Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ahh canmm benim maşallahh onaaa çok şükür canm dikkat et kendine

Canım çok sevindim tehlikenin olmamasına cinsiyeti erkek miymiş yani? Parmaklarını yesinler onun

Ahh canmm benim maşallahh onaaa çok şükür canm dikkat et kendine
Teşekkür ediyorum tatlım gerçekten çok mutlu ettiniz beni desteklerinizle
Canım çok sevindim tehlikenin olmamasına cinsiyeti erkek miymiş yani? Parmaklarını yesinler onun
Göstermedi ki bacak bacak üzerine atmış tatlışım

Siz nasılsınızzzz nasıl geçiyor gününüz

biz hala havaalanında kayınpederi bekliyoruz

Ah canım yaaa çok güldüm mesajına rahatlığa bak burada hepimizi strese sokuyor bacak bacak üstüne atmış bir de sağlıkla ilerlesin inşallah canım amin güzel dileklerin için

Allah razı olsun senin anneliginden canim birde kiz cocuguymus ,kiyamam ona ben annesine de allah akil fikir versin seninde bir oglun var degil mi ? Kac yasinda cocuklar
Allah senden de razı olsun tatlım sağol evet hiç annesi tarafından saçları taranmamış, masal okunmamış bir kız çocuğu evet bir de oğlum var ikisi de 8 yaşında, ikiz gibiler. 6 ay var aralarında.
O yüzdendir ki kuzum hiç Allah her isteyene evlat versin demem. Allah hak edene, kıymet bilene nasip etsin

Yaa yerim onu saklıyosa kız olabilir eşim nöbetçi, ben anneme geldim. İzmir de hava o kadar güzel ki kısa kollu ile geziyorum bahar gibi ama gel gör ki sokağa çıkma yasağı var bi sahile bile gidemiyoruz

Kızlar sanırım regl oluyorum Bu ayda olmadı. Mart topiği açılmış orayı da takip edeceğim.

minseo yeni BAT 06.03. güncelleyebilir misiniz?

Merhaba kızlar bişey sorcam.yerleşme kanaması gören arkadaşlar adetten kaçgün önce gördüler bide yerleşme kanaması görmeden hamile olduğunu öğrenenler oldu mu

minseo merhaba canım. Uzun süredir buraya bakamadım Sohrab ın açtığı grupta takılıyoruz. Başımdan geçenleri yazıp burada da benim gibi arkadaşlar varsa bilgilendirmek istedim. Ben bir sağlıklı doğum sonrası bir kimyasal ve bir boş gebelik yaşadım 3 ay önce kürtaj oldum. Sonra doktorlar ve eşim gerek yok deseler de pıhtılaşma testlerini yaptırdım ve sonuç pıhtılaşma çıktı Bundan sonra gebelik oluşunca hemen iğne başlamam gerekiyormuş ve folik asit ile b12 takviyeleri devamlı kullanmam gerekiyormuş. Düşük yapan yada ard arda kimyasal gebelik geçiren arkadaşlar mutlaka yaptırın bu testleri.

Çok geçmiş olsun canım pıhtılaşma yüksek miydi asprin vs içmiş miydin? Ben şuan coraspin içiyorum hamilelik olursa da devam edeceğim kan sulandırıcıya doktor öyle dedi

Merhaba kızlar bişey sorcam.yerleşme kanaması gören arkadaşlar adetten kaçgün önce gördüler bide yerleşme kanaması görmeden hamile olduğunu öğrenenler oldu mu
Ben canım herhangi bir kanamam olmadı. Sadece göğüs ağrım oldu birde regli sancisinin aynısı oldu birebir. Göğüslerim 2 kat daha fazla ağrıdı ordan anladım birşeyler olduğunu

Arkadaşlar Anadolu yakasında güvenebileceğim bir kadın doğum doktoru arıyorum. Sizin bildiğiniz, gittiğiniz doktor var ise önerilere açığım. Devlet ya da özel fark etmez.

Çok güzel bir annesin rabbim bunun mükafatını kat be kat verir inşallah

Arkadaşlar Anadolu yakasında güvenebileceğim bir kadın doğum doktoru arıyorum. Sizin bildiğiniz, gittiğiniz doktor var ise önerilere açığım. Devlet ya da özel fark etmez.
Medistate Kavacık'ta Sadiye Eren var. Zeynep Kamil Kadın Doğum'un eski başhekimi. Benim iki yumurtalığımdan laparoskopiyle dermoid kist aldı. Uzun süre kontrollerime de onunla devam ettim. Şu an mesafeden dolayı oraya sık gidip gelemeyeceğim için başka doktora gidiyorum ama başka hiçbir doktordan o kadar memnun kalmadım.

Ben canım herhangi bir kanamam olmadı. Sadece göğüs ağrım oldu birde regli sancisinin aynısı oldu birebir. Göğüslerim 2 kat daha fazla ağrıdı ordan anladım birşeyler olduğunu
Bende de durum aynı canım yumurtlama günümden sonda göğüs ağrım başladı dokunamıyodum hala hafif ağrıö devam ediyo .ay boyunca karın ağrımda devam etti ağrı diyorumda değişik bişeydi tam ağrı gibi değil dün bugün akıntım başladı ve bel ağrıö var şuan ev işi yapsam bile belime ağrı geliyo ilkkez başıma geldi bunlar. Olabilir mi diye düşünüyorum haliyle ama yerleşme kanamam olmadı henüz ondan aklıma takıldı . Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…