Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahaha benim deliliğim kendime yeter canım 🙈 bu sefer sorgulamaya geçeceğiz yine hiç gerek yok🙈

Valla haklısın canım. Dediğim gibi ben araştırmayı seviyorum fazla etkilenmiyorum da bilmek beni rahatlatıyor. Yani çok alakasız bir konu olsun yine açar okurum araştırırım o nedenle genel bilgi gibi düşünüyorum. Ama gerçekten çok bilmek ayrıca stres kaynağı, hiçbir şey bilmeyenler çatır çatır doğuruyor valla 🙈
Benimki de genel bir araştırma hastalığı. Sadece bu konulara özel değil ama bu konuda araştırma yapmak hiç iyi gelmedi bana. Anksiyetem tetikleyor. Gerçekten bilmeyenler çatır çatır doğuruyor etrafımda

Merhaba arkadaşlar bat 17 Şubat ben bu sabah normal kaset yaptım ve testimde hayalet çizgi gibi bişey çıktı 5 dk içinde çıktı ama bu T çizgisinin kendisi mi yoksa gebelik ile ilgili bir durum mu bilmiyorum lütfen bir yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_20210211_071952.jpg
    IMG_20210211_071952.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 50
Marmaris'e bir defa gittim, Turunç'a. Havası mükemmeldi, huzur dolu bir yerdi çok iyi geldi bana. Şansa bir de tenha dönemdi ama denizi hiç beğenmedim. Üstelik mavi bayraklıymış. Köpük köpüktü resmen deniz. Bir de arı ölüsü doluydu denizin üstü. Otelin restoranında açık alanda yemek yiyemiyordu kimse arılar yüzünden. Hayatımda ilk defa arı soktu orada beni
hadi yaa :KK43: neden öyleymiş ki sordunuz mu otele ? Ben Marmaris fethiyeye gittiğimde pek sahilde yüzmem genelde koylara gideriz tekne turu ile koyları harikaaa💗 izmir de de koylara gidiyoruz hep size yazdan bi foto bırakayım içiniz açılsın.

Eklentiler

• Screenshot_20210211_141025.jpg
    Screenshot_20210211_141025.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 45
hadi yaa :KK43: neden öyleymiş ki sordunuz mu otele ? Ben Marmaris fethiyeye gittiğimde pek sahilde yüzmem genelde koylara gideriz tekne turu ile koyları harikaaa💗 izmir de de koylara gidiyoruz hep size yazdan bi foto bırakayım içiniz açılsın.
Arıcılık yapılıyormuş sanırım Marmaris'te. Kovan toplama dönemi miymiş bir şeymiş galiba. Oralarda çok oluyormuş.
Burası neresi yaaa? Suyun rengi mükemmel. Yalnız birden derinleşmeyen suyu sevmiyorum ben. Denizin ortasına kadar gidiyorsun su hala dizinde, güvende hissedemiyorum öyle :/

Balcılık yapılıyormuş sanırım Marmaris'te. Kovan toplama dönemi miymiş bir şeymiş galiba. Oralarda çok oluyormuş.
Burası neresi yaaa? Suyun rengi mükemmel. Yalnız birden derinleşmeyen suyu sevmiyorum ben. Denizin ortasına kadar gidiyorsun su hala dizinde, güvende hissedemiyorum öyle :/
Seferihisar-Ekmeksiz dağların içinde bi koy :KK68:ben de tam tersi birden derinleşen denizi sevmiyorum derin denizlerde dibini göremiyorsun bana ürkütücü geliyor deniz dediğin böyle berrak olacak o yüzden halk plajlarına hiç gitmiyoruz. Çeşme de yazın İstanbullulara kalıyor zaten o kalabalıkta asla denize giremem mikrop yuvası gibi geliyor bana :KK70:

Başın sağ olsun. Allah sabır versin. Yaşını dert etme. Hormonlar normal değerdeyse yaş çok da sorun teşkil etmiyor. O kadar da ileri bir yaş değil hem. Bir süre deneyin olmazsa minseo minseo 'nin önerdiği tetkikleri ben de öneriyorum. 33 yaşımdayım ben. Üç ay denedik, olmayınca doktora gittik biz. Bayağı bir şeyler çıktı, tedavi sürecindeyiz şimdi. En en en önemlisi kafanın rahat olması

Gülüyorum ama sinirden. Burada bir işe girdin mi sadece emeğini değil tüm benliğini o kuruma ya sa şirkete vakfediyorsun 🤬

Değerlendirdiysen gerisini boş koy yav. Çalışmalara hız kesmeden devam. Testleri atın çöööpeeee 💪🏼

Oyun meraklısı kocanın çaresini bulan bizimle de paylaşsın. Doğurup kucaklarına verelim onlar baksın. Yeni oyun bu deriz 🤣
Çok sağolun Allah sizlere uzun ömürler versin. aslına bakarsan sadece kan değerlerime ve tiroid değerlerime baktı doktor. yani tam bir hormon testi değildi sanırım adetliyken yapılan birşey değildi yani ama doktor şimdilik başka teste gerek yok 6 ay deneyin olmadı yine görüşürüz dedi. Sadece kafamda hep herşey yolunda olduğunu düşündüğüm için korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalırım gibi düşünmüşüm sanırım o nedenle 4 ay olmayınca acaba bir sorun mu var diye düşünmeden edemedim bu arada doktor eşim için de isterseniz çinko ve selenyum takviyesi alabilir demişti. Geçen ay sonundan beri venaturanın çinko hapını ve medigard günlük vitamin desteği kullanmaya başladı. Bakalım bu ay sonuç ne olacak işe yarayan bir durum olursa mutlaka yazıcam buraya bat 20.02.2021. Ayrıca umarım sizinde en kısa zamanda tedaviniz çok çok güzel sonuçlar verir bir güzellik gibi:dua: :anneadayı:

X