Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
gelişmeye başlayan folikül var da yeterli boyutta mı değil yoksa hiç mi yok ? yumurtlamadığın aya denk gelmiş olabilir mi ? bence pazartesi gitme artık bu ayı böyle bitir önümüzdeki ay günde 3 doz ile devam edersin. benim de yumurta büyümüyordu testlerim hep silikti o zaman bitkisel ballı karışım ile büyüttüm ben istersen ondan al önümüzdeki ay onu dene baya etkili oluyor
Benim ovü de pikken iki çizgide eşit kırmızılıkta oluyordu

• Beğen
Reactions: niw
Artık bılmıorum nolcak umudumu kestim bebekten
umutsuzluğa kapılma, bir sorun varsa da çok erken farkettin. yumurta büyütücü bir sürü ilaç yöntem var bir şekilde büyür onu kafana takma. anlamamız gereken nokta neden büyümediği. ben hala lh ın 2 olmasına takıldım bence yumurtalar yeterince uyarılmıyor büyümek için U Uzaygemisi35

umutsuzluğa kapılma, bir sorun varsa da çok erken farkettin. yumurta büyütücü bir sürü ilaç yöntem var bir şekilde büyür onu kafana takma. anlamamız gereken nokta neden büyümediği. ben hala lh ın 2 olmasına takıldım bence yumurtalar yeterince uyarılmıyor büyümek için U Uzaygemisi35
Olabilir belkıde baska doktora giderim belkıde bu ay bi üç klomen içeyimde. Takviyede kullanıcam.

umudunuzu hiçbir zaman yitirmeyin rabbim ol derse herşey oluyo bakın bende 3 yumurta gördü doktor ama gebelik oluşmadı.lütfen kendinizi umutsuzluğa sürüklemeyin.acaba nedeni ne yani belki daha geç oluyodur yumurtlamanız bu ay olamaz mı ?
Belkıde ama küçük kalıyodr heralde ozmanda. Bakalım Mart'ta üc klomen ıcınce ne olcak

• Beğen
Reactions: niw
Belkı yumurtlamıosn bu ay yada belki hıc yumurtlamadan adet goruyosun dedi işte bılmıyorum ya üc klomen ıcsem yetcekmiki ıkıde olmayan
Canım bence bu ay yumurtlamıyorsun.. Geçen ay benim de öyleydi her gittiğimde az da olsa büyümüş görmem lazım diyordu ama gerçekten yoktu.
Normalde her ay 1 tane yumurtam olurdu.

Bu ay da klomenle sadece 1 tane yumurta büyüyünce doktora sordum, ilacın etkisiyle başka büyümez mi acaba diye.. büyüseydi ufak ufak gelişmeye başladığını görmem lazımdı dedi..

Yani senin büyüyen ufak da olsa yumurtanın görseydi derdi.. Diğer ay istersen 3 tane alıp dene veya başka bir topikte arkadaş 3 gün klomen 2 gün femara kullanmış doktoruna sor istersen..

Canım bence bu ay yumurtlamıyorsun.. Geçen ay benim de öyleydi her gittiğimde az da olsa büyümüş görmem lazım diyordu ama gerçekten yoktu.
Normalde her ay 1 tane yumurtam olurdu.

Bu ay da klomenle sadece 1 tane yumurta büyüyünce doktora sordum, ilacın etkisiyle başka büyümez mi acaba diye.. büyüseydi ufak ufak gelişmeye başladığını görmem lazımdı dedi..

Yani senin büyüyen ufak da olsa yumurtanın görseydi derdi.. Diğer ay istersen 3 tane alıp dene veya başka bir topikte arkadaş 3 gün klomen 2 gün femara kullanmış doktoruna sor istersen..
Adet olayım arayıp sorcam gitmem daha bunyem kaldırmıyor yat ac cubugu soksun yok desin bide

Günaydın kızlar 🌺
Hayırlı cumalar 🌺
İzmirde oturan arkadaşlar nasılsınız fırtına çok kötü vurmuş izmiri
minseo minseo fiona13 fiona13
günaydn canım 🌸 benim olduğum yerde allahtan aşırı bişiy olmadı. ben zaten doğal afet lover resmen depremden kaçarım sel, selden kaçarım hortum. allahım sonumuzı hayır etsin 🤲🏻

Aynen geçen ay ben de yok dedikçe şok oluyordum en son gittiğimde çatala oturtmadı karından baktı nasıl olsa yok yine de muayene edeyim hesabı
Sorma ya okadar keyfim kaçtı ki bakalım bıdakı ay üc klomenle nolcak belkıde yumurtlamıcam bu ay yada gec olcak kucuk olcak bilmiyorum

X