Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
dünyanın işi olsa uykumdan taviz vermem ünide de sınav zamanı bütün arkadaşlarım sabahlardı ben 10 da uyurdum ama onlar gündüz uyurken ben 8 de uyanır akşam 10 a kadar ders çalışırdım hiç büte kalmadan okul bitirdim bu sabah uyandım surat beş karış saçımı düzleştiriyorum eşim noldu dedi uykumu alamadım dedim, yuh aşkım bugün 8 de uyu alırsın uykunu diyor

Nm88326 sonuçların öğleden sonra belli olacaktı sanırım ne oldu hadi inşallah pozitiftir?
canım bekliyorum, Almanyadayım 2 saat fark var TR ile :) Her ne olursa olsun herşeye hazırım.. Sevinirsem daha iyi de moralim bozulursa hemen toparlıyacağım, meditasyon yaptım sabahtan :))) Moral fulll...
kızlar napıyosunuz bugün herkes çok sakin
Cnm napalım, aynen devam, rutin ev işleri sonra meditasyon yaptım. Kursa gidiyorum, pandemiden dolayı kapanmıştı gelecekhafta açılacak, tekrar yaptım biraz , sen ne yapıyorsun nasılsın :)

Aslında en sağlıklı uyku o saatlerde uyunan uyku, sen doğrusunu yapıyorsun bakma bize
Gece uyanık kalıp tüm gün uyuyorlarsa çok anlamı yok tabi sen erken kalkıp sollamışsın bak. Benim dediğim gece de uyumayıp gündüz de hayatta kalmaya çalışanlar

Eşin de haklı gece nöbetleri oluyor mu bilmiyorum ama onlar da uykusuzluğa alışık oluyorlar genelde. Ama sen erken kalkıyorsun baya, ben evden çalışmıyorken pandemi öncesi çok erken kalkıp gidince çok zorlanıyordum özellikle kışın karanlıkta. Bence o da çok etkiliyor.

sen de mi akademisyensin kuzu

Doğru valla burada herkesin ayrı bir konuda uzmanlığı var bu işlerde hepimiz bir araya gelsek ne tezler yazarı çok sağol inşallah verimli geçer çok kolay olmasa da :) sen de mi akademidensin?
Yok ben düz deliyim. Bir lisansı bitirdim. Yükseği yarıda bıraktım. Başka bir yükseğe başladım. Onu tamamladım. İşe girdim falan sonra istifa edip başka bir lisans daha bitirdim. Hayatımı ev hanımı olarak idame ettiriyorum. Üç tane tez yazdım. Koleksiyon yapıyorum. Diploma ve tez koleksiyonu

Cnm napalım, aynen devam, rutin ev işleri sonra meditasyon yaptım. Kursa gidiyorum, pandemiden dolayı kapanmıştı gelecekhafta açılacak, tekrar yaptım biraz , sen ne yapıyorsun nasılsın :)
ohhh iyi yapmışsın canım, sağol ben de işteyim işte çalışma mod

Hahahha estağfurullah baya iyi bir kariyer valla her konuda bir fikrin vardır tebrik ediyorum koleksiyonlar güzeldir

evet kuzum geç yatınca feleğim şaşıyor valla eşim 1 gün nöbet tutuyor 2 gün evde hayat ona güzel beybi

ohhh maşallah kullanıcı adımın hakkını her türlü verdim diyorsun yani benim de en büyük kariyer hedefim istifa etmek

Kızlar selam, bat 18 Şubat görünüyor. Bugün regl oldum sandım fakat bembeyaz bi akıntıyla karşılaştım. Bu iyi bişeye işaret mi
inşallah öyledir sen yine de çok kaptırma kendini benim de yumurtlamadan beri geçmeyen akıntım var ama kendi açımdan hiç beklemiyorum gebelik

kızlar napıyosunuz taze hamileler @bitkiselhayat mell_in_shell
canım sen nasılsın her şey yolundadır umarım @LorenaEce
İyi kuzu nolsun, perşembe dr randevum var, kalp atışını duyacağız inşallah ama hep endişe ve korku oluyo 3 aya kadar zaman geçmiyor. Çift çizgiyi görmekle bitmiyormuş bebişim onu anladım tabi güzel heyecanlar bunlar. Razıydık hepsine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…