Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
seni minseo ye yönlendiriyorummm

Hangi akilla adamlara cv mi yolladim bilmiyorum su an maas konusup bi kere daha gorusmek istiyolar
Durum ciddi baya o zaman aslına bakarsan gönlünden geçeni yap gerçekten. Biz bir sürü ufak tefek hesap kitap yapıyoruz ama hayat o kadar kontrol edemediğimiz şeylerle ilerliyor ki. Belki de hayırlısı bu olacak bilemiyorsun yaşamadan. Heyecanla takip ediyor olacağım sürecini ama bence hamile kalmaya inancının kalmaması kısmını bir kenara bırak, hepimiz kalacağız inşallah

Günaydın gece kuşuyuz ne yapalım sabahta erken kalkarız ama ancak bitirdim valla konuşmaları
Konuşma sonlarında sana ödev bırakalım mı hocam?
Vay be hayırlı eş benim eşim spora gittiği için evde kahvaltı yapıyor 7 de uyanıp hazırlıyor kahvaltısını ben 7.20 de uyanıyorum çok hayırlı bi eşim ben de
Ben kalkmıyorum ya. Adam 8'de kalkıyor evde mesaisi başlıyor. Benim 11-12'de uyandığım oluyor. Kızıyor artık öğlen yemeği saatinde kahvaltı yapıyoruz diye. En hayırlı eş benim
aynen başladım ama bitiremedm bıkere uyuya kaldım diğerinde eşim kıpırdandı dikkatim dağıldı
Uyutan hamile meditasyonu olmaz kız. Dikkat edin dolandırılmayın
Kilo horlamayı da tetikler de dikkat etsin yav sperm değerlerini de olumsuz etkiliyormuş fazla kilo :/
Bebek olduda buyuttuk cok uzak geliyo ya
Ben hamile kalirs gercekten inanamicam galiba
Aha bana yeni vaka gelmiş. Niye inanamıyormuşsun???

Oy kuzuu yaa, gulumsetti mesajin, bebise yine oda kalmadiyi okuyunca

Üye ile birebir muhabbetim yok ama paylaşımlarını görüyordum eşinin alkolik olduğundan, ondan kurtulmak istediğinden, ölmesini istediğinden, çocuklarına babalık yapmadığından bahsediyordu sürekli. Allah rahmet eylesin yine de insan ne kadar sevmese de çocukları için üzülmüştür.

Bir güzel boşaltırsınız yeri gelince önden çok yatırım yapmak da psikolojik olarak yıpratıyor

Allah korusun peki bi cinayet falan mi soz konusu acaba canim herkes o kadar yazmış ki böyle rahmet dilememek bile ilginç geldi bana ölünün arkasından

Ay @terelellidenhalliceyim gelir gelmez güldürdün yine beni ya dün ben uyku sersemi gece uyandığımda sanki senin alıntıladığın mesajlarım vardı ama onlara cevap yazamadım mı yazdım mı bilemedim. Şimdi de bulamadım geri. Öyle bişi varsa kusura bakma emi bir kere kaçırdım mı yakalayamıyorum, gece de uyanınca ilk buraya bakıyorum ama yazamadan geri sızıyorum

Benim iğneden sonra 2 3 gün hiç ağrım olmadı hatta neden olmadı acaba diye de yazmıştım sonra ki gün baya başladı batma zaten çok farklı bir ağrı oluyor.. 4 5 gün daha sabır bakalım.. Sana daha çok sabır

evet canım ben hiç yapmadım zaten konusunu bile açmıyorum evde ananemin ördüğü bebek yelekleri var bissürü hurçlayıo anneme geri götürcem olursa alırım
Ah canım öyle de geri götürme bence dursun bir köşede. Onlardan bir noktada vazgeçtiğimizi umutsuz olduğumuzu hissederlerse çok üzülür minişlerimiz

Aha bana yeni vaka gelmiş. Niye inanamıyormuşsun???
Ahahhaa bildigin vakayim ben ama umitsiz vaka. Yumurtalar o kadar igneye banamisin demedi, hadi yumurta buyudu desek, kaliteli embryo olusucakmi benim bu kadar az yumurta varken, hadi olustu, endometriosizim var bide, o kadar enfeksyon nasil tutunsun bu bebis. Valla bu kadar seye tutunursa demekki cok istiyomus ha

Ben kalkmıyorum ya. Adam 8'de kalkıyor evde mesaisi başlıyor. Benim 11-12'de uyandığım oluyor. Kızıyor artık öğlen yemeği saatinde kahvaltı yapıyoruz diye. En hayırlı eş benim
Amaaan elleri armut topluyor sanki, ağızlarına da biz koyalım oldu olacak
Allah korusun peki bi cinayet falan mi soz konusu acaba canim herkes o kadar yazmış ki böyle rahmet dilememek bile ilginç geldi bana ölünün arkasından
Sanmıyorum canım galiba kalp krizi gibi bir şey ben de çok bilmiyorum o kısmı

Hadi bakalım ya çok heyecanlı baya hevesliyim ama öbür topikte de fazla yumurta büyümesi iyi değil yazmışlar ya ona da takıldım amaan ne olacaksa olsun artık bakalım hayırlısı haftaya progesteron tahlili vercem çatlayıp çatlamadığını anlamak için. Sonra da sorarım doktora yani nedir durum şimdi ne yapayım ben adet olmazsam olursam falan diye. Günler zaten zor geçiyordu şimdi hiç geçmez

Bilmiyorum kuzum kafam cok karisi
Sen bu ay bi hamile kal kuzu sana guveniyorum bu ay

Deme öyle deme kuzum. Tutunmasını da zorlaştırıyor bizim hastalığımız haklısın ama sana da ona göre bir protokol uygularlar. Sen beslenmene falan da çok dikkat et inflamasyonu azaltan gıdalar diye onlardan tüket bol bol. Faydasını göreceksin inşallah

Bilmiyorum kuzum kafam cok karisi
Sen bu ay bi hamile kal kuzu sana guveniyorum bu ay
Ah canım ağzından bal damlıyor. Ben de güveniyorum ama işte kısmet canım gerçekten şimdi sevinip sonra üzülmeyi de istemem. Ama hayatta her şeyi zor elde ettim çok çabalamak çalışmak zorunda kaldım bir konuda da işim rast gitsin istiyorum. İnşallah çok uğraştırmaz bebişim beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…