Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen öyle, hayatımda ilk ve son kullanım oldu bir daha da almam zaten.. Meraktan almıştım

Hadi iğnen hayırlara vesile olsun canım inşallah.. Hız kesmeden devam kolay gelsin

Sen nerelerdesin
Nerelerde olayım ya kuuzm. Bıraktım artık buraları. İyi oluyor ama bir yandan da kafamda hep takılı kalıyor bu konu. Şimdi frklı hobiler falan edinmeye çalışıyorum işte kafamı dağıtmak için girmiyorum artık foruma. bugün dr. randevum vardı. Aşılamaya karar verdik. Hakkımıda hayırlısı olur inşallah. sen nasılsın

Kötü ihtimalleri düşünüp bebeğine de o hissiyatı geçirme. Her olumsuzluk tekrar edecek diye bir kaide yok. Sağlıkla ilerler, sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Onların hayalini kur, kucağına alacağın anı düşün, kime benzeyecek vs. ne bileyim çok güzel bir şey yaşıyorsun, her anının tadını çıkar
Hiç güven vermiyormuş bu testler sahiden. İnşallah tutar da testlere mestlere de ihtiyaç duymazsın bir daha
Gercekten buraya gore cok cok iyi bir ucret
Inşallah guzel sonuclanir canim
Biz de mi gitsek napsak Uçak bileti ve masraflar katılınca bile buradan çok daha uygun gibi. Ben direkt fiyat almadım ama buralarda okuduklarım hep çok yüksekti.

Hiç güven vermiyormuş bu testler sahiden. İnşallah tutar da testlere mestlere de ihtiyaç duymazsın bir daha
İnşallah amin bir daha almam muhtemelen zaten doğum kontrol hapının ilk bıraktığımda yumurtlama hemen düzene girmiyor diye kontrol etmek istemiştim inşallah bir daha ihtiyacımız olmaz

minseo Kuzu ben dün acile gittim gebelik testi falan yaptırmaya sonuç negatif ama 8 günlük gecikmem var. İdrar yolları enfeksiyonu çıktı bir de tahlilde. Perşembe günü kadın doğuma randevu aldım bakalım neden regl olamıyorum diye. O yüzden şu an sana BAT tarihi veremiyorum.

Geçmiş olsun canım antibiyotik mi verdi?. Şikayetin var mıydı peki ağrı, sızı bişi?

Doktora mı yapıyordun sen? Yoksa çoktan bitmiş miydi o süreç? Hatları karıştırıp oraya yazmayasın iki günde bir ilişki diye
Evet sorma valla doktora tezi devam az kaldı ama başka makaleler akademik çalışmalar olunca yavaş gidiyor eş zamanlı olunca. Valla sorma klasör yapıyorum işte okuduğum okunacak makaleleri falan son zamanlarda hep bu konuda makalelerin sayısı artmış ayrı bir alanda da fahri doktoram olacak bu gidişle

en geç 9,30 da yatakta oluyorum 10 gibi uyuyorum annem tavuk olduğumu iddia ediyor
Hahahah bir şey diyeceğim ama annen haklı olabilir
Ben de uykuya çok düşkünüm ama işte bazen yoğun zamanlar olunca üst üste uykusuz günler hiç uykusuz işe gidip gelmeler sabahlamalar oluyor bazı dönemler. Normalde 1 gibi falan yatarım bazen 12. Ama annem benim de çok erken uyuduğunu iddia ediyor

Fahri doktora kolektif çalışmamız Diğerinde kolaylıklar diliyorum. Tez olayları stresli işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…