Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben de şimdi rüyadan uyandım minicik bi bebek nasıl tatlı yeni doğmuş benim bebeğimmiş kucağıma alıyorum kokluyorum omzuma başını koyuyor çok güzeldi
Ciddi misin inşallah geçici bi kanamadır, dua edicem senin için mutlaka haber ver bize de inşallah bir şey olmayacak

Ahhhh kurban olurum verene
İnşallah biraz iri bir bebek bekliyor seni canım
Rabbim hayırla müjdenizi versin

Amin canım inşallah tamda bugün kayınpederim geliyor
İnşallah yatırmazlar beni hastane de hayırla bir şeyi yoktur bebeğimin

Canmm korkma hersy yolunda gidicek inşallah

Off gerçek gibi değilmi( Allah'ım nasip et yarabbim bu ay bizlere

Benim Bat 19 Şubat ama bu ay kafam çok karışık geçen ay kendimde sürekli psikolojik hamilelik belirtileri arayip bulduğum için bu ay dinlenmek istiyordum ama yine içime bebek aşkı düştü bu ay yumurtlama günlerini değilde hislerimi dinledim hayırlısı

Maşallah bu ay ne kadar güzel hamile haberleri var geçen ay kimsenin umudu yoktu ❤

Nm88326 kuzu valla dayanamadım yaptım test ama bişey anlamadım keşke yapmasaydim testin içini açtım böyle 5 dk içinde dağınık gölge gibi bişey vardı sonra bir daha bakayım dedim elimden düştü test sonra sadece tek çizgi kaldı olsaydı koyu çıkardı bence dimi kızlar?

Allah razı olsun senin anneliginden canim birde kiz cocuguymus ,kiyamam ona ben annesine de allah akil fikir versin seninde bir oglun var degil mi ? Kac yasinda cocuklar

İri olacağını nerden anladın kız babaya çekerse valla öyle olur boylu poslu ben minicik bişeyim inşallah yatırmazlar ama gerekiyorsa da yat gözlem altında olmak gerekecekse, devam ediyor mu kanama?
Off gerçek gibi değilmi( Allah'ım nasip et yarabbim bu ay bizlere
Hem de nasıl Amiiin

Günaydın kızlar istanbulsultani canım aman çok dikkat et inşallah durmuştur kanama riski atlatırsın bir an önce. Demek ki gerçekten epey dinlenmen gerekiyor en ufak harekette etkileniyor. Çok zor hareketsiz günlerce haftalarca kalmak ama yeter ki sen ve bebiş sağlıklı olun katlanmak zor da olsa mecbur. Zorlama kendini hiçbir şey yapma bence de.

minseo çok güzel rüya görmüşsün canım inşallah hayırlara çıksın

İnşallah bir an önce bir arkadaşım da tam rahme tutunduğu gün bence rüya gördüm demişti. İnşallah öyledir senin de
Ben ilk gebeliğimde cuma akşamı rüya görmüştüm sabah kalktım direk test yaptım pozitif çıkmıştı ama o ay çok belirtim vardı, şu an çok umutsuz olsam da inşallah olur demekten başka seçeneğim yok

Ay canım benim ne güzel olur ya düşünmüyoruz desek bile sürekli aklımızda işte rüyalara da yansıyor. Ne güzel denk gelmiş sana. İnşallah bu sefer de denk gelecek ve sağlıkla devam edecek

Hadi inşallah o güzel sesi duyun

Regl ile atılıyor canım o kistler
Canim bir şey daha soracam dün benden fsh lh e2 falan testlerini de istemiş ama bn amh a odaklaninca onlar için kan vermeyi unuttum dün adetin 3.gunuydu bugun gidip özel bir yerde versem gecerligi olur mu 4 gün ya kanamam da azaldi iyice

Bosver yat hep su tehlikeli zamanı atlatana kadar
En garantilisi öyle zaten canım ne yapalım çok şükür bebek iyi bende dinlenirim artık bol bol
Canım rüyalar tersine çıkar
Küçük bebekse demek ki iri bir baby bekliyor seni

bizde de öyleeeee bende minyonum eşim maşallah

minseo
Jane Jetgil
U Uzaygemisi35

durdu kızlar çok şükür kanamam

hastaneden çıktık

açılmam yokmuş benek biraz aşağıda hafta hafta yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi
Senin rahmin herşeye tepki veriyor demek ki dün yaptığın şeylerin hiç biri tetikleyici değil

gaz sancısı bile tetiklemiş olabilir kendini sıcak tut ani hareket ayakta kalma gibi şeylere dikkat et her zaman ki şeyleri söyledi

çok şükür gayet keyfi yerindeydi cinsiyet için erken ama bakalım istersen dedi bakalım deyince bacak bacak üzerine attığını gördük

parmaklarını yediğim parmaklarını inceliyordu manikür yaptırmışcasına

dualarınız için hepinize teşekkür ediyorum hep dua ettim inanın hepinize

hepimiz bebeklerimize sağlıkla hayırla mutlulukla kavuşalım sağlıklı, hayırlı, bilinçli, akıllı evlatlar yetiştirelim inşallah hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…