Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
hayırlısı olsun canım inşallah çok bekletmeden gelir bebişin :)

yok aşılama demez canım, önce yumurta büyütücü tedavi deniyorlar aşılama 2. aşama
inşallah hayırlısı budurda şu şubatta hamıle kalanlardan olabılırım bende:)) ben regli oldugum ıcın bıttıgınde okuyacağım duayı

Şubat Ayı İçin Totem Yapıyoruz :dua:
Cuma Akşamı 21.00 da niyetimiz ve listedeki arkadaşlarımız için 1 Adet Meryem Suresi okuyacağız. :dua:

Regl olan arkadaşlar bitince okuyabilir. :KK24:

Sure bittikten sonra tilavet secdesinin nasıl yapıldığını aşağıya ekliyorum.

Eki Görüntüle 2771167

minseo minseo
Jane Jetgil Jane Jetgil
@fiona13
@niw
@GeminiWoman
@Zeymuss0103
@Amanita
@gocmenkizi_35
@venushatun28
@MEMUR54
@Ankara1986
@Ayseee1987
@Random33
@sweetgirlcandy
@Evva
@Regen_
@Uzaygemisi35
@Murpyy
@merakligzm
@Seven003
Caglunal Caglunal
@spooke
@pcoscuk
@Duhanin annesi
@husniye35
İnşallah hayırlara vesile olsun 🙏

İnşallah canım şubat ayı güzel enerjiler getirsin bize 🤲
aminn canımmm inşallahh son üzülüşümüz olsun . regli oldugum an cok uzuldum cok ağlamak ıstedım ama şimdi tekrar yeşerdi umutlar yeni ay yeni heyecan yeni umut.. belkı kendı akışına bıraksam bır sene dolana kadar olcak ama bırakmak istemiyorum akışına felan artk

aminn canımmm inşallahh son üzülüşümüz olsun . regli oldugum an cok uzuldum cok ağlamak ıstedım ama şimdi tekrar yeşerdi umutlar yeni ay yeni heyecan yeni umut.. belkı kendı akışına bıraksam bır sene dolana kadar olcak ama bırakmak istemiyorum akışına felan artk
sıkma kendini olacak inşallah :dua:

Aslında doktor beni aşılamaya yönlendirmek için istemişti ama eşimin tedavisi başlayalı daha üç hafta oldu. Henüz yeterli ilerleme kaydedilmemiştir diye düşünüyorum. Aşılama için sperm sayısı yeterli değildi ilk testte
İşte bu bingo cevap 💯💯💯
Keşke bana da böyle akıl veren olsaydı ama biz rahim filmi ile sperm analizini aynı gün yaptırdık

Kızlar kaç güne pik olur acaba? Bat 17 Şubat. Geçen ay 8-9 Ocak pikti. Sat 21 Ocak. Biraz dengeler şaştı sanki. Ne zaman ilişki olmalı?

Eklentiler

• F149E6CE-B95B-4DDE-9A16-BFF2A64ED291.jpeg
    F149E6CE-B95B-4DDE-9A16-BFF2A64ED291.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 28
X