Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar iğneyi geçen hafta çarşamba olmuştum bugun 8 gün oluyor. Sabah meme ucu acısıyla uyandım sanki kesmişler uçları adet mi olcam acaba.. Göğüslerim şiş değil fos sadece ucu kıpkızarık alev gibi

Günaydın canım valla sen benden önde gidiyorsun normal mi değil mi bilemedim 8 gün hala belirti için erken gibi ama adette de böyle belirtin olmuyorsa ilginç bir durum bence. Bakalım minseo ne diyecek daha önce kullanan biri olarak

ağzımdan öle çıkmıştı işte ya yapcak bişe yok vallahi mecbur izin vercekte ben gene geriliyorum o ayrı bu sefer inş son olcak ama

Sen dene bana söyle demiştin ben vazgeçtim. Şimdi sen dene bana söylersin hadi inşallah bebiş vardır da gerek kalmaz
Tamam canım inşallah
Hadi bakalım hayırlısı canım hangi gün başlaman bırakman gerektiği kritik onlara dikkat et döngün bozulmasın. Bir de bebiş vardır inşallah da gerek kalmaz
Aynen tatlım regl bittikten 2 gün sonra başlıcam 15 gün içicem, umarım inşallah vardır canım inşallah
Mordus kızlar bende her ay olan genel durumlar dışında hiç bişi olmadı, meme ucum hayatımda hiç ağrımadı iğne vurulduğumda da ağrımadı kasık ağrılarım da olmadı her ay ki gibiydi benim

normalde adet belırtısı yaşarmıydın göğüste

Reactions: niw
Hep iğne etkisi diye okuyoruz bel ağrısını kasık batmasını.. inanılmaz kasık batması bel ağrısı yaşıyorum iğnenin 4.gününden beri.. Akşam belim kopuyordu resmen hiç böyle ağrılar çekmedim adete yakın o yüzden hep iğneden diyorum. Göğüslerim de hep inikti iyi bari dedim dün hatta şişmediler diye aklıma geldi birden. Gece ne olduysa jiletlendim heralde

normalde adet belırtısı yaşarmıydın göğüste
Göğüs komple hassas olur uçları çok olmaz.. Göğüs fos duruyor şuan uçları bildiğimiz alev topu hiç anlamadım. Öyle bir hırpalanmada yaşamadım eşime 2 aydır koklatmıyorum bile yasak bölge valla hayırlara çıksın iğneden sonra zaman geçmiyor.

Ay ne güzel ya bende de bi kere böyle belirtiler olsa keşke inşallah iğneden değil de bebiştendir seninkiler

valla herşeye uyarımda o yasağa uyamam kusura bakmasınlar yani prolaktin felan dinlemem yani Allah Allah hadi inş hayırlara çıksın canımm

Canım valla klomene de herkes deli gibi ateş basması yaşadık falan yazmışlar bende hiç olmadı öyle bir şey. Benim de bu sabah hafif hafif kasıklarıma kramplar giriyor ama çok önemli görmedim yani belki normalde de oluyordu farkında değilim.
Evet canım o zaman senin vücudun muhtemelen iğneye tepki veriyor. İnşallah gebelik vardır, çünkü iğnenin etkisi kasık ağrısı vs bir hafta sonrasında hala geçmedi ve devam ediyorsa olasılık var diyorlar

gnydnlar bendede iğneden snra gögüs uçlarnda sizin dedğniz etki oldu.

O batmalar ovitrelleden kuzu

Hangi akilla adamlara cv mi yolladim bilmiyorum su an maas konusup bi kere daha gorusmek istiyolar

Bebek olduda buyuttuk cok uzak geliyo ya
Ben hamile kalirs gercekten inanamicam galiba
ben de canım bana da o kadar uzak bir
ihtimal geliyo ki yani yeni
eve taşındım. bir odasını boş bırakıp belki çocuk odası yaparım diye bile düşünmedim orayı giyinme odası yapıyırum. otırma odası yatak odası derken bebişe gene oda kalmadı

Kendisini tanımıyorum ama Hannaz diye bir arkadaşın esi vefat etmiş ve herkes de Allah kurtardı ölen ese içimizden rahmet dilemek gelmiyor falan yazmışlar bu adam bu kadına ne yapmış bilen var mi bu kadar rahmet etmeyecek ve niye ölmüş bilen var mi kizlar??

Bebek olduda buyuttuk cok uzak geliyo ya
Ben hamile kalirs gercekten inanamicam galiba
Üzülmeyin gelin sarılalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…