Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kız rüyamda sen buraya gelmiştin hamileydin ve ben seni sahile götürüp gezdiriyordum birlikte yürüyorduk mis gibiiii 😍😍😍😍

Ayyyy kesinlikle çok haklısın ama benim kayınvalidem azıcık nasıl desem anlamatamadım

beyim hastalandı gelmedi ki beyim hasta olmaz ve çok fena olmuştu o zaman bile diyorum gelmediyse
Canım ben de şimdi rüyadan uyandım minicik bi bebek nasıl tatlı yeni doğmuş benim bebeğimmiş kucağıma alıyorum kokluyorum omzuma başını koyuyor çok güzeldi 🥺
Kızlarrr dün kendimi zorlamadan gardlobumu düzenledim hatta hepsini bile değil

lakin gece yine kanamam olmuş maalesef doktoru arayıp yine hastane yolu göründü bana dua eder misiniz hayırla bebeğime bir şey olmasın ve hayırla beni hastaneye tekrar yatırmasınlar 😔😔😔

Tabi eşimde haklı olarak söylemiyor ben sana yat demiyor muyum sen neden hala bir şeyler yapıyorsun diyor

İnanın zorlamadım kendimi akşama doğru bir acı hissettim hemen yattım daha çok bir şey yapmadım sadece market siparişini yerleştirdim yavaş yavaş ama hiç acım yoktu 😭
Ciddi misin inşallah geçici bi kanamadır, dua edicem senin için mutlaka haber ver bize de inşallah bir şey olmayacak🤲

lakin gece yine kanamam olmuş maalesef doktoru arayıp yine hastane yolu göründü bana dua eder misiniz hayırla bebeğime bir şey olmasın ve hayırla beni hastaneye tekrar yatırmasınlar 😔😔😔
Canım ben de şimdi rüyadan uyandım minicik bi bebek nasıl tatlı yeni doğmuş benim bebeğimmiş kucağıma alıyorum kokluyorum omzuma başını koyuyor çok güzeldi 🥺

Ciddi misin inşallah geçici bi kanamadır, dua edicem senin için mutlaka haber ver bize de inşallah bir şey olmayacak🤲
Ahhhh kurban olurum verene 🤍
İnşallah biraz iri bir bebek bekliyor seni canım 😆
Rabbim hayırla müjdenizi versin

Amin canım inşallah tamda bugün kayınpederim geliyor 🙄
İnşallah yatırmazlar beni hastane de hayırla bir şeyi yoktur bebeğimin 😔🥺

Tabi eşimde haklı olarak söylemiyor ben sana yat demiyor muyum sen neden hala bir şeyler yapıyorsun diyor

İnanın zorlamadım kendimi akşama doğru bir acı hissettim hemen yattım daha çok bir şey yapmadım sadece market siparişini yerleştirdim yavaş yavaş ama hiç acım yoktu 😭
Canmm korkma hersy yolunda gidicek inşallah

Off gerçek gibi değilmi:KK43:( Allah'ım nasip et yarabbim bu ay bizlere

Kızlaaaar var mı güzel haber liste birikmiş :dondurma: Regl olanlardan yeni tarihleri bekliyorum :KK49:

A anneolmayolu 22.01.20212 AY
@WunderLost 26.01.20213 AY
@Pinkpeonyy 26.01.20212 AY
@fiona13 28.01.202126 AY
@Balkupumm28.01.20214 YIL
@pcoscuk 30.01.202125 AY
@LorennaGlam 30.01.202137 AY
@Dalmac47 30.01.20213 AY
@Merve kpc 30.01.20214 AY
@Portakalli cikolat 30.01.20217 AY
Nm88326 Nm88326 30.01.20218 AY
goldies16 goldies16 01.02.20215 AY
D Duhanin annesi 01.02.20217 AY
Benim Bat 19 Şubat ama bu ay kafam çok karışık 😁😁 geçen ay kendimde sürekli psikolojik hamilelik belirtileri arayip bulduğum için bu ay dinlenmek istiyordum ama yine içime bebek aşkı düştü bu ay yumurtlama günlerini değilde hislerimi dinledim hayırlısı 🙏🙏🙏🙏

Maşallah bu ay ne kadar güzel hamile haberleri var 🙏🌼🌈💖 geçen ay kimsenin umudu yoktu ❤

Nm88326 Nm88326 kuzu valla dayanamadım yaptım test ama bişey anlamadım keşke yapmasaydim 🤭 testin içini açtım böyle 5 dk içinde dağınık gölge gibi bişey vardı sonra bir daha bakayım dedim elimden düştü test sonra sadece tek çizgi kaldı olsaydı koyu çıkardı bence dimi kızlar?

Aynen öyle oldu tatlım. Torunlarına da ben bakıyorum, ben annelik yapıyorum bir bağları da yok onunla ama şimdi o beddua ettikleri kadın ballandı işte. 1,5 ay oldu kızının sesini bile duymadı. O da öyle bi anne işte. Ama kötüler neden hep daha kıymetli olur acaba anlayamıyorum ben bu insanları. Valla tiksindim.
Allah razı olsun senin anneliginden canim🙏 birde kiz cocuguymus ,kiyamam ona ben 😪 annesine de allah akil fikir versin🙄 seninde bir oglun var degil mi ? Kac yasinda cocuklar 😇😇

Ahhhh kurban olurum verene 🤍
İnşallah biraz iri bir bebek bekliyor seni canım 😆
Rabbim hayırla müjdenizi versin

Amin canım inşallah tamda bugün kayınpederim geliyor 🙄
İnşallah yatırmazlar beni hastane de hayırla bir şeyi yoktur bebeğimin 😔🥺
İri olacağını nerden anladın kız 😄 babaya çekerse valla öyle olur boylu poslu ben minicik bişeyim😄 inşallah yatırmazlar ama gerekiyorsa da yat gözlem altında olmak gerekecekse, devam ediyor mu kanama?
Off gerçek gibi değilmi:KK43:( Allah'ım nasip et yarabbim bu ay bizlere
Hem de nasıl Amiiin 😖

Günaydın kızlar 💫 istanbulsultani istanbulsultani canım aman çok dikkat et inşallah durmuştur kanama riski atlatırsın bir an önce. Demek ki gerçekten epey dinlenmen gerekiyor en ufak harekette etkileniyor. Çok zor hareketsiz günlerce haftalarca kalmak ama yeter ki sen ve bebiş sağlıklı olun katlanmak zor da olsa mecbur. Zorlama kendini hiçbir şey yapma bence de.

minseo minseo çok güzel rüya görmüşsün canım inşallah hayırlara çıksın 🍀

İnşallah bir an önce🤗🤗 bir arkadaşım da tam rahme tutunduğu gün bence rüya gördüm demişti. İnşallah öyledir senin de 🍀
Ben ilk gebeliğimde cuma akşamı rüya görmüştüm sabah kalktım direk test yaptım pozitif çıkmıştı 🤗 ama o ay çok belirtim vardı, şu an çok umutsuz olsam da inşallah olur demekten başka seçeneğim yok

Ben ilk gebeliğimde cuma akşamı rüya görmüştüm sabah kalktım direk test yaptım pozitif çıkmıştı 🤗 ama o ay çok belirtim vardı, şu an çok umutsuz olsam da inşallah olur demekten başka seçeneğim yok
Ay canım benim ne güzel olur ya 🤗 düşünmüyoruz desek bile sürekli aklımızda işte rüyalara da yansıyor. Ne güzel denk gelmiş sana. İnşallah bu sefer de denk gelecek ve sağlıkla devam edecek 🥰🥰

Hadi inşallah o güzel sesi duyun 🥰🙏

Regl ile atılıyor canım o kistler
Canim bir şey daha soracam dün benden fsh lh e2 falan testlerini de istemiş ama bn amh a odaklaninca onlar için kan vermeyi unuttum dün adetin 3.gunuydu bugun gidip özel bir yerde versem gecerligi olur mu 4 gün ya kanamam da azaldi iyice

Bosver yat hep su tehlikeli zamanı atlatana kadar
En garantilisi öyle zaten canım ne yapalım çok şükür bebek iyi bende dinlenirim artık bol bol
İri olacağını nerden anladın kız 😄 babaya çekerse valla öyle olur boylu poslu ben minicik bişeyim😄 inşallah yatırmazlar ama gerekiyorsa da yat gözlem altında olmak gerekecekse, devam ediyor mu kanama?

Hem de nasıl Amiiin 😖
Canım rüyalar tersine çıkar 😆
Küçük bebekse demek ki iri bir baby bekliyor seni 😆

bizde de öyleeeee bende minyonum eşim maşallah 😁😁

Günaydın kızlar 💫 istanbulsultani istanbulsultani canım aman çok dikkat et inşallah durmuştur kanama riski atlatırsın bir an önce. Demek ki gerçekten epey dinlenmen gerekiyor en ufak harekette etkileniyor. Çok zor hareketsiz günlerce haftalarca kalmak ama yeter ki sen ve bebiş sağlıklı olun katlanmak zor da olsa mecbur. Zorlama kendini hiçbir şey yapma bence de.

minseo minseo çok güzel rüya görmüşsün canım inşallah hayırlara çıksın 🍀

minseo minseo
Jane Jetgil Jane Jetgil
U Uzaygemisi35

durdu kızlar çok şükür kanamam

hastaneden çıktık

açılmam yokmuş benek biraz aşağıda hafta hafta yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi
Senin rahmin herşeye tepki veriyor demek ki dün yaptığın şeylerin hiç biri tetikleyici değil

gaz sancısı bile tetiklemiş olabilir kendini sıcak tut ani hareket ayakta kalma gibi şeylere dikkat et her zaman ki şeyleri söyledi

çok şükür gayet keyfi yerindeydi cinsiyet için erken ama bakalım istersen dedi bakalım deyince bacak bacak üzerine attığını gördük 😁😁😁

parmaklarını yediğim parmaklarını inceliyordu manikür yaptırmışcasına 😁

dualarınız için hepinize teşekkür ediyorum hep dua ettim inanın hepinize 🤍🤍🤍

hepimiz bebeklerimize sağlıkla hayırla mutlulukla kavuşalım sağlıklı, hayırlı, bilinçli, akıllı evlatlar yetiştirelim inşallah hepimiz 🤍🤍🤍

X