Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ben eşime böyle bi şey yapsam beni camdan aşağı atar aşırı tırsıyor böyle şeylerden

Klomen ilk dozu aldım artık ya Allah bismillah
Yanına da q folin verdi hem eşim hem de ben içecekmişiz.
Aranızda q folin duyan bilen kullanan var mı acaba

Ah canım evet strese sokuyorsa ekstra hiç okumamak en iyisi.
1.2 çıktı sonucum maalesef
Hadi ya üzüldüm canım hayırlısı bir dahaki aya inşallah
Kullan canım depolanmıyor zaten. Depolarımız iyi olsa da bebiş gelince ona çok lazım olacak. Şimdi değil gebe kalınca işimize yarayacak o fazlalıklar. Haftada 2 3 kullan artık dedi doktorum.
Ben de üç ay kullanıp bıraktım. Doktora sordum. Haftada iki üç gün al en azından dedi. Haftada iki alıyorum şimdi
Aynen öyle ben de her gün alıyordum iki üç tane alıyorum artık haftada ama onlar ayrı mutlaka devam ediyorsun dedi doktorum da
Düşmeye başlamıştı canım. Gebelik tahliye edildi 1 saat önce. Hayırlısı böyleymiş..
Ah canım.. kelimeler yetmez. Geçmiş olsun.. bu son olsun inşallah.
İnşallah ya bakalım belki onunki tutar bu sefer valla çok yoğun oldupum zamanlarda bile öyle günleri unuttuğum olmuyor benim de aklım orada. İnşallah güzel sonuç al canım.
Çekil kurtul canım aklında kalmasın bence. Ufak tıkanıklık varsa belli olmasa bile açıp o da etki edebilir
Öyle dişünme canım. Eşinin sonuçları bi gelsin de rwhim filminden korkma, bir tıkanıklık varsa da açılır, açılmazsa ona göre hareket edilir. Bilmeden boşa kürek çekmekten iyidir.
Geçmiş olsun canım. Klomeni ne zaman kullanacaksın genelde adetliyken başlanır ona. E rahim filmi de adetten sonra çekilir? Bir yanlışlık olmasın?
kocamda büyü yapıyorum dıye kacsın evden
Hahahaha çok mümkün valla
Mangal nerde yaaa mangal yoksa gelmem ben
Ya bizim hamileliğimiz kendiliğinden olacak. Sağa sola da "Bize de sürpriz oldu, hiç beklemiyorduk" diyeceğiz
Hahaha ay korunuyorduk hiç bacaklarınızı havaya falan kaldırmak falan bilmiyoruz biz öyle şeyler ovulasyon günü de neymiş
yooo ben valla çatır çatır yaptım dıcem D
Hahha nasıl anlatacaksın mrk ettim
Aradım patronu dedim benim yarın doktora gitmem lazım yine izin alabilir miyim. E gidicen mecbr napıcan dedi teskkur ettm hadi bu izinden de yırttım inş değerde Yarabbim
Hadi geçmiş olsun güzel jaberlerle gel inş ben inanıyorum gözükecek yumurta

seni kadınlar klubunun cem yılmazı ilan ediyorum... Müthişsin:)) İnşallah güzel haberlerini alalım ama bizi bırakma:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…