Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sorma canım, bir haftadır bugünü iple çekiyordum, şimdi 10 gün daha iple çekicez artık tatlı telaşlarmış ama çok şükür
Sizde mi 5. Haftadasiniz ben de bugün 5 haftalık olduğumu öğrendim çok şükür. Ultrasonda görüldü kese 15 gün sonra kalp atışı dediler size de öyle mi yapıldı ve folik asit verdi doktorum

Reactions: niw
Sizde mi 5. Haftadasiniz ben de bugün 5 haftalık olduğumu öğrendim çok şükür. Ultrasonda görüldü kese 15 gün sonra kalp atışı dediler size de öyle mi yapıldı ve folik asit verdi doktorum
Aynen, 4+5 mişim ultrasonda göründü kese bugün çok şükür, 10 gün sonra da kalp atışını duyacağız inşallah. Folik asite bende başlayacağım. Gebe kalmadan önce çok içmiştim sonra bırakmıştım ondan acele etmedim

Ne yazdın kuzum görmedim
Olsun canım yine yazim benim klomenin yarın son günü ama dünden beri benden şeffaf kaygan akıntı geliyor ve afedersin vajina girişi çok yumuşak acaba bu kadar erken yumurtlamak mümkün mü? İlacı kullandığın için sana sormak istedim ilaç yapıyor mu böyle bir akıntı? Bugun adetimin 8.günü daha...

Valla kuzum olabilme ihtimali var eğer yumurtaları uyardıysa fazla. sen akıntın varsa mutlaka değerlendir bence bak ben de bu ay erken yumurtladım 2 gün bence klomenin etkisi devam ettiği için. Ben klomeni ovitrelle ile birlikte kullandığımdan iğneden sonra akıntım olmuştu benim

Anladım canım bakalım bende çarşamba gideceğim ama akıntı böyle olunca erken çatlayan olmuş mudur bilemedim birde adetin son günü kahve akıntı gelir ya bittiğinde biraz biraz, aynı öyle kahveyle birlikte kaygan akıntı geliyor 8.günü olmasına rağmen anlamadım gitti

Yumurtlama kanaması olabilir canım muhakkak gün aşırı değerlendir kaçırma eğer yumurtladıysan

Kızlar selam. 2 saat önce yaptığım test. Pik olmuş mu sizce ?

Eklentiler

• 57BA08F2-8D9D-4267-8ACE-A36976464B20.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 56
Tebrikler canım cok sevindim saglicakla gelsin

Canım hayirli olsun ,gözün aydın

kizlar merhaba hamilelik testi yaptim promatris diye bir markayla. yurtdisinda yasiyorum bilmiyorum taniyaniniz varmi güvenilirmi. ilk basta pempe 2 cizgi oluyor sonra ise pempelik gidiyo ve yerine sadece bir belirti birakio okadar

Eklentiler

• 626189D8-327E-4C61-AFCB-76C25A9B09D7.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 57
Ikinci sorun icin birsey diyemem hersey olabilir bilgim yok

Ilk sorun icinde evet ihtimal var

Kizlar saglik ocaginda gebelik testi sorgusuz sualsiz yapiliyor mu ? Illa tarihin gecmesi mi lazim ? Birde test sonucu ne zaman çıkıyor ? Internetten bakabiliyor muyuz ?

Kimyasal korkum yüzünden 5 6 kere kan verdim canım benim değerlerim düşük başlamıştı böyle silik çizgiyle öğrenmiştim. Doktor ilk kontrolümde verdiğim kanlarla dalga geçmişti inanamadın mı hamile olduğuna diye... İçini ferah tut korkularımızin günümüzü almasına izin verme..kimyasalsa yapacağım bir şey yok.. Üzülmemiz korkmamız bir şey ifade etmiyor..

Kesin kimyasal kesin boş kese derken bugün kalp atışını duydum...rabbim sağlıklı gebelik sağlıklı evlat nasip etsin canım hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…