladığımda değer düştü🙏Sizin de öyle olabilir mi?
MERHAba ca125 benim 37 çıkmıştı regl döneminde yapılmıştı, kanser çikolata kisti gibi şeylerden bahsedilmişti. Daha sonra normal dönemimde tekrarladığımda değer düştü🙏Sizin de öyle olabilir mi?
Merhaba sorun çıkmadı demi sizde inşallah benimde kötü değildir adetimin 2. Günü bakıldı

Canım ben şimdi baktım eski sonuçlarıma. Ca 125 bende 110 çıktı yok yüksek kanser olabilir hemen ameliyat dediler. Sonra o adet döngüsünün belirli bir döneminde (şimdi tam hatırlamıyorum adetliykendi sanırım) otomatik olarak yüksek çıkıyormuş. O nedenle tekrar testi yenilemişti başka Dr korkma diyip. O zaman düşmüştü ama kaç olduğunu hatırlamıyorum. O nedenle bu değerler tammbir gösterge değil aslında daha önce @terelellidenhalliceyim de söylemişti, şu anda referans değerine göre yüksek ama çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çikolata kistiyse gördüğü o da yükseltiyor bu değeri. Diğer ca ları bilmiyorum canım inşallah güzel haberlerle gelirsin doktordan ama korkutursa da mutlaka başka doktordan da görüş al bu değerler ve kistin görünümü ile ilgili. Bence hiçbir şey çıkmayacak 🥰

Ben de çok araştırıyorum 🙈 yerli yabancı makale yazı ne varsa 🙄 inşallah gerçekten isteyip de bu hayali içinde besleyip de çok güzel anne olacak birçok kadın var burada.

Ayy gerçekten mi 🙈 hayırlısı artık ya sağlıklı olsun da. Çok sevindirici olur öyle olursa da gerçekten 🤗 doktora sormuştum 4üz olmaz değil mi diye sürpriz olur olursa demişti 🙈 ama ikiz olur belki 🥰 inşallah hayırlısı olsun hepimiz için canım çok sağol 🥰
Canımmm inşallah yaaa umarım kötü değildir daha aramadılar hastahaneden ben rastgele gördüm e nabızdan

selam kıslar 🍀

U Uzaygemisi35 geç kalmadıysam ben de geliyorum ya o ne güzel yer öyle :)
Canım beklerim valla inşallah bebişlerimizle kartopu günleri yaparız hep beraber 🥰🥰
Eşinin sperm analizinde bir sorun var miydi canim sizde ?
Canım doktora göre yok iyi dedi. Ama ben her şeyi sorguladığım için detaylara takılıp bu da bir sorun dediğim şeyler var 🙈 bilemiyorum artık bir süre daha doktora güveniyorum 🤗
Canımmm inşallah yaaa umarım kötü değildir daha aramadılar hastahaneden ben rastgele gördüm e nabızdan
Değildir canım ben öyle sanmıyorum hiç. Diğer referans değerlerini bilmiyorum ama dediğim gibi çikolata kistinde de yükseliyor bu değer. Sen ara sor ya ben çatlardım 🙈
Kaçıncı dakikada çıktı hiç bilmiyorum 😔 beklemeden yattım 1 saat sonra falan baktım
Ay kız test yapıp yatılır mı 🙈 5 dk sabredivereydin🙄 ben pek göremiyorum böyle silik dedikleri testlerde canım ama hiçbir zaman herkesin gördüğünü ben göremiyorum. Sen bugün regl olmazsan kan ver bence garanti olsun iğne etkisi geçmiştir artık
U Uzaygemisi35 canım çok teşekkür ederim. Senin de inşallah istediğin gibi ilerler sürecin 🤩
Yumurta sayısını, mm söyledi, çıktı verdi. Rahim kalınlığını söyledi, gerektiği gibi dedi. Ekstra bir ilaç takviye vermedi
Ay çok güzel. Hayırlı olsun kendim gibi sevindim valla. Çok benziyor sürecimiz. Sağlıkla kavuşuruz inşallah 🍀🍀

canım içini ferah tut benim de sanki geçmişte buna benzer bişi oldu bu calara bakıldı falançok şükür normal dendi ama başta yüksekti. sen arasana hastaneyi kuzum çıkmş diye sor hemen

canm bızım ara sokaklarda bukdr kar ama manzaran harıka :KK70: işyerının cekerımde manzara guzel degil :KK70::KK70: ama bembeyaz ve kardan önumu zor gorerek yurudum ama oyle hoştu ki :KK70:
Evet canım kaç gündür yağıyordu bu kadar olmamıştı sadece dün gece tutmuş ne güzel. Biz de yürüyemedik çok eğlenceli 🙈

X