Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ohhh maşallah kullanıcı adımın hakkını her türlü verdim diyorsun yani :KK70: benim de en büyük kariyer hedefim istifa etmek :KK70:
Ben yolu açtım, arkamdan gelin. Yeni kariyer hedefi: annelique 👩‍🍼
inşallah öyledir :dua:sen yine de çok kaptırma kendini benim de yumurtlamadan beri geçmeyen akıntım var ama kendi açımdan hiç beklemiyorum gebelik :işsiz:
Sen zaten aman bekleme hıh

Kızlar merhaba. Bu ay çok kasık ağrım oldu ve doktora gittim idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı ama idrar kültürü de istedi. Sonucu 2 gün sonra çıkacakmış ama benim size sorum şu muhtemelen sonuçlar çıkınca bana antibiyotik vericek benim de yarın adet günüm yani adetli olduğum günler boyunca antibiyotik kullanıcam dhaa sonra da malum yumurtlama zamanı geliyor ve biz çocuk istiyoruz antibiyotik kullandığım için bir sorun olur mu sizce yani bu ayı pas mı geçmeliyiz yoksa Bi sorun olmaz mı bilenler cevap verebilir mi acaba

Kızlar merhaba. Bu ay çok kasık ağrım oldu ve doktora gittim idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı ama idrar kültürü de istedi. Sonucu 2 gün sonra çıkacakmış ama benim size sorum şu muhtemelen sonuçlar çıkınca bana antibiyotik vericek benim de yarın adet günüm yani adetli olduğum günler boyunca antibiyotik kullanıcam dhaa sonra da malum yumurtlama zamanı geliyor ve biz çocuk istiyoruz antibiyotik kullandığım için bir sorun olur mu sizce yani bu ayı pas mı geçmeliyiz yoksa Bi sorun olmaz mı bilenler cevap verebilir mi acaba
ilacınızı kullanıp tedavinizi tamamlayın zaten enfeksiyon gebeliği engelleyen bir durum, başka şikayetiniz var mıydı kasık ağrısı dışında ?

Arkadaşlar beta hcg değeri tamamen 0 çıkan var mı aranızda?

İyi kuzu nolsun, perşembe dr randevum var, kalp atışını duyacağız inşallah 🥰 ama hep endişe ve korku oluyo 🥲 3 aya kadar zaman geçmiyor. Çift çizgiyi görmekle bitmiyormuş bebişim onu anladım 😅😅 tabi güzel heyecanlar bunlar. Razıydık hepsine 🥰❤️
artık o endişeler hiiiiiç bitmicek, sağlıklı olsunlar da biz kafayı yeriz sıkıntı değil :KK70:

Ben yolu açtım, arkamdan gelin. Yeni kariyer hedefi: annelique 👩‍🍼

Sen zaten aman bekleme hıh
Senin de ilk çocuğun olacak dimi? Öyle demeyin kızçelerim bak çocuk olduktan sonra ben çalışırken iyiydim yaa daha az yoruluyordum deyip yine çalışmayı özleyeceksiniz ☺️ ben bazen işe gittiğimde nefes aldığımı hissederdim. Allah yokluklarını göstermesin ama çoook yorucu annelik gerçekten çok zor (hakkıyla yapana). Ama tabii ki tatlı yorgunluk. Kokuları yeter meleklerin. Allah başınıza versin inşallah 😂

Senin de ilk çocuğun olacak dimi? Öyle demeyin kızçelerim bak çocuk olduktan sonra ben çalışırken iyiydim yaa daha az yoruluyordum deyip yine çalışmayı özleyeceksiniz ☺️ ben bazen işe gittiğimde nefes aldığımı hissederdim. Allah yokluklarını göstermesin ama çoook yorucu annelik gerçekten çok zor (hakkıyla yapana). Ama tabii ki tatlı yorgunluk. Kokuları yeter meleklerin. Allah başınıza versin inşallah 😂
annelerin hakkı ödenmez diye boşuna demiyorlar, inşallah çocuklarımıza yetebilen ebeveynler olabiliriz :KK68:

bende enfeksiyondan kutu kutu ilaç ve fitil kullandım kuzum hiç bir sorun olmadı sadece doktor enfeksiyonlu dönemde ilaçtan verim almak için ilişkiyi yasakladı bize ilk gttiğimiz yasak koymadı ve rahatsızlığım tekrarlamıştı doktor değiştirdim ve o en son bunu söyledi ve çok şükür kurtuldum :dua:

bende enfeksiyondan kutu kutu ilaç ve fitil kullandım kuzum hiç bir sorun olmadı sadece doktor enfeksiyonlu dönemde ilaçtan verim almak için ilişkiyi yasakladı bize ilk gttiğimiz yasak koymadı ve rahatsızlığım tekrarlamıştı doktor değiştirdim ve o en son bunu söyledi ve çok şükür kurtuldum :dua:
enfeksiyon belirtilerin neydi ?

X