Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çağımızın hastalığı instamom lık 😆😆😆 ben seni instagramda da bulurum rahat bırakmam😎
Hahah milyonlu takipçilerim olacak 💪🏼😎
Canım valla hiç belli olmaz onlar istedikleri kadar tüpe hazırlasınlar bu bebişler kendileri istedikleri zaman gelecek. Yüzlerce çift var tüp bebekten başka şansınız yok demelerine rağmen tam tedavi öncesi hamile kalan. İnşallah senden de güzel bir bomba bekliyoruz 🙈 sorarsak korunuyorduk dersin🙈
Ay hadi inşallah. Buraya bir gün test atabilirsem şaşırın tamam mı? Aa sen düşünüyor muydun yaa falan dersiniz 🤣🤣

Allaha Allah çok ilginç ya.. bebek istiyoruz diyen çiftlere Kadında AMH FSH TSH E2 bakılıyor, neden bu doktor bakmıyor anlam veremedim. :işsiz: Başka doktora gittiniz mi peki?
Ben iyiyim cnm, 1. klomen tedavisi olmadı, 2. yi deneyeceğiz. nasip olur inşalah:KK200:
Amh hariç diğerlerine bakıldı canım ama nedendir bilmem amh istemedi.Yok başka doktora da gitmedik henüz.Eşimede 3 ay kadar kullan bu takviyeyi olmazsa aşılama denersiniz demiş doktor 😔😔İnşallah canım Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Off off insanın içi parçalanıyor. Bu insanlar bu noktaya nasıl geliyor çok merak ediyorum gerçekten çok zor. Akıl ermiyor. 25li yaşlarda genç bir çift de maddi zorluklar işsizlik nedeniyle bebeklerini komşuya bırakıp intihar etmişler 😔 onlara mı çocuğa mı yanarsın..
Allahjm kimseyi evladini yanindan ayirmayi goze alacak kadar zorluk vermesin... Isteyen bakabilecek durumda olan herkesede hayirli evlat nasip etsin..

kızlar dün akşam öyle güzel rüya gördüm hayra çıksın köye gitmişim ama cennet gibi her yer yemyeşil sular akıyor gürül gürül yürüyoruz ben çok değişik bi meyve görüyorum böğürtlen gibi formu ananas kadar büyük alıyorum onu ikiye bölüyorum yiyorum yiyorum karşımda da bi adam balık tutuyormuş bu adam kim ya derken alarm çaldı:KK51:

kızlar dün akşam öyle güzel rüya gördüm hayra çıksın köye gitmişim ama cennet gibi her yer yemyeşil sular akıyor gürül gürül yürüyoruz ben çok değişik bi meyve görüyorum böğürtlen gibi formu ananas kadar büyük alıyorum onu ikiye bölüyorum yiyorum yiyorum karşımda da bi adam balık tutuyormuş bu adam kim ya derken alarm çaldı:KK51:
günaydınlar allah hayırlara çıkarsın inşllh güzel haberler alacağnız bir gün olur .

Günaydın kızlar yumurta kontrolüne doktora gidiyorum dokuz bucukta dua edin bana❣️
Oh kısmetlerr taşmış maşallahj

Ne güzel rüyaymış. Hayırlara çıksın inşallah. Ben de rüyamda üniversitedeki bir ders için eski liseme ders gözlemlemeye gidiyordum. Ders bomboş geçiyor diye sıkıntıdan sınıfı ciflemeye başlıyorum. Hocaya yakalanıyorum. Sen dersi dinlemiyor musun diye kızıp bana ödev veriyordu. Kurtulamadım öğrencilikten 😒
Günaydın kızlar yumurta kontrolüne doktora gidiyorum dokuz bucukta dua edin bana❣️

Oh kısmetlerr taşmış maşallahj
Güzel haberlerle gel 🙏

Ne güzel rüyaymış. Hayırlara çıksın inşallah. Ben de rüyamda üniversitedeki bir ders için eski liseme ders gözlemlemeye gidiyordum. Ders bomboş geçiyor diye sıkıntıdan sınıfı ciflemeye başlıyorum. Hocaya yakalanıyorum. Sen dersi dinlemiyor musun diye kızıp bana ödev veriyordu. Kurtulamadım öğrencilikten 😒
amiiiin inşallah canım senin ruhun öğrencilikten kurtulamamış :KK70:

X