Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlarrrr bakın ☺️idrar damlattıfım gibi 2. Çizgi cıktı sonra 3. Dk da bu hale geldi var dimi suan, kan verdim tıp merkezine 5 bucuk ta cıkıcak

Eklentiler

• IMG_20210127_154522.jpg
    IMG_20210127_154522.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 58
Canim yuzde kac normal? Ve hangi normalara gore yapilmis krugermi david mi?
canım ya bizde o rapor yok. hattw merkeze sordum tek rapor bu elimizde dedi.
yaptırdığımız yere de pekmgüvenmiyorum kimsein günahını almiyim ama morf bozuk çıkıyor ise o diğer kriterleri de yazmıyorlar mı ?

yaptırdığımız yere de pekmgüvenmiyorum kimsein günahını almiyim ama morf bozuk çıkıyor ise o diğer kriterleri de yazmıyorlar mı ?
AA yazması lazım kuzum tabi ki de. Bizim detaylı test olmamasına göre alt kısımda yüzdeleri yazıyordu ve hangi kritere göre olduğu

ovülasyona bakarak bu kanıya varmak biraz zor yumurtlama olduğu halde testte pik göremeyen çok arkadaş oldu. ama reglinizin 21. günü progesteron testi vererek yumurtlayıp yumurtlamadığınızı teyit edebilirsin
Benim adetim kesik kesik başlıyor hangi günü birinci gün sayacağımı bilmiyorum siz nasıl yapıyorsunuz gelen ilk damladan 1.gün mü sayıyorsunuz yoksa tam başladığı günü mü 1 alıyorsunuz, şimdi ben ne zaman progesteron testi vereceğimi bilmeiyorum

Benim adetim kesik kesik başlıyor hangi günü birinci gün sayacağımı bilmiyorum siz nasıl yapıyorsunuz gelen ilk damladan 1.gün mü sayıyorsunuz yoksa tam başladığı günü mü 1 alıyorsunuz, şimdi ben ne zaman progesteron testi vereceğimi bilmeiyorum
kırmızıya döndüğü gün 1. gün canım

Bir kaç yöntem var canım. Kruger test yapan bir laboratuvarda verseniz birde yüzdeleriyle baş boyun kuyruk ayrıntılı oluyor.

X