Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
U Uzaygemisi35 canım bugün 6.günüm hsg çekildi. Doktor tetkiklere baktı ve benim durumumu dinledi. Alttan muayenede hala regl geliyor dedi. Klomene başlayalım bir ay daha kaybetmeyelim dedi canım.

U Uzaygemisi35 canım bugün 6.günüm hsg çekildi. Doktor tetkiklere baktı ve benim durumumu dinledi. Alttan muayenede hala regl geliyor dedi. Klomene başlayalım bir ay daha kaybetmeyelim dedi canım.
Anladım canım hayırlısı olsun hadi sonucun güzel çıkması çok güzel. Dediği mantıklı o zaman. Antibiyotik falan vermedi sanırım. İnşallah hemencecik sonuç alırsın🤗🤗

Çekil kurtul canım aklında kalmasın bence. Ufak tıkanıklık varsa belli olmasa bile açıp o da etki edebilir
Aynen kuzum 1 ay daha deneyip çekilcem Az önce iloveme evleneli 2 sene oluyo diye muhabbet oldu moraller bozuldu 🙂
Mangal nerde yaaa mangal yoksa gelmem ben 🤣
Mangal hassas noktamız patlıcan biber atarız köze 😂
İnşallah güzel haberlerini alalım ama bizi bırakma:)))
@terelellidenhalliceyim buraya giriş var çıkış yok 😈

Screenshot_20210211_202041.jpg

Cartedor Cartedor @terelellidenhalliceyim U Uzaygemisi35 Jane Jetgil Jane Jetgil U Uzaygemisi35

Ah canım evet strese sokuyorsa ekstra hiç okumamak en iyisi.

Hadi ya üzüldüm canım hayırlısı bir dahaki aya inşallah

Kullan canım depolanmıyor zaten. Depolarımız iyi olsa da bebiş gelince ona çok lazım olacak. Şimdi değil gebe kalınca işimize yarayacak o fazlalıklar. Haftada 2 3 kullan artık dedi doktorum.

Aynen öyle ben de her gün alıyordum iki üç tane alıyorum artık haftada ama onlar ayrı mutlaka devam ediyorsun dedi doktorum da

Ah canım.. kelimeler yetmez. Geçmiş olsun.. bu son olsun inşallah.

İnşallah ya bakalım belki onunki tutar bu sefer 🤗 valla çok yoğun oldupum zamanlarda bile öyle günleri unuttuğum olmuyor benim de aklım orada. İnşallah güzel sonuç al canım.

Çekil kurtul canım aklında kalmasın bence. Ufak tıkanıklık varsa belli olmasa bile açıp o da etki edebilir

Öyle dişünme canım. Eşinin sonuçları bi gelsin de rwhim filminden korkma, bir tıkanıklık varsa da açılır, açılmazsa ona göre hareket edilir. Bilmeden boşa kürek çekmekten iyidir.

Geçmiş olsun canım. Klomeni ne zaman kullanacaksın genelde adetliyken başlanır ona. E rahim filmi de adetten sonra çekilir? Bir yanlışlık olmasın?

Hahahaha çok mümkün valla🤣🤣

Mangal nerde yaaa mangal yoksa gelmem ben 🤣

Hahaha ay korunuyorduk hiç bacaklarınızı havaya falan kaldırmak falan bilmiyoruz biz öyle şeyler ovulasyon günü de neymiş🤣

Hahha nasıl anlatacaksın mrk ettim🤣

Hadi geçmiş olsun güzel jaberlerle gel inş ben inanıyorum gözükecek yumurta
Canım çok teşekkürler. Rabbim düşmanıma yaşatmasın iki gündür yaşadıklarımı.

Sondu zaten. Rahim toparlansın da en kesin doğum kontrolünü yapacağız, dr ile de konuştum. Bebek defteri tamamen kapandı artık.

Psikolojiyi toparlayıp evlat edinme işlemlerine başlayacağız Allahın izniyle.

Dilerim burdaki herkes en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik süreciyle nur topu gibi bebeklerine kavuşur. - Kimse alınmasın ama Allahın bildiğini kuldan saklayamam, gönlümde öncelik hep minseo minseo ve U Uzaygemisi35 sizlerden yana 🙏

Sondu zaten. Rahim toparlansın da en kesin doğum kontrolünü yapacağız, dr ile de konuştum. Bebek defteri tamamen kapandı artık.

Dilerim burdaki herkes en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik süreciyle nur topu gibi bebeklerine kavuşur. - Kimse alınmasın ama Allahın bildiğini kuldan saklayamam, gönlümde öncelik hep minseo minseo ve U Uzaygemisi35 sizlerden yana 🙏
Allah sana çok hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah, çok büyük bir kalbin var çok güzel bir anne olacağından şüphem yok 🙏 güzel dileklerin için çok sağol canım benim, bizi habersiz koyma ama kopma buralardan özletme kendini 💗

Allah sana çok hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah, çok büyük bir kalbin var çok güzel bir anne olacağından şüphem yok 🙏 güzel dileklerin için çok sağol canım benim, bizi habersiz koyma ama kopma buralardan özletme kendini 💗
Yok canım kopmam. Tüm pozitif enerjimi sizlere aktaracağım inşallah.

İnşallah dediğin gibi hayırlı bir evlada denk gelirim de içimde bunca yıldır biriktirdiğim tüm sevgimi, şefkatimi ona verip ben de hayırlı bir evlat yetiştirebilirim.

Merhaba.. Çok üzüldüm bebeğiniz için.. Allahu Teala hep sizin yanınızda olsun...Moral olarak insna o kadar yıpranıyor ki tükeniyor hiç bbişey gözü görmüyor.. Bazen çocuğu olanlar da aynı şekilde huzursuzluktan, mutsuzluktan,maddi imkansızlıktan vs den bitip tükenen yıprananlar var... Allah hiç kimseye kaldıramayacağı yükler yüklmesin... Eğer size akıl veriyormuş gibi olmazsam youtube dan sevgi kul diye bi bayan var.. Çok fazla hastalıklarla mücadele eden bi bayan....bazı uygulamalarını belki yapamazsınız ama açlık-su orucu, 3günlük oruçlar var... Bi faydası olursa belki diye söylüyorum. Biraz dinlenin... stresten uzaklaşın sonra belki bi göz gezdirirsiniz.. Ben de ramazana girerken yapmayı düşünüyorum yada ramazanın 2. haftası...

2 gün önce haberlerde gördüm annesi ve ebe yeni doğan bebeği giydirmiş çöpün içine koymuşlar, yanına biberonun içinde çay bırakmışlar,, sanki bebek onu eline alıp içebilecek...:KK43:( çekmiş gitmişler..Kardan hemen sonra soğukta...İçim parçalandı... Allahım vicdanı olana ver yarabim,,özlemle hasretle bekleyene ver dedim.. amin..

Aynen kuzum 1 ay daha deneyip çekilcem Az önce iloveme evleneli 2 sene oluyo diye muhabbet oldu moraller bozuldu 🙂

Mangal hassas noktamız patlıcan biber atarız köze 😂

@terelellidenhalliceyim buraya giriş var çıkış yok 😈
Ayy kim onlar yaaa bozmasınlar benim arkadaşımın moralini. İsterse 10 yıl olur hiç kusura bakmasınlar biz bi doğurduk mu tam doğuracaz 🙈
Hahahah ay en böyle valla. Ameliyatlı hallerle neler yaptığımı bilirim dren takılı halde oturamazken🤣

Ah canım benim. İnan içimde hissediyorum acını. Gerçekten kendimden önce istedim her ay güzel haberini bekledim, en son seninle bir heveslendim. Ama çok yıprandın gerçekten. İnsan okudukça bile etkileniyor yaşamak bin katı belki de.

Eminim sen çok güzel bir anne olacaksın. Her şeyini önceden planlayıp düşündün ve eminim size gelen evlat da çok şanslı olacak. Kocaman bir kalbin var, bu duyguyu sonuna kadar hak ediyorsun. Bazı anneler karnında büyütür, bazıları da kalbinde büyütür çocuklarını. Kalbinde büyüten harika bir anne olacaksın inşallah.

Sana dileğim hep yaşadığın tüm acıları unutturacak güzellikte günler aylar yıllar yaşaman biliyorsun. Umuyorum öyle olacak. Güzel dileklerin için teşekkür ederim kalbi güzel insan. İnşallah sen de bize biz de sana güzel haberler veririz. Dualarım senle.
Amin kesinlikle katılıyorum ilovemeye Canikox Canikox sakın özletme kaybolma. Ama burası iyi gelmiyorsa da sen söyle bize biz alınmayız. Sen iyi ol 🙏

İnşallah dediğin gibi hayırlı bir evlada denk gelirim de içimde bunca yıldır biriktirdiğim tüm sevgimi, şefkatimi ona verip ben de hayırlı bir evlat yetiştirebilirim.
Kesinlikle öyle olacak canım adım gibi eminim.

2 gün önce haberlerde gördüm annesi ve ebe yeni doğan bebeği giydirmiş çöpün içine koymuşlar, yanına biberonun içinde çay bırakmışlar,, sanki bebek onu eline alıp içebilecek...:KK43:( çekmiş gitmişler..Kardan hemen sonra soğukta...İçim parçalandı... Allahım vicdanı olana ver yarabim,,özlemle hasretle bekleyene ver dedim.. amin..
Off off insanın içi parçalanıyor. Bu insanlar bu noktaya nasıl geliyor çok merak ediyorum gerçekten çok zor. Akıl ermiyor. 25li yaşlarda genç bir çift de maddi zorluklar işsizlik nedeniyle bebeklerini komşuya bırakıp intihar etmişler 😔 onlara mı çocuğa mı yanarsın..

Kızlar merhaba 2 Şubat'ta 22mm 3 tane yumurta ile 3.kez çatlatma iğnesi vuruldum igenin 7. Gününe kadar birşey yoktu ama 7. Günden sonra göğüs ucunda sızı olmaya başladı ek olarak gaz ve ara ara gelen bel ağrısı ama suda var yine 7. Günden beri sabahları özellikle karın ağrım oluyor lavaboya çıkınca biraz rahatlıyorum ama yinede oluyor sizce bu sefer de tutmadı mı

Sen bu kadar büyük bir kalbe sahipken aksi olacağına şüphem yok çok mutlu bi ailen olacak doğurarak anne olunmuyor örneklerini görüyoruz, çok güzel bir anne olacaksın 🙏
Ayy kim onlar yaaa bozmasınlar benim arkadaşımın moralini. İsterse 10 yıl olur hiç kusura bakmasınlar biz bi doğurduk mu tam doğuracaz 🙈
Evet bir olsun pir olsun napalım yani belkim ikiz olur :KK60:

Merhaba canım çok şükür iyiyim.Durumlar aynı maalesef güzel haber yok henüz sen nasılsın. Amh bakılmadı hiç canım aralıktada gitmiştim o zamanda istemedi doktor.Değerler böyle benim ama eşimin ileri hız baya düşük çıktı şimdi bir şase takviye vermiş onu kullanıyor şimdi😞ondan mı benden mi ikimizden mi anlamadım gitti
Allaha Allah çok ilginç ya.. bebek istiyoruz diyen çiftlere Kadında AMH FSH TSH E2 bakılıyor, neden bu doktor bakmıyor anlam veremedim. :işsiz: Başka doktora gittiniz mi peki?
Ben iyiyim cnm, 1. klomen tedavisi olmadı, 2. yi deneyeceğiz. nasip olur inşalah:KK200:

X