Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Senin burcun ne 😆 aynı ben de öyleyim işte eşime şu takviye yi iç bunu ye diyorum sürekli, yakında alnımda 3. Bi göz çıkacak bunları içe içe diyor😆
Kiz senin esinin degerleri gayet iyiydi ne takviyesi veriyorsun adamcagiza 😁😁
Ben bildigin bal serbet o guzelim pekmezi iciremiyorum 😂 midesi ağrıyormuş beyefendinin 🤪🤪

kuzu döngün kaymış dedi bana , yumurtalıklardaki düzenszikten demiş ama o zaman da pik gördüklerim yaalan mıydı 🥲 şimdi devam ettiğim doktorum pko olmadığını söyledi. hormon sonıçlarım pko gibi değilmiş. görünüm multikistik olabilir demişti daha önceden de başka bi doktor suan 2 pko, 3 değilsin oldu scorboarda düşelim 🕺🏼
Tövbe Yarabbi ilk defa duydum. Bu ovulasyon testlerinede güvenmiyorum artık ben ya. Güveniyorsan devam et doktoruna kuzu elbet döngünü düzene sokacak

Prp çok kötüye kullanılabilen bir yöntemmiş kızlar. Özellikle tüp doktorları kullanıyor ama işin mantığını kavrayıncs uzun vadeli hiç etkisi yokmuş deneysel bir yöntem ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi de yok, kadının vücuduna ciddi bir müdahale bir girişim, ve çok daha fazla komplikasyonları olabilir rahmin alınmasına kadar gidebilir dedi Banu çiftçi videosunda. Hatırladıklarım bunlar mutlaka araştırın böyle şeylere hemen kalkışmadan dedi. Bu sektörde o duyguları çok güzel sömürüp umut tacirliği yapıyorlar malesef.
bir mucizee bir mucizee burayı bir okusana canım ya ben bunları bilmiyordum bak :/

Ben bildigin bal serbet o guzelim pekmezi iciremiyorum 😂 midesi ağrıyormuş beyefendinin 🤪🤪
al benden de o kadar. önünde arkasında dolanıyorum yine de yok. biz artık kan kusup kızılcık şerbeti
içtik dicek kıvama geldik adamların sülalesi rahat 😅

Simdi yumurtlama sonrasi 14 gün sonra gebelik varsa çıkıyor ya testte ondan canim benim regl kendi kendine ilaçsız gelmiyor bu yüzden dr yumurtlama gorursen 14 gün bekle test yap negatif olursa tarlusal ic regl ol gel klomene başlayalım dedi bu yumurta belki de kalitesiz ve ufak boyda yani bilemiyorum tabi ama değerlendirdim yine . Çatlar mi regl olir muyum bilmiyorum hic genelde kendi kendime regl olmam ilac almadan
Canım belli olmuyor hic bir arkadas tarlusal icmis megersem hamileymis falan , sen 14 gun degil daha fazla bekle ve mutlaka ilac almadan once kan testi yaptir.

Canim bende de pco var ,soğan kurunu denedin mi ? Hıc

Tövbe Yarabbi ilk defa duydum. Bu ovulasyon testlerinede güvenmiyorum artık ben ya. Güveniyorsan devam et doktoruna kuzu elbet döngünü düzene sokacak
aynen ben de ilk kez duyuyom yani bu estrofem e2 si düşüklere veriliyodu bence bana neden verdi onu merak ediyorum düzenlesin diye mi yoksa daha da artsın diye mi? benim doktor tüp bebek ya çaktırmadan inceden beni
sürece mi hazırlıyo diye düşünüyorum.

Bunu bilmiyordum. Benim okuduğum kaynakta çok umut veren bir şey gibi bahsedilmişti. Herkeste işe yaramasa da... Zaten kötüye kullanıma çok açık bir alan. Ümidi azalan insanların her yola başvurabileceğini bildikleri için de bu kadar rahat istismar edebiliyorlar duyguları. Aşılama ve tüp bebek için konuştuğumuz şeylerle benzer. Çok üzücü
Evet canım öyle kaynaklar da var ki çoğunlukla o yönde anlatıyorlar olumlu yani. Burada minseo minseo op. Dr Banu çiftçiyi önermişti Instagram'da. Çok faydalı canlı yayınları oluyor işte sebepsiz infertilite pcos çikolata kisti amh yumurta rezervi pek çok konuda yayın yaptı ki çok güzel anlatıyor. Yayınları da kaydediyor igtvsinde bulabilirsin. O kendi de yaşamış bu süreci sanırım öyle bir şeyler demişti. Hassas bir şekilde suistimal edildiğini vurgulamak şstedi yani. Vaktin olursa bir göz atarsın.
Kızlar selam ,şimdi ben okuya okuya gelicem de 🙄🙄🤔 bana özet mi geçseniz acaba 🥲🥲
Hoşgeldin 🙈 valla işin zor özet bile kurtarmaz bacım 🙈 ben tahtaya konuşanları yazayım bugün çok konuştular özellikle @terelellidenhalliceyim minseo minseo ve Jane Jetgil Jane Jetgil örtmenim
kuzu döngün kaymış dedi bana , yumurtalıklardaki düzenszikten demiş ama o zaman da pik gördüklerim yaalan mıydı 🥲 şimdi devam ettiğim doktorum pko olmadığını söyledi. hormon sonıçlarım pko gibi değilmiş. görünüm multikistik olabilir demişti daha önceden de başka bi doktor suan 2 pko, 3 değilsin oldu scorboarda düşelim 🕺🏼
Ah canım çok bilinmeyenli denklem resmen. Çok zor karar veriliyor tanı koymak çok önemli ama zormuş pcos tanısı zaten hep. İnşallah doğru doktorla doğru şekilde ilerlersin 🙏
Biz yanlışlıkla prenseslerle evlenmişiz ahshhsjs
minseo minseo milyon sayılı spermlerden hoşlanmıyor, milyarlara ulaşmaya çalışıyor. sen ona bakma. O bizim kulvarımızda değil 🤣
Afsgsgsg Allah iyiliğini versin koptum ya🤣 @i
bir mucizee bir mucizee burayı bir okusana canım ya ben bunları bilmiyordum bak :/
Dediğim videoya bir bakın isterseniz Instagram'da op Dr Banu çiftçi. İgtv kısmında amh yumurta rezervi Hk video çekti. Bir de sanırım normal gönderilerinde özellikle tam bu konuyu açıklayan bir yazı yazmıştı diye hatırlıyorum

aynen ben de ilk kez duyuyom yani bu estrofem e2 si düşüklere veriliyodu bence bana neden verdi onu merak ediyorum düzenlesin diye mi yoksa daha da artsın diye mi? benim doktor tüp bebek ya çaktırmadan inceden beni
sürece mi hazırlıyo diye düşünüyorum.
Canım belki dengelesin düzenlesin diye veriliyordur hemen öyle düşünme. Bile bile bozacak kadar da etik değerlerden yoksun değillerdir herhalde. Bu ilaçlar döngünün farklı aşamalarında farklı etkiye sebep olabiliyor sanırım, kızlar bugün Instagram'da bazı doktor isimlerinden söz ettiler her şeye cevap veriyorlarmış, kendi bilgileeini kısaca yazıp bir sor istersen?

Evet canım öyle kaynaklar da var ki çoğunlukla o yönde anlatıyorlar olumlu yani. Burada minseo minseo op. Dr Banu çiftçiyi önermişti Instagram'da. Çok faydalı canlı yayınları oluyor işte sebepsiz infertilite pcos çikolata kisti amh yumurta rezervi pek çok konuda yayın yaptı ki çok güzel anlatıyor. Yayınları da kaydediyor igtvsinde bulabilirsin. O kendi de yaşamış bu süreci sanırım öyle bir şeyler demişti. Hassas bir şekilde suistimal edildiğini vurgulamak şstedi yani. Vaktin olursa bir göz atarsın.

Hoşgeldin 🙈 valla işin zor özet bile kurtarmaz bacım 🙈 ben tahtaya konuşanları yazayım bugün çok konuştular özellikle @terelellidenhalliceyim minseo minseo ve Jane Jetgil Jane Jetgil örtmenim

Ah canım çok bilinmeyenli denklem resmen. Çok zor karar veriliyor tanı koymak çok önemli ama zormuş pcos tanısı zaten hep. İnşallah doğru doktorla doğru şekilde ilerlersin 🙏

Dediğim videoya bir bakın isterseniz Instagram'da op Dr Banu çiftçi. İgtv kısmında amh yumurta rezervi Hk video çekti. Bir de sanırım normal gönderilerinde özellikle tam bu konuyu açıklayan bir yazı yazmıştı diye hatırlıyorum
aynen canım ya işte lh/ fsh oranj 2.5 üzeri olmalı amh 4 üzeri olmalı. bunlar hormonlardaki etkisi aslında bir de görünüm varsa doktorlar pko diyor.
tabi dhea testesteron homa ır falan da bakıyorlar.

eğer hormonlar düzgüne yakın ve pko görüntsü varsa multikistik diyorlar az çok çözdüm olayı 😎

Aşkısı 22yaşındayım Haziranda 23oluıcam inşallah 5yaşında bir oğlum var. 3sene boyunca mesgyna iğneyle korunuyordum bıraktım 8aydır çocuğum olmuyor. En son Eylül ayında kan verdim lh 12,96. Fsh 5 e2 87,1 tsh 2 ve prolaktin 11,8 çıktı. Ultrasonda temiz pko yok dendi. İğneyi vurulurken adet olmuyordum ilaçsız. Ama iğnesiz adet olabiliyorum düzenli. Adetlerim 28-29-31-32-33 arası değişiyor. Eşimin bildiğim bir sıkıntısı yok hiç test vermedi. Ama bir sene dolunca oda bende test vereceğiz inşallah. Hikayem bu ona göre yaz bi reçete🤭😂
Ne guzel genç anne olmussun canım 💕 ,yaşinda cok kucuk olur insallah daha

Canım belki dengelesin düzenlesin diye veriliyordur hemen öyle düşünme. Bile bile bozacak kadar da etik değerlerden yoksun değillerdir herhalde. Bu ilaçlar döngünün farklı aşamalarında farklı etkiye sebep olabiliyor sanırım, kızlar bugün Instagram'da bazı doktor isimlerinden söz ettiler her şeye cevap veriyorlarmış, kendi bilgileeini kısaca yazıp bir sor istersen?
hediye diye birine sordum canımcım hemen, ya aslında doktoruma çok güvenerek yola çıktım da septikler gibi herşeyin arkasında bişiy arayıp irdeliyorum. hayatımun hiç bi
alanında böyle değilim hep akışına bırakırım ama burda kontrol bende değil diye sanırım hassas da bi konu tabi tabiri caizse b*kunu çıkardım 🤐

aynen canım ya işte lh/ fsh oranj 2.5 üzeri olmalı amh 4 üzeri olmalı. bunlar hormonlardaki etkisi aslında bir de görünüm varsa doktorlar pko diyor.
tabi dhea testesteron homa ır falan da bakıyorlar.

eğer hormonlar düzgüne yakın ve pko görüntsü varsa multikistik diyorlar az çok çözdüm olayı 😎
Valla hepimiz kendi doktorumuz olduk bu süreçte valla bravo 🙈🙈 emin ol araştırma araştıra birçoğu doktordan daha iyi bilebiliyoruz bazı şeyleri. Sadece tek konuya odaklanınca 🙈 muhtemelen belki de sen lh dalgalanmalarını yakalıyordun kuzummbelki yumurrlaman aslında adete denk geliyordu. Bunu çözeceksin şimdi inşallah belki başka hiçbir şeye bile gerek kalmaz 🙏🙏

Aynen ya suçlu onlar🤣🤣🤣 ceneler düşmüş 🤪🤪 maşallah

hediye diye birine sordum canımcım hemen, ya aslında doktoruma çok güvenerek yola çıktım da septikler gibi herşeyin arkasında bişiy arayıp irdeliyorum. hayatımun hiç bi
alanında böyle değilim hep akışına bırakırım ama burda kontrol bende değil diye sanırım hassas da bi konu tabi tabiri caizse b*kunu çıkardım 🤐
Canım en önemli konulardan biri bu aslında hayatınızla ilgili aldığımız en önemli karar belki de. İster istemez insan böyle oluyor. İkinci görüş almak iyi bence her zaman. Ama çok daha fazla görüş aldıkça kafa çok karışıyor

Yine aynı şey dedikleri için tekrar eden bir durum olduğunu tahmin ettim. Bir tanesi bile fazlasıyla yıkıcıyken tabii ki yaşadığını senden iyi bilemez kimse. Maksadım haddimi aşmak değildi lütfen yanlış anlama. Geri dönüşü olmadığı için sonradan fikrin değişirse diye demiştim :/
Estağfurullah. Öyle düşünmedim. Sen de fikrini paylaştın doğal olarak. Burda herkes birbirine destek olmaya çalışıyor. Benzer şeyleri yaşasak da içimizde yaşadıklarımızı tam olarak anlamak mümkün değil ne yazık ki.

Ya ne bilim keçi boynuzu pekmezi modasına uysun dedim 😆 hem bağışıklığı güçlenmiştir nolcek hastanelerde korona kapmaz 😄
Biz yanlışlıkla prenseslerle evlenmişiz ahshhsjs
minseo minseo milyon sayılı spermlerden hoşlanmıyor, milyarlara ulaşmaya çalışıyor. sen ona bakma. O bizim kulvarımızda değil 🤣
Hahahah gözüm daima yükseklerde :rapci:

U Uzaygemisi35 @terelellidenhalliceyim
Kızlar aynen uzayın dediği gibi bu işler istismara çok açık. Eşim sağlık sektöründe çalışıyor, o da aynısını diyor her branşta para için her şeyi yapacak doktorlar var malesef. Ameliyat parası alıp hastayı sadece kesip diken doktorlar var. Bu tüp olayında işin içine hastanın duyguları da girdiği için insan her şeye evet, tamam demeye meyilli hale geliyor. Ne diyim allah bizi etik değerlerine bağlı, iş ahlakı ve Allah korkusu olan doktorlar ile karşılaştırsın. Gerçekten çok çok zor bir süreç.

X