Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
masalkzz masalkzz melinda- melinda- B ba22 Hirasarem Hirasarem benim kimyasalda çatlamadan 2 3 gün sonra kasık batmalarım başlamıştı çok çok erken normal mi sağlıksız olduğu için mi bilmiyorum ama her ay kendimde aynı reaksiyonların olmasını bekliyorum bu yüzden modum direk düşüyor aynı şeyleri yaşamayınca😔 ama anladığım kadarı ile her hamilelik farklı bi belirti veriyor
Kesinlikle hepsi farklı belirti veriyor sağlıklı gebeliğimde lekelenme dışında hiç belirtim olmadı dış gebelik de çok belirtim oldu sayılır canım belirtilere hiç bakma ben 4 aydır belirti yaşıyorum hamileyken bile o kadar belirti yaşamadım beynimiz bize hamilelik düşündüğümüz için yanlış sinyaller veridiriyor vücuda

Canım benim henüz gelen giden yok. Ağrı belirti bişeyde yok. Ama bu sabah test yaptım. testimde negatif 😔 cuma hastanede hcg de zaten 1. 20 negatifti. Muhtemelen stresten gecikiyor reglim. Olsa zaten belli olurdu :110:
Hayırlısı olsun benımde olmadı ama 3 gün önce negatifti benımde

Kızlaaar gözümü haşhaş ezmesi diye açtım daha önce hiç yemediğim bişey deli gibi canım çekti kahvaltıda nasıl yenir bilen varsa acil yardım eşimi markete gönderdim içine bişey falan karıştırılıyor mu😆😆
Hiç yemedim canım bende aklına nerden geldi kız :KK70:

Kızlaaar gözümü haşhaş ezmesi diye açtım daha önce hiç yemediğim bişey deli gibi canım çekti kahvaltıda nasıl yenir bilen varsa acil yardım eşimi markete gönderdim içine bişey falan karıştırılıyor mu😆😆
Bal ile karıştırıp tüketebilirsin kuzum

Hiç yemedim ki 😂
Hayırlara vesile olsun 👶

X