Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya benim de boşluğuma geldi salak gibi kaydetmemişim

Tüplerin tıkalı olduğu film çekilmeden anlaşılmıyor mu? belirti felan ne bileyim.. Anlattıklarınız gerçekler ama beni biraz ürküttü

Gerçekten haklısın.. boşa ümit veriyorlar.. testte çıkmayan hamile olan da çok kişi gördüm... testte çıkıp da kanda çıkmayanı da....

Kızlar,
dr dan geldim ilk kez klomen kullanacağım regl nin 19. Gunu bi kanama yaşadım regl mi bilemedim 3 gun sürdü emin olamadım boşa hormon almak istemedim ama dr pek üstünde durmadi reglidir o dedi ama umarım klomeni boşa almam lekenin 5. Gunu kanama yok ama dr içebilirsin dedi hadi bismillah. Estrofem ve progestani sordum ben öyle yan ilaçlara gerek duymuyorum dedi klomen in yanında kesinlikle kullanılmali mi bu ilaçlar kizlar kullananlar ???

Klomen rahim inceltir diye duydum kizlar dr a söyledim ama estrofem ve progestan vermedi ben vermiyorum dedi sizce kullanmalı miyim cok gerekli mi

Canım sen doktorunu dinle rahim kalınlığını yeterli gördüyse vermemiştir

Hadi hayırlı olsun. Kontrol etmiştir muhtemelen rahim kalınlığını. Benim doktorum da gerek yok dedi doktorların yaklaşımı değişiyor duruma göre takma bence doktoruna güven.
Bugun bi konu okudum kizlar, amh 0.01 ken fsh 25. Kiz dogal yollardan hamile kalmis ya
Canım ya biz aslında bu değerlere çok kafayı takıyoruz. Aslında o iki değer de bize "ne kadar zamanımız kaldığını" gösteriyor. Özellikle amh için konuşuyorum. Çok çok düşük de olsa kendiliğinden gebe kalabilir, sadece acele etmemiz gerek tüp bebek vs yapılacaksa zaman dar bir an önce harekete geçilmeli gibi bir değer olduğunu söylüyorlar. Yoksa gebe kalmayı zorlaştıran bir değer değil aslında. Sadece bize acele et yumurtalık rezervin bitiyor yakında sana yumurta veremeyeceğim diyor
Sen de takma o nedenle değerlerini, menopoza girdim sanıp hamile kalan var ayol ne diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…