Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar demin afedersiniz bişe aktı böle hastalandım sandım koştum resmen lavobya ama beyaz su gibi akıntı gelmiş.s cok uzun zamandır bole akıntım olmamıstı yumurtlama zamanı bile cok akıntm olmaz
İnşallah hamilesindir canım, bende de akıntı var aynısından bilemiyorum. test de yapmak istemiyorum suanda...

İnşallah hamilesindir canım, bende de akıntı var aynısından bilemiyorum. test de yapmak istemiyorum suanda...
Benim normalde olan akıntıdan farklı bide çok yoğun geldi, bir umut işte . Adete dogru akıntıda artabılıyor gerçi ama değişik bi belirti yaşadığım için paylaştım. İnşallah bizledir bebeğimiz hayırlısıyla. . yapma sakın ben tuttum tuttum kendimi üc gün kala bide aksam yaptım ne akla hizmetse negatif tabi . Bi testim daha var ama elimi bile sürmüyorum yarın olmazsam cuma sabah yaparım

Aynen canım dolapta 8 test var ama paketi bile açılmamış :)) bir an gelir yapacağım derim o da belli olmaz, hayal kırıklığı istemiyorum :)))

dimi yaaa böyle güzelmiş ama beklenti yok kafa boş ohh mis keyif sadece Allah başka dert vermesin cidden insanlar nelerle uğraşıyolar Rabbim vermiyorsa geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

bence değerleriniz çok iyi benm sonucumda buna benzer aşşağı yukarı ordan bir tahmin yürüttüm doktorum arayıp çok iyi değrlerin demişti muhtemelen sizin doktorunuzda öyle söyler .
Prolaktin lh falan yüksek iste ondan adet olamıyorum pko olunca ama seker yüklemesi nasıldır bilemem bir de kolesterol yüksek çıkmış ama niye anlamadım genelde yediğime dikkat ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…