Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
R Random3 Ay canım Allah senden bin kere razı olsun aklıma geldikçe hala dua ediyorum sana rabbim en yakın zamanda kucağını doldursun inşallah

ipek_annesi regl biter bitmez başla canım 2 gün ilişki bir gün boş şekilde ovulasyonu hiç düşünme bence.. Hem sen regl oldun mu ya önümüzdeki ayı düşünüyorsun, 9 şubat değil mi günün?

Biz malesef gün aşırı degerlendiremiyoruz geceleri 2 güne yada 1 güne bir degerlendiriyoruz

Çok sevindim canımmm, sağlıkla büyüsün inşallah minik neler hissettin nasıl oldu soru cevabı yapsana

Olmuyo tabi 12 gün annemde kaldım test için geldim bı kaç gün evde durup tekrar gittim anneme 3 5 gün kalıp tekrar geldim hastane için şimdi annem diyo hastaneden sonra geri getirsin seni diye en son beta yi ogrendigimde konuştuk daha da arayan soran sıfır bı sokak yukarda görümce bı sokak aşağıda kv var 3 er dkka bile surmuyo evlerimizin arası ama malesef boşu boşuna yapmışım 4 senede ben onlara hele gorumceye 3 yaşında kızı var doğduğundan itibaren yanında oldum evi barki geceleri tek uyusun süt olsun diye çocuğuna baktım 5 yaşındaki kızı ile ilgilendim neler neler ama nankör çıktılar hiç arayıp da sende napiyon demiyo ikiside anca haber verdiğimde dikkat et iş güç yapma temizlik yemek falan yapma he olur nereye yapmayım 1 ay zaten ev gitti tüp aşamasında şimdide gidiyo eşimin yapmasiyla benim üstün körü yapmamla da olmuyo saldım ama çok üzülüyorum böyle yaptıkları için anca lafta söylüyorlar yapma etme diye gelin biriniz yapın ozaman söylesem böyle e sen cagirsaydin etseydin yav komşular da yapar söyleyince önemli olan soylenmeden yapılan ah ah deşmeyin yaramı

Kızlar ya ben de bel ağrısı var 10 dkka falan ayakta kalınca onceden de vardı ama yarın saat 1 saat sonra oluyodu çalışma hayatımdan kalmaydi ama şimdi süre kısaldı 2 tabak bardak çatal kaşık makinaya attım küçük bide tava yıkadım elde 10 dkka surmemistir ama nasıl ağrıdı iş güç yapamıyorum ayakta duramıyorum normal mi ki hamileliğin ilk zamanlarında

Kuzum burada bu yüzden deneyimlerimizi paylaşıyoruz ama Allah nasip etti ki oldu, her şey bahane. Vesile olduysam da ne mutlu bana
Nasıl gidiyor annelik?

Kızlar merhaba iyi akşamlar hepinize dün akşam test yaptım bişey çıkmadı ama adetimde gelmedi kasıklarım çok ağrıyo bugün birde temizlik yaptım belimin ortası çatlıyor göğüslerimde hafif acımaya başladı adet mi olucam yoksa bişeymi var erken mi yaptım testi sizce

İnsanlar böyle anca lafta iş eyleme geçmeye gelince kimse kalmaz etrafında aman aman böylelerine uzak dur en güzeli hep seni suçlu çıkarırlar

Canım rahim büyüyor rahim büyüdükçe karın ve sırt kasları arasında dengesizlik oluyor o da bel ağrısına sebep oluyor yani endişe etme normal

Canım rahim büyüyor rahim büyüdükçe karın ve sırt kasları arasında dengesizlik oluyor o da bel ağrısına sebep oluyor yani endişe etme normal
Korktum bı an acaba fazla mı ayakta kaldım diye ama 10 dkka bile surmemisti geri oturdum korkudan

İnsanlar böyle anca lafta iş eyleme geçmeye gelince kimse kalmaz etrafında aman aman böylelerine uzak dur en güzeli hep seni suçlu çıkarırlar
Malesef evet uzak durmayı tercih ediyorum artık gidip gelmeler hatta çok yakın olmasına rağmen kalmaları bile kestim arayıp sormuyorum bile onlar zaten meraktan ariyo son aramalarında da zaten geç açtım ve isteksizce konuştum 1 haftayı geçti aramiyolar bile gerekte yok hiç

Bi kaç gün daha bekle istersen canım hala regl olmazsan kan verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…