Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aaa bu arada haber vermezsem olmazdı bizim fesat eski eş işten çıkarıldı nihayet. Rahat bir nefes aldık valla. Bakalım bir sonraki hamle ne olacak hayatımız hep böyle aksiyon gerilim tadında
Kız binanızda kiralık daire felan yok dimi gelmesin orayada tobe yarabbim ya nasıl yediriyor kendine . Nese rahat et sende

Kız binanızda kiralık daire felan yok dimi gelmesin orayada tobe yarabbim ya nasıl yediriyor kendine . Nese rahat et sende
Kız valla yapar şimdi de eşimin ailesiyle görüşmeye başladı yağlı ballı oldular bi anda. Birbirlerinin saçını başını yolmuşlar o zamanlar. Boşanıyorlar diye bayram etmişler. Ayy yıldım insanların entrikalarından yeminle, insan yüzü görmek istemiyorum artık midemi bulandırıyorlar. Eşimin ailesiyle de görüşmüyoruz o yüzden. Yine de her çatlaktan sızıyorlar işte

Aaa eşinin ailesine de pes doğrusu kör ölmüş badem gözlü mü olmuş

Aaa eşinin ailesine de pes doğrusu kör ölmüş badem gözlü mü olmuş
Aynen öyle oldu tatlım. Torunlarına da ben bakıyorum, ben annelik yapıyorum bir bağları da yok onunla ama şimdi o beddua ettikleri kadın ballandı işte. 1,5 ay oldu kızının sesini bile duymadı. O da öyle bi anne işte. Ama kötüler neden hep daha kıymetli olur acaba anlayamıyorum ben bu insanları. Valla tiksindim.

Allah görüyor boşver, pişman olurlar da iş işten geçmiş olur çoktan

kanama çok olmaz, pembe veya kahverengi dir. azdır yoğunluğu. Kırmızı değildir. en fazla 2 3 gün sürer canım bu yerleşme kanaması..

Allah görüyor boşver, pişman olurlar da iş işten geçmiş olur çoktan
Öyle kuzum. Ben hiçbir zaman kötülüğe kötülükle karşılık veren bi insan olmadım. Ben çekilirim kabuğuma, Allaha havale ederim susar ve beklerim. İş işten geçti bile zaten, neler yaşattılar bize.. Ben eşime, yuvama bakarım. Ondan yana şanslıyım çok şükür. Çocuklarımız da yanımızda. Gerisi boşşş..

Aynen kuzum boşver sen yuvanda huzurluysan gerisi boş dış kapının dış mandallarını takmaya gerek yok hiç

Bosverrr bırak havlıyan köpek ısırmaz birbirleriyle eğlensinler

Kızlar patrona gittim dedim benim pazartesi son bi daha doktora gitmem lazm dedm derken daha tamam dedi konuyu degıstı. Hıc bişe demedi umdugumdan kolay oldu
Ay bazen biz kafamızda kurup duruyoruz hiç de öyle korktuğumuz gibi olmuyor sevindim hadi inşallah pazartesi güzel haberlerle dönelim
Aaa bu arada haber vermezsem olmazdı bizim fesat eski eş işten çıkarıldı nihayet. Rahat bir nefes aldık valla. Bakalım bir sonraki hamle ne olacak hayatımız hep böyle aksiyon gerilim tadında
Aaa çok iyi sevindim valla çok ilginç gerçekten Allah akıl fikir versin ama gözünüz aydın

Ben tahlil yaptırıyorum progesteron sonuç iyi çıkıyor çatlayıp çatlamadığını anlamak için ama bende çatladığı halde hiç akıntım olmuyor akıntım genelde regli öncesi yoğunlaşıyor çatlama zamanı değil

İnşaşlahh canımmm

Bosver kız sen keyfine bak o da onlarla kesince eğlensin sen eşinle iyi olda gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…