Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim annem de erken menapoza girdi. Ben de bilmek istemediğim için doktorlara hiç konusunu açmadım bugüne kadar rezervin de erken menapozun da. Zaten dediğin gibi sayı değil kalitesi önemli. Neyse bu ay kendimi daha fazla kurcalatmayayım. Sen müsait olunca beni 1 mart'a ekleyebilirsin canım

Aynen yeterince stres faktörümüz var hiç düşünme o kısmı canım, ne kadardır istiyordunuz ekliyim listeye pazartesi

Aaa bu arada haber vermezsem olmazdı bizim fesat eski eş işten çıkarıldı nihayet. Rahat bir nefes aldık valla. Bakalım bir sonraki hamle ne olacak hayatımız hep böyle aksiyon gerilim tadında
Yalllahhh tazzikkk
Valla bir sene dolmadan gitmeyi düşünmüyorum hastaneye. Gidince anlaşılacak bakalım
Bilemedim ki kuzu bnde görmüyorum bazen pko yok

Amin canım inşallah şu 6gün geçmez artık .pazar günü test yapmaya başlarım ben sen hiç yaptın mı
2 şubatta baska bi sebeple doktora gitmistim kan testi istemisti 1.20 cikmisti, ilac vericekti vermedi 1 hafta sonra tekrar test yapalim dedi. Şuphelendi oda sabirim uzm dahiliyeciydi. baska da yapmadim

Bu rahim perdeli mi kizlar ben delircem dun doktor bakti güzel dedi benim bugün cd yi alıp bakma şansım oldu resmen rahim yok ortada buna nasıl iyi dedi ?? Perde sonradan oluşur mu
Canım sen ben doktorlardan iyi bilemeyiz güzel dediyse güzeldir gönlünü ferah tut hem sen öncesinden bi gebelik yaşadın öyle birşey yokmuş demek, hadi oldu diyelim gebeliğe engel değilmiş demekki.. gereksiz streslere sokma kendini lütfen

2 şubatta baska bi sebeple doktora gitmistim kan testi istemisti 1.20 cikmisti, ilac vericekti vermedi 1 hafta sonra tekrar test yapalim dedi. Şuphelendi oda sabirim uzm dahiliyeciydi. baska da yapmadim
Aaa güzel bak bende yarın gidebilirim acile karın ağrım ve baş ağrım var varsa kanda çıkar .inşallah vardır olmasa değerin 1.20 çıkmazdı 0.5 falan çıkardı canım dua edelim bebiştir inşallah

Bu rahim perdeli mi kizlar ben delircem dun doktor bakti güzel dedi benim bugün cd yi alıp bakma şansım oldu resmen rahim yok ortada buna nasıl iyi dedi ?? Perde sonradan oluşur mu
Canım o kadar anlamam ama ilaç tüplere geçmiş perdeli gözükmüyor.Doktor sorun yok dediyse zaten yüzde 99 yoktur yüzde 1 i de sen ben anlayamayız.

Adamla uğraşmak için harcadığı enerjiyi çocuğuna harcasa ya? İnsanlar nasıl böyle gurursuz olabiliyorlar pesss!

Adamla uğraşmak için harcadığı enerjiyi çocuğuna harcasa ya? İnsanlar nasıl böyle gurursuz olabiliyorlar pesss!
Keşke canım keşke.. Böyle kadınlar anne sıfatını haketmiyor. Kıyamam kızımız da her şeyin farkında zaten. Bana her şeyi sen öğrettin, sensin benim annem diyor. Dünyalar benim oluyor zamanı geldiğinde ona en iyi cevabı kendi doğurduğu çocuk verecek zaten. Allah art niyetli herkesi ailemizden, yuvamızdan uzak etsin

Ağzından çıkan dua niyetine olsun inşallah. Acele etme sende o kadar bekledik bari bat gelsin

Kız rüyamda sen buraya gelmiştin hamileydin ve ben seni sahile götürüp gezdiriyordum birlikte yürüyorduk mis gibiiii

Ayyyy kesinlikle çok haklısın ama benim kayınvalidem azıcık nasıl desem anlamatamadım

beyim hastalandı gelmedi ki beyim hasta olmaz ve çok fena olmuştu o zaman bile diyorum gelmediyse

Kızlarrr dün kendimi zorlamadan gardlobumu düzenledim hatta hepsini bile değil

lakin gece yine kanamam olmuş maalesef doktoru arayıp yine hastane yolu göründü bana dua eder misiniz hayırla bebeğime bir şey olmasın ve hayırla beni hastaneye tekrar yatırmasınlar

Tabi eşimde haklı olarak söylemiyor ben sana yat demiyor muyum sen neden hala bir şeyler yapıyorsun diyor

İnanın zorlamadım kendimi akşama doğru bir acı hissettim hemen yattım daha çok bir şey yapmadım sadece market siparişini yerleştirdim yavaş yavaş ama hiç acım yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…