Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar merhaba kist için iyi huylumu kötü huylumu diye bakılmıştı ya kandan ca lı testlere bakabilirmisniz anlayan varmı paylaşıyorumm

Eklentiler

• 0187071F-8E44-4C0B-9857-E86A1591DE0C.png
    221,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 710B7219-60F1-47FD-933B-14BB4B62E011.png
    242,1 KB · Görüntüleme: 34
  • 9FE710BA-ED8E-4C8F-AB49-596C7AE8F4D2.png
    241,6 KB · Görüntüleme: 35
Aynen öyle valla canım herşeyi çok bilmemek gerek bazen.. Bu konuda kendime engel olamıyorum çok araştırıyorum en ufak şeyi.. Kafa rahat olduğu zaman her şey yolunda gidiyor aslında..inşallah herkesin bu ay son adetleri son gün sayışları olur herkes için çok dua ediyorum

Başka bir yerde okumuştum senin gibi çoklu yumurtası olup başta tek kese görmüş sonradan çatlayan yumurtasını bir dahaki kontrolde 2.kese olarak görmüş bakarsın böyle bir sürpriz de olabilir
Sana yarın ortalama bir gün söyler şu zaman yap diye.. Allah gönlünden geçeni nasip etsin. En hayırlısınıbir an önce

Kızlar merhaba kist için iyi huylumu kötü huylumu diye bakılmıştı ya kandan ca lı testlere bakabilirmisniz anlayan varmı paylaşıyorumm
Canım ben şimdi baktım eski sonuçlarıma. Ca 125 bende 110 çıktı yok yüksek kanser olabilir hemen ameliyat dediler. Sonra o adet döngüsünün belirli bir döneminde (şimdi tam hatırlamıyorum adetliykendi sanırım) otomatik olarak yüksek çıkıyormuş. O nedenle tekrar testi yenilemişti başka Dr korkma diyip. O zaman düşmüştü ama kaç olduğunu hatırlamıyorum. O nedenle bu değerler tammbir gösterge değil aslında daha önce @terelellidenhalliceyim de söylemişti, şu anda referans değerine göre yüksek ama çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çikolata kistiyse gördüğü o da yükseltiyor bu değeri. Diğer ca ları bilmiyorum canım inşallah güzel haberlerle gelirsin doktordan ama korkutursa da mutlaka başka doktordan da görüş al bu değerler ve kistin görünümü ile ilgili. Bence hiçbir şey çıkmayacak
Ben de çok araştırıyorum yerli yabancı makale yazı ne varsa inşallah gerçekten isteyip de bu hayali içinde besleyip de çok güzel anne olacak birçok kadın var burada.

Ayy gerçekten mi hayırlısı artık ya sağlıklı olsun da. Çok sevindirici olur öyle olursa da gerçekten doktora sormuştum 4üz olmaz değil mi diye sürpriz olur olursa demişti ama ikiz olur belki inşallah hayırlısı olsun hepimiz için canım çok sağol

MERHAba ca125 benim 37 çıkmıştı regl döneminde yapılmıştı, kanser çikolata kisti gibi şeylerden bahsedilmişti. Daha sonra normal dönemimde tekrarladığımda değer düştüSizin de öyle olabilir mi?

Smear her yıl aldiriyorum aynen canim ,ben filmi cektirmeden once allahtan bisey izlememisim yoksa zorlanirdim kesin Ben kadın dogumcuma cok guvendigim icin o ne derse oraya gittim onunda rahatligi vardi

bana ıstanbul anadolu yakası doktor tavsıye edermısınız kızlar hatta geç çıkan mesaı sonrası kalan felan super olur
Canım sen nerede oturuyordun ?

Sevindim canım ,guzel sonuclarla gel inşallah

Bence doktora gore degisir canim ,herkesin tedavi bicimi farkli ve ihtiyaca gore.ben hic kullanmadim ,guveniyorsan aklinda soru işareti kalmasin,doktor olan onlar

Aynen tam da bunu söylemiştim:) çok eskiden yaptırdığım için hangi dönem hatırlayamamıştım. Benim de 110 çıkmıştı adetliyken

Smear her yıl aldiriyorum aynen canim ,ben filmi cektirmeden once allahtan bisey izlememisim yoksa zorlanirdim kesin Ben kadın dogumcuma cok guvendigim icin o ne derse oraya gittim onunda rahatligi vardi
Ben bilince biraz daha rahatlıyorum genelde nasıl bir işlem olduğunu falan okuyunca. Belirsizlik daha çok geriyor beni. Ama bu bebek meselelerinde her şey çok belirsiz

Doktora güven çok önemli bence o konuda çok şanslısın

Ben igneden sonra daha erken zamanda da oldugum olmustu

Umarim senin ki gelmez ,ikizler yoldadir
İnş canım valla gece gece ağzınızdan bal damlıyor çok heveslenmek istemiyorum üzülmemek için. Hayırlısı neyse o olsun diyelim

Daha erken olunduğunu bilmiyordum çok ilginç genelde doktorlar yumurtlamaya kadar olan zaman değişebilir ama yumurtlamadan tam 14 gün sonra regl olunur diyor. Bence kesin bir doğru yok herkesin vücudu farklı resmenn

Aynen canım amin
Yarın mı gideceksin doktora ? Beni hic cagirmamisti doktor catlatma sonrasi
Regli olunca paşa paşa gidiyordum
4 kez catlatma ignesi oldum sonuncusunda iki gun erken gelmisti regli

Canm Anadolu yakası kartal Pendik Maltepe yakınım oralara

Aynen canım amin
Yarın mı gideceksin doktora ? Beni hic cagirmamisti doktor catlatma sonrasi
Regli olunca paşa paşa gidiyordum
4 kez catlatma ignesi oldum sonuncusunda iki gun erken gelmisti regli
Evet canım bugün gideceğim. Aslında beni de çok şart gibi çağırmadı. 16 17si gibi progesteron verebilirsin burada veya başka yerde de olur bana sonucunu atarsın demişti. Ben ona giderim diye düşündüm fırsat olursa da görüşürüm yüzyüze sorularımı sorarım diye.
Bakalım benim ilk tecrübem daha hormonlar herhalde döngüyü de bir noktada etkiliyor olabilir. Ay regl olunca gitmeyi de hiç sevmiyorum ya yataktan çıkasım gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…