Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Eklentiler

• IMG_20210217_085826.jpg
    IMG_20210217_085826.jpg
    184,3 KB · Görüntüleme: 42
Benimki sendende az canim, tup bebekmi dedi doktorun
Doktor aslında bana femara yazacaktı tam.. o ara eşimin sonuçları çıktı.. ve ileri hareketli sıfır çıkınca bizi direk tüp bebeğe yönlendirdi.. eşimin martın ortasında testini yenileyeceğiz... eğer ilerleme varsa femara almak için tekrar doktora gideceğim.. bakalım.. inşallah ilerleme olur..

Evet canım bugün gideceğim. Aslında beni de çok şart gibi çağırmadı. 16 17si gibi progesteron verebilirsin burada veya başka yerde de olur bana sonucunu atarsın demişti. Ben ona giderim diye düşündüm fırsat olursa da görüşürüm yüzyüze sorularımı sorarım diye.
Bakalım benim ilk tecrübem daha 🤷 hormonlar herhalde döngüyü de bir noktada etkiliyor olabilir. Ay regl olunca gitmeyi de hiç sevmiyorum ya yataktan çıkasım gelmiyor 😬
Canım doktor size catlatmadan sonra gün aşiri mi onerdi iliskiyi yoksa 2 gun ust uste sonrasinda bir gun arayla mi ?

Bana iki gun ust uste bir gun ara, diger gun olacak sekilde veriyordu hep doktorum

Ay ben dayanamıyorum 🙈 bir masal daha göndereceğim size bu son 🙈
Canım doktor size catlatmadan sonra gün aşiri mi onerdi iliskiyi yoksa 2 gun ust uste sonrasinda bir gun arayla mi ?

Bana iki gun ust uste bir gun ara, diger gun olacak sekilde veriyordu hep doktorum
Canım salı günü vurdum iğneyi bize Çarşamba cuma ve Pazar önerdi gün aşırı yani. Burada okuduğum hep ilk iki gün üst üste şeklinde ama bilemiyorum zaten 48 saat yaşıyor spermler diye düşünmüş olabilir. Hatta ben saat önemli mi iğne ve ilişki için demiştim yok istediğin zaman dedi 🙈 baya rahat galiba doktorum akışına bırakmayı seviyor öyle çok kurallı değil

Merhaba hanımlar 🎀
Yumurta kontrolüm oldu. Maşallah çok güzel ilerliyoruz 🥰
Cuma günü çatlatma iğnesi verdi. 36 saat demedi birer gün arayla haftaya kadar devam edin dedi. Sonrası bekleme süreci olacak. 🙏
Harika 🥰🥰 inşallah olumlu sonuçlanır. Aynı benim doktorum da sizinki gibi önerdi. Yumurta sayısı mm si falan söyledi mi? Ekstra bir ilaç verdi mi rahim kalınlığı için vs? Hadi hayırlı olsun çok heyecanlı 🤗
Kızlar selam, ben bu sabah 8 çeyrek gibi test yapmıştım uyku sersemi beklemedim geri yattım 9.45 gibi baktığımda ince çizgi vardı. İğnenin etkisi midir? İğnenin 15.günü bugun. Adet sancım da kesildi 🤷‍♀️
Selam canım ay hiç bilmiyorum ki tam gecikmeden çok silik çıkabiliyor yarın falan olmazsan tekrarla bence

X