Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla gelsin

Bizde de morfoloji %1 , ileri hareket %8
Siz neler kullandınız?
Birde bu sebepler neden düşük dış gebeliğe sebeb oluyor mus ? İlk defa duyuyorum

Ayrıca Evet benim normaldi prolaktin 35.5 tu regl 2.günü kan ver demişlerdi eşime üzülmekten bişi yapmadım o ay sadece hayıt otu tohumu aldım
Eşinizin ameliyat olmasını gerektiren şey neydi ? Ne ameliyatı olacaktı?

Benim eşiminde sizinki gibi morfoloji ve ileri hızı benzer ama biz henüz üroloji ye gitmedik. Bu değerler de ameliyat mi gerekiyor

canım çok teşekkür ederim iyi dileklern için çok sağol ben de hep allah çözülmeyecek dert vermesin niyetindeyim. hep öyle dua ediyorum allaha. senin böyle motive edici konuşmaların beni çok mutlu ediyo olaylara her açıdan farklı bakıyosun inşallah geç olsun güç olmasın sağlık olsun herkes istediği haberi en hayırlı zamanda alsın

Ben iki gün önce regl oldum canım bu ayda enfeksiyon tedavisi görücem güncel bat 24 şubat

Cnmmm ben regl oldum zaten şuan için hebis düşünmüyoruz ameliyat olmayi beklediğim için yine de bat soyleyim 17 şubat doğum günümde regl olacagim
Olsun listenin demirbaşlarını listeden silemem
benden ne enerjisi alıyorsunnnn lovecimmmmm

bende her teori farklı bir şey diyorrrr
Ay kuzum hiç hisli bi insan değilimdir ayda yıldı bi geliyorlar öyle bana dur bakim belki seninle ilgili de gelir biraz kendimi dinliyim

merhabalar ben klomen sonrasında ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum.doktorum 3 yumurtam olduğunu 19 mm ulaştığını söylerek çatlatma iğnesi verdi.ama yoğun mide bulantım kasık ağrılarım bel ağrım ve halsizliğim mevcut bunlar normal mi ? birde doktorum 15. günün sonunda oda zaten adet tarihime denk geliyo kanda gebelik baktır dedi.ayrıca hormon testi yaptırmştı değerlerim çok iyi çıkmıştı yinede yaş 35 olunca sanrm bu şekilde yol almak istedi.sizce ne kadar zaman sonra test yapmalıyım hamile kalmama sansm yüksek mi yardımcı olursanoz sevinirim.

Kızlar yarın bat günüm, olcammı olmıcammı stresimi anlıyorsunuz dimi? İki gün önce test negatıftı ama akşam yaptım felan belki ondan çıkmadı dıyorum çatlamanın 11.gunuydu ozaman . Reglı belirtimde pek olmadığı ıcın benim bılemıyorum nolcak. Gecen ay sabah uyanınca baslamıstı reglı belirtim oglene olmustum . Şu yüzüm gülse bu ay hepimizin gülse..

inşallah güzel haberler alırsınızz. rabbim hepimize yardım etsin.

Inşallah güzel sonuçlar alırsın rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Olsun listenin demirbaşlarını listeden silemem

Ay kuzum hiç hisli bi insan değilimdir ayda yıldı bi geliyorlar öyle bana dur bakim belki seninle ilgili de gelir biraz kendimi dinliyim
Ahhh kuzum tesekkur ederim valla ben de silinmek istemiyorum zaten bu sayfa bana cok iyi geliyo burda arkadaşlarin tek tek hamile haberlerini aliyoruz o kadar mutlu oluyorum ki üzgünsem hemen modum yükseliyor bi gun saglik sorunlarım bitince insallah ben de müjdeyi veririm bu sefer hersey daha kolay olacak gibi geliyor cunku yıllardır düzene girmeyen adetim 3 aydir tam 28. Günde geliyor insulin sorunum pek kalmadı değerlerim cok normal artik insallah... kilo vermek cok ise yaradı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…