Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar, az önce dayanamayıp gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Bat 18 Şubat görünüyor. Erken mi yaptım sizce? Bazısının erken çıkıyor ya

Başın sağolsun canım, insan yaşamadan bilemiyor çok kolay olacak sanıyor da ondan

Cok guzel bir ruya hayirlara ciksin inşallah

Olur öyle rüyalar kalpten yaralıyız napalım
Sorma ya durum vahim içerde
Yaa çok güzelmiş. Eline sağlık boyalar çok minik minik ya, kuruyor mu ya da yetmediği oluyor mu diye merak ettim?
An itibari ile regl ağrılarım başlamıştır
Dur daha dur öyle düşünme bakalım değildir inşallah. git regl gitt gelmee öyle..
Aman bebiş olunca gidince yeni ilaçlar verir zaten bebişe uygun. Şimdi hiç karıştırma çok kötü değilsen :)
ay o teyze gibi olamam ben valla ama kısmet bakalım
Ayyy ellerine sağlık fıstık çok güzel olmuş
Hahaha supermis ruyan. Idrar yoluna kadar dusunmus bilinc altin
Sorma sorma fena bir bilinç altı
Örüyorum daha bitmedi enini biraz geniş yapmışım bebek battaniyesi ama 10 yaşına kadar kullanır
Hahaha tam bir anne ya seneye de giyer modu

Ne kadar moral verdiniz bana Allah razı olsun inşallah herşey çok güzel olacak evet farkedilmeside güzel bişey Allahım hepimize anne olmayı nasip edecek inşallah yaşadığımız sürece umut hep var biraz daha rahatladım komşunun bebeğini sevdim biraz. İyi geldi bana teşekkür ederim

Aynen kuzum ilacın üzerinde de yazıyor çok teşekkür ederim inşallah kötü sonuç çıkmazda ilaçla erir dediiniz gibi ama sonuç tam aksi çıkarsa mutlaka gideceğim başka yerlere de çok teşekkür ederim moral verdiniz bana cidden kafamı topladım umudum hep benimle birgün bende anne olacağım inşallah

Hadi inşallah Rabbim banada nasip eder inşallah ya çok teşekkür ederimmm inşallah benimde erir kistim herşey güzel olsun inşallah isteyen herkes için

Yok canim kurumuyor kapagini kapatiyorum isim bitince , boyalar cok bereketli hemen bitecek gibi durmuyor.destek veriyorlarmis boya yetmediginde icinde ki kagitta yaziyordu ben trendyoldan aldim

Cok guzel bir ruya hayirlara ciksin inşallah
İnşallah ya rüyada bile olsa hissetmek o tekneleri çok güzeldi
Çok sevindim. Stres de çok önemli inşallah bir an önce olumlu ilerler sürecin
Yok canim kurumuyor kapagini kapatiyorum isim bitince , boyalar cok bereketli hemen bitecek gibi durmuyor.destek veriyorlarmis boya yetmediginde icinde ki kagitta yaziyordu ben trendyoldan aldim
Süpermiş o zaman :) beni de başlayacaksınız bu gidişle

Kist olacak diye bir şey yok illa :) ama gecikince muhakkak kontrol şart. Çoğunlukla herkeste basit kist oluyor zaten farkında olmadan adetle atılıyor. Ama gecikmenin farklı sebepleri de olabilir.
Bana herhangi bir kontrol yapılmadı, tıp merkezindekiler de birşey demediler. test yaptılar hamilelik için ertesi günü arayıp negatif dediler. sonra 2. kez klomen çatlatma yapıcaz dediler. ilkinde 2 yumurtam oluşmuştu ama.. Bilmiyorum aklım karıştı.

Genelde yapıyorlar gecikme genelde önemli görülüyor bir haftadan fazla olursa. ama yurtdışındaki prosedürü bilmiyorum. Kist varsa klomene de başlatmıyorlar çünkü. Bir kontrole gidin regl olduysanız ama kist yoktur herhalde

Örüyorum daha bitmedi enini biraz geniş yapmışım bebek battaniyesi ama 10 yaşına kadar kullanır
Anasın sen anaaa
Başın sağolsun canım, insan yaşamadan bilemiyor çok kolay olacak sanıyor da ondan
Sağ olasın. Öyle galiba
Aman bebiş olunca gidince yeni ilaçlar verir zaten bebişe uygun. Şimdi hiç karıştırma çok kötü değilsen :)
ay o teyze gibi olamam ben valla ama kısmet bakalım
Beklemeye aldım. İlkini bir kucaklayalım da devamını da sonra istişare ederiz. Zaten bir başımıza yapamıyoruz. Koloni halinde çocuk deniyoruz halimize bak ahshsh
İnşallah ya rüyada bile olsa hissetmek o tekneleri çok güzeldi
Bekarken rüyamda bebeğim olduğunu ve onu emzirdiğimi görmüştüm bir kere. Bütün gün etkisinden çıkamamıştım. Gerçek gibiydi

Hahahha valla bunun aynısının erkekler kulübü olsa böyle taktik falan konuşsalar ay derim bunlar ne saçmalıyor ama bize her şey serbest

Çok gerçekçi oluyor gerçekten. Kim bilir gerçeği nasıldır

Hahahha valla bunun aynısının erkekler kulübü olsa böyle taktik falan konuşsalar ay derim bunlar ne saçmalıyor ama bize her şey serbest

Çok gerçekçi oluyor gerçekten. Kim bilir gerçeği nasıldır
Onların kendi içlerindeki muhabbetler daha saçma. En azından biz ulvi bir amaç için bir aradayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…