Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Onların kendi içlerindeki muhabbetler daha saçma. En azından biz ulvi bir amaç için bir aradayız 😎🤪
Dimi yaa her şey var bizde bu amaç uğruna meditasyon da var totemler var Meryem suresi var kürler var her şey var 🙈🙈
Ben sadece çocuk değil, battaniye de yapamıyormuşum bunu fark ettim az önce. Söküp bir daha yaptım, bir daha olmadı. Onu olmadığı haliyle kenara bırakıp yeni yumakla başladım. Pes de etmiyorum 🤣🤣
Hahahah Allah seni 🙈 ben hiç beceremiyorum böyle şeyleri ya siz yine yeni başlamak büyük olması falan diyorsunuz 🤣 gayet iyi bence 🤣

Genelde yapıyorlar gecikme genelde önemli görülüyor bir haftadan fazla olursa. ama yurtdışındaki prosedürü bilmiyorum. Kist varsa klomene de başlatmıyorlar çünkü. Bir kontrole gidin regl olduysanız ama kist yoktur herhalde
ayy Sorma canım valla, burda hop istediğin zaman ben bir doktora gideyim şunları isteyim diyemiyorsun. Dil sorunu da var, yanımda eşim de olmalı, o haliyle kadın vücudunun terimlerinden anlamıyor, tam bana aktaramıyor, görümcem desen çalısıyor.. Ben de dilimi henüz geliştiremedim pandemiden dolayı kurs kapandı... Velhasıl şuan Reglimin 2. günü, sadece haftada 1 gidip kan verdim onlar da sanırım 2. tedaviyi uygun gördüler. ama içimde (rahminde veya yumurtalıklarımda) detaylı ne var onu bilmiyorum. (Ki...Klomenden sonraki ultrason kontrolünde 2 yumurta var dedi, iğne veriyorum yapın dedi, ilişki sıklığını belirtti.. sonrası yok. ) :bicak: Yani bu konuda biraz tatminkarsızım ama mecburum.

Nasıl bişi örmeye çalışıyorsun şişle mi tığla mı😂
Yok ne gezer. Bana yün, tüy zart zurt yasak. Alize puffy'lerden aldım micropolyester mi neymiş tüy yok, şiş yok, tığ yok. Beni marka yüzü seçtiler gibi oldu bu da 🤣🤣 Halbuki parası neyse verdim aldım 💵💵 Sponsorsuz battaniye 🧶
Dimi yaa her şey var bizde bu amaç uğruna meditasyon da var totemler var Meryem suresi var kürler var her şey var 🙈🙈

Hahahah Allah seni 🙈 ben hiç beceremiyorum böyle şeyleri ya siz yine yeni başlamak büyük olması falan diyorsunuz 🤣 gayet iyi bence 🤣
Tirajı artsın diye kuponla bisiklet, ansiklopedi, karton bebek, Arcopal yemek takımı vs. veren gazete gibiyiz. Her yol var 🥸
İnanır mısın aklıma bile gelmiyor ben nedense "bu ilişkiye olan inancımı kaybettim ela" 😆😆
Senin yine iyiymiş. Ben "Sen uyursan herkes ölür" 🤣🤣 Galiba bende yumurtlama da nanay bu ay. Ona rağmen yılmadım ya Rabbi sen görüyorsun. Amin 🤲🏻📿

Yok ne gezer. Bana yün, tüy zart zurt yasak. Alize puffy'lerden aldım micropolyester mi neymiş tüy yok, şiş yok, tığ yok. Beni marka yüzü seçtiler gibi oldu bu da 🤣🤣 Halbuki parası neyse verdim aldım 💵💵 Sponsorsuz battaniye 🧶

Tirajı artsın diye kuponla bisiklet, ansiklopedi, karton bebek, Arcopal yemek takımı vs. veren gazete gibiyiz. Her yol var 🥸

Senin yine iyiymiş. Ben "Sen uyursan herkes ölür" 🤣🤣 Galiba bende yumurtlama da nanay bu ay. Ona rağmen yılmadım ya Rabbi sen görüyorsun. Amin 🤲🏻📿
Sağ bacağım zonkluyor bende elendim yine bu ay sanırım. 😒

Ay ben çok takılırım ,sabaha kadar dusunur dururum herseyi :KK47:
Ben gün içinde takıyorum 😆
Bembeyaz sabaha günaydın kızlarrr ❣️❣️ minseo minseo hadi bugün güzel haberlerle gel kızzzzzzz çok ümitliyim senden❣️ gece ohh muhabbet koyuymuş yaa telefon donuyo bgun anlamadım dönemedim çok eski mesajlara
Kuzu gelen giden yok henüz ama dün gece belim feci ağrıdı 2 ye ayrılacak sandım bakalım bugün yarın gelir

Bembeyaz sabaha günaydın kızlarrr ❣️❣️ minseo minseo hadi bugün güzel haberlerle gel kızzzzzzz çok ümitliyim senden❣️ gece ohh muhabbet koyuymuş yaa telefon donuyo bgun anlamadım dönemedim çok eski mesajlara
Sen de sana sepet işlerine dalacak mısın? Sana battaniye örmeyi öğreteyim mi? Çok güzel örüyorum. 2 sök 1 ör modeli 🤣🤣 minseo minseo 'den kendisi hariç herkes ümitli. Onu el birliğiyle doğurtturacağız 😎
Ben gün içinde takıyorum 😆

Kuzu gelen giden yok henüz ama dün gece belim feci ağrıdı 2 ye ayrılacak sandım bakalım bugün yarın gelir
Belki gelmez. Ne bildin?
Günaydın kızlarrr 🥰🥰 her yer bembeyaz çok güzel ❄️🌨️
Kocasıyla yıllar geçse de hala sevgili olanlar 🥰 sevgililer gününüz kutlu olsun efenim 🥳💃🕺
Bizim sadece çatılar ve arabaların üstü biraz beyaz 🥺 Geçen sefer de tutmamıştı. Bana kaderimin bir oyunu mu bu

Sevgililer gününüz kutlu olsun 💘

820BB0A0-6754-478E-91BA-2D73F55FC284.jpeg

Sen de sana sepet işlerine dalacak mısın? Sana battaniye örmeyi öğreteyim mi? Çok güzel örüyorum. 2 sök 1 ör modeli 🤣🤣 minseo minseo 'den kendisi hariç herkes ümitli. Onu el birliğiyle doğurtturacağız 😎

Belki gelmez. Ne bildin?

Bizim sadece çatılar ve arabaların üstü biraz beyaz 🥺 Geçen sefer de tutmamıştı. Bana kaderimin bir oyunu mu bu
Hangi şehirdeydin canım sen :) ben valla doğma büyüme İzmirli olduğum için kara hep hasrettim :) şimdi camın önünden ayrılamıyorum

X