Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Senin burcun ne aynı ben de öyleyim işte eşime şu takviye yi iç bunu ye diyorum sürekli, yakında alnımda 3. Bi göz çıkacak bunları içe içe diyor
Kiz senin esinin degerleri gayet iyiydi ne takviyesi veriyorsun adamcagiza
Ben bildigin bal serbet o guzelim pekmezi iciremiyorum midesi ağrıyormuş beyefendinin

Tövbe Yarabbi ilk defa duydum. Bu ovulasyon testlerinede güvenmiyorum artık ben ya. Güveniyorsan devam et doktoruna kuzu elbet döngünü düzene sokacak

bir mucizee burayı bir okusana canım ya ben bunları bilmiyordum bak :/

Ben bildigin bal serbet o guzelim pekmezi iciremiyorum midesi ağrıyormuş beyefendinin
al benden de o kadar. önünde arkasında dolanıyorum yine de yok. biz artık kan kusup kızılcık şerbeti
içtik dicek kıvama geldik adamların sülalesi rahat

Canım belli olmuyor hic bir arkadas tarlusal icmis megersem hamileymis falan , sen 14 gun degil daha fazla bekle ve mutlaka ilac almadan once kan testi yaptir.

Canim bende de pco var ,soğan kurunu denedin mi ? Hıc

Tövbe Yarabbi ilk defa duydum. Bu ovulasyon testlerinede güvenmiyorum artık ben ya. Güveniyorsan devam et doktoruna kuzu elbet döngünü düzene sokacak
aynen ben de ilk kez duyuyom yani bu estrofem e2 si düşüklere veriliyodu bence bana neden verdi onu merak ediyorum düzenlesin diye mi yoksa daha da artsın diye mi? benim doktor tüp bebek ya çaktırmadan inceden beni
sürece mi hazırlıyo diye düşünüyorum.

Evet canım öyle kaynaklar da var ki çoğunlukla o yönde anlatıyorlar olumlu yani. Burada minseo op. Dr Banu çiftçiyi önermişti Instagram'da. Çok faydalı canlı yayınları oluyor işte sebepsiz infertilite pcos çikolata kisti amh yumurta rezervi pek çok konuda yayın yaptı ki çok güzel anlatıyor. Yayınları da kaydediyor igtvsinde bulabilirsin. O kendi de yaşamış bu süreci sanırım öyle bir şeyler demişti. Hassas bir şekilde suistimal edildiğini vurgulamak şstedi yani. Vaktin olursa bir göz atarsın.
Kızlar selam ,şimdi ben okuya okuya gelicem de bana özet mi geçseniz acaba
Hoşgeldin valla işin zor özet bile kurtarmaz bacım ben tahtaya konuşanları yazayım bugün çok konuştular özellikle @terelellidenhalliceyim minseo ve Jane Jetgil örtmenim
Ah canım çok bilinmeyenli denklem resmen. Çok zor karar veriliyor tanı koymak çok önemli ama zormuş pcos tanısı zaten hep. İnşallah doğru doktorla doğru şekilde ilerlersin
Biz yanlışlıkla prenseslerle evlenmişiz ahshhsjs
minseo milyon sayılı spermlerden hoşlanmıyor, milyarlara ulaşmaya çalışıyor. sen ona bakma. O bizim kulvarımızda değil
Afsgsgsg Allah iyiliğini versin koptum ya @i
bir mucizee burayı bir okusana canım ya ben bunları bilmiyordum bak :/
Dediğim videoya bir bakın isterseniz Instagram'da op Dr Banu çiftçi. İgtv kısmında amh yumurta rezervi Hk video çekti. Bir de sanırım normal gönderilerinde özellikle tam bu konuyu açıklayan bir yazı yazmıştı diye hatırlıyorum

Canım belki dengelesin düzenlesin diye veriliyordur hemen öyle düşünme. Bile bile bozacak kadar da etik değerlerden yoksun değillerdir herhalde. Bu ilaçlar döngünün farklı aşamalarında farklı etkiye sebep olabiliyor sanırım, kızlar bugün Instagram'da bazı doktor isimlerinden söz ettiler her şeye cevap veriyorlarmış, kendi bilgileeini kısaca yazıp bir sor istersen?

aynen canım ya işte lh/ fsh oranj 2.5 üzeri olmalı amh 4 üzeri olmalı. bunlar hormonlardaki etkisi aslında bir de görünüm varsa doktorlar pko diyor.
tabi dhea testesteron homa ır falan da bakıyorlar.

eğer hormonlar düzgüne yakın ve pko görüntsü varsa multikistik diyorlar az çok çözdüm olayı

Ne guzel genç anne olmussun canım ,yaşinda cok kucuk olur insallah daha

hediye diye birine sordum canımcım hemen, ya aslında doktoruma çok güvenerek yola çıktım da septikler gibi herşeyin arkasında bişiy arayıp irdeliyorum. hayatımun hiç bi
alanında böyle değilim hep akışına bırakırım ama burda kontrol bende değil diye sanırım hassas da bi konu tabi tabiri caizse b*kunu çıkardım

Valla hepimiz kendi doktorumuz olduk bu süreçte valla bravo emin ol araştırma araştıra birçoğu doktordan daha iyi bilebiliyoruz bazı şeyleri. Sadece tek konuya odaklanınca muhtemelen belki de sen lh dalgalanmalarını yakalıyordun kuzummbelki yumurrlaman aslında adete denk geliyordu. Bunu çözeceksin şimdi inşallah belki başka hiçbir şeye bile gerek kalmaz

Aynen ya suçlu onlar ceneler düşmüş maşallah

Canım en önemli konulardan biri bu aslında hayatınızla ilgili aldığımız en önemli karar belki de. İster istemez insan böyle oluyor. İkinci görüş almak iyi bence her zaman. Ama çok daha fazla görüş aldıkça kafa çok karışıyor

Estağfurullah. Öyle düşünmedim. Sen de fikrini paylaştın doğal olarak. Burda herkes birbirine destek olmaya çalışıyor. Benzer şeyleri yaşasak da içimizde yaşadıklarımızı tam olarak anlamak mümkün değil ne yazık ki.

Ya ne bilim keçi boynuzu pekmezi modasına uysun dedim hem bağışıklığı güçlenmiştir nolcek hastanelerde korona kapmaz
Biz yanlışlıkla prenseslerle evlenmişiz ahshhsjs
minseo milyon sayılı spermlerden hoşlanmıyor, milyarlara ulaşmaya çalışıyor. sen ona bakma. O bizim kulvarımızda değil
Hahahah gözüm daima yükseklerde

U Uzaygemisi35 @terelellidenhalliceyim
Kızlar aynen uzayın dediği gibi bu işler istismara çok açık. Eşim sağlık sektöründe çalışıyor, o da aynısını diyor her branşta para için her şeyi yapacak doktorlar var malesef. Ameliyat parası alıp hastayı sadece kesip diken doktorlar var. Bu tüp olayında işin içine hastanın duyguları da girdiği için insan her şeye evet, tamam demeye meyilli hale geliyor. Ne diyim allah bizi etik değerlerine bağlı, iş ahlakı ve Allah korkusu olan doktorlar ile karşılaştırsın. Gerçekten çok çok zor bir süreç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…