Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla helal olsun o saate kadar oturup bu saatte kalkmak ben dün 10 buçuğa kadar sadakatsizi izledim diye kendime küfür ede ede yattım
ahahahhha aklıma geldin dun gece ya saat 11 felandı şöle üstten bi gruba baktım ama tam okumadım dedım kesin minseo şşuan kaçıncı uykusundadır

Bu gece onemliymis kizlar 11 şubat ,yine dua mı etsek ben sabah namazinda hepimize ettim Kabul olanlardan olsun ❤
Allah kabul etsin canımm. aynen bende bu akşam bi meryem suresi okuyayım ozaman yine .yatmadanda meditasyon. meditasyona bi türlü başlayamadım adepte olamıyorum eşim yatakta kıpırdıyosa bide tamam inanmıyoda böle şeylere. bi türlü kendımı veremedm ama bu gece denicem

Vay be hayırlı eş benim eşim spora gittiği için evde kahvaltı yapıyor 7 de uyanıp hazırlıyor kahvaltısını ben 7.20 de uyanıyorum çok hayırlı bi eşim ben de
Benim uykum cok hafif ondan canım ,esimin kalkip benim uyuyor olmam benim yapım yuzunden imkansiz yatakta donse uyanirim ben maaleseff
Ya birde uykuya duskun olup siz ne ara bebeleri yapıyonuz aklıma takildi valla benim ki de cok uykucu oldugu icin bir diyiverim hele bana da

Bu hamile kalma meditasyonu mu ? Bende gecen dinlerken uyuya kalmisim

ahahahhha aklıma geldin dun gece ya saat 11 felandı şöle üstten bi gruba baktım ama tam okumadım dedım kesin minseo şşuan kaçıncı uykusundadır
Hahahah aynen uyuyordum
Benim de öyleee o yüzden gece uykum çok bölünür pencereden gelen çıtırtıya bile uyanırım valla bilmiyom ki heralde çocuk uyurken uyurum uyanıkken uyanırım ben de ev işini de kim yapıyorsa yapsın

Canim bu estrofem bizim burdaki provames galiba. Su an bende iciyorum. Tup bebek oncesi butun yumurtalar ayni boya gelsin diye iciyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…