Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım benim aynen öyle çözümsüz dert olmasın.. ne bileyim ben de genelde pozitif yaklaşıyorum çok güzel bir hayatım olmadı hep kendim bir yol bulup toparlandım başka türlü düşünmek aklıma gelmiyor bile ilk bir üzülüp çöküyorum tabi ben de ama bir şekilde daha mantıklı düşünmeye başlıyorum sonra. Umarım hepimiz için hayırlı zamanda hayırlı şekilde olsun gerçekten
Ah canım gülecek merak etme benim malesef hiç gecikmedi bile öncesinde anladım hep regl olacağımı. O nedenle heveslenemedim bile senin gibi. Ama hiç belirti yoksa tabi ki o heyecan çok fena. Umarım hayırlısı neyse o olsun canım bakalım daha çok yeniyiz inşallah olacak
Amin gerçekten her şey artık çok pahalı ben de çok sinirleniyorum alamayanlar için yani kimse eşit şartlarda değil halbuki herkesin hakkı..

Aynı şekilde ben de artık hiçbir hesap kitap yapmıyorum şu gün ilişki olsun şöyle olsun yatayım falan artık akışına bıraktım öyle tadını da çıkaramaz hale gelmiştim artık görev gibi artık akışına da bıraktık herkesin dediği "hiç düşünmediğim ay gebe kaldım" aşamasına geldik bence

inşallahh canımmm

Kızlar ayın 21inde adete 2 gün kala 33 çıkmış betam, bu gün adetten 4gün geçti 27si 549 çıktı. Artış az mı çok mu ben betadan anlamıyorum pek. Bana az gibi geldi. 6 günde ne kadar artmalıydı?

Aile hekimi 500 üzerindeyse sıkıntı yok direk kadın doğuma randevu alıp gidebilirsin demişti

2 katından fazla artış devam etmiş bence iyi sıkıntı yok canım.

Bence gayet iyi artmış canım yüzde 60 ve üzerine çıkması iki günde bir gerekiyor diye biliyorum

Hayırlısı artık.. Reglime 5 gün kaldı, gerildim keşke ovülasyon kullansan çünkü değişkenlik gösterebiliyor yumurtlama dönemi. Anlarsın mutlaka belirtilerden ama sen yine de gün aşırı değerlendir ki kaçırma erken yumurtluyorsan

Bizim de ayni canim cok ciddi bas boyu n ve kuyruk bozukluğu var ama rabbim den umut kesilmez ben de pko yum düşün yani ama yine de olacağına inanmak istiyorum

yok kuzu ya sıkılıyorum ovüden falan artık hiç bişi yapasım yok zaten düzenli ilişki var erken de olsa geçte olsa yakalarız olcağı varsa olur artık kaderi yönetmeye çalışmaktan vazgeçtim

yok kuzu ya sıkılıyorum ovüden falan artık hiç bişi yapasım yok zaten düzenli ilişki var erken de olsa geçte olsa yakalarız olcağı varsa olur artık kaderi yönetmeye çalışmaktan vazgeçtim
rabbim güzel haberler almayı nasip etsin.herşeyin hayırlısı streste insanı bu süreçte gerçekten yıpratıyor haklısınız ama umudunuzu hiç kaybetmeyin.herşeyin en güzeli olur inşallah dualarım sizinle.

Amin canım amin. İnşallah isteyen herkese kolaylıkla nasip olur artık bu konu için stres yapmayı bırakalı çok oldu, kendimi koydum her şeyin önüne öncelik benim mutluluğum bi fikrim ya da bir çabanın arkasından sürüklenmek beni mutlu etmiyor. O yüzden ben elimden geleni yaparım gerisi Allaha kalmış.

Kızlar demin afedersiniz bişe aktı böle hastalandım sandım koştum resmen lavobya ama beyaz su gibi akıntı gelmiş.s cok uzun zamandır bole akıntım olmamıstı yumurtlama zamanı bile cok akıntm olmaz

rabbim yardımcınız olsun .düşünceleriniz ne kadar güzel bende katılıyorum size öncelik mutluluğumuz olmalı.gerisi rabbim neyi nasip ederse onu yaşıcaz herşeyin hayırlısı

evet ben de katılıyorum sana, ne vakalar var, tıp çok ama cok ilerledi. içini ferah tut; bizler buradayız, birbirimize desteğiz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…