Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Prolaktin değeriniz normal. Prolaktin çok hızlı yükselen ve çok hızlı düşen bir hormon. Mesala çantayı bile kullanırken çantanız göğsünüzle temas ediyorsa prolaktin yükselebilir yada cinsel ilişkide göğüsleriniz fazla uyarılıyorsa prolaktin yükselebiliyor yada yatarken göğsünüzün üstüne yatıyorsanız bile yülselebiliyor. 3 gün göğsünüze teması kesin test yapın düşmüş olarak görürsünüz. Bazende sinir stres yükseltebiliyor. Ama kaygılanmayın gebelik oluşmayacak bi rakam çıkmamış zaten.
2. Sorunuz hakkında bir bilgim yok

Tesekkur ederim Sinir stres coktu o yukseltmis olabilir haklisiniz su an cok yuksek olmadigini biliyorum acaba hayitla cok yukselirmi diye dusuncelerdeyim 1 ay hastaneye gitme sansim yok evde biseyler yapacam sogan suyu hayit cayi vs onlarda derman olmazsa tekrar tedavi zaten hayirlisiyla nasip etsin herkese ugrastirmadan

Prolaktin için bi kür yapmanıza gerek yok, kür yapılacak bi oranda değilsiniz.
Başka sebepten kür yapacaksanız da dikkatli olun bazı kürler prolaktini olumsuz etkiliyor. İnşallah en kısa zamanda müjdelerimiz olur.

Evet yok prolaktin icin degil lh icin yapmak istiyorum kuru ama prolaktini olumsuz etkiler diyede korkuyorum en iyisi hergun gunde 2 bardak degilde 2 3 gunde bir bir bardak icmek heralde kendi kendime doktor olmaya calisiyorum vajinusmustada oyleydim burda okuduklarimi yapa yapa yendim doktora gittigimde dilator vermisti ama ona denemeye gitmedim evde hergun yeni bisey denedim aynayla bakma uyusyurucu kremler zeytinyagi neler neler simdi gulerek bakiyorum o zamana simdide gebelik icin burda okuduklarimi tatbik etme pesindeyim ama hormon meselesi olunca olay korkuyorum biraz bu sefer olacak olacak burdaki herkesinde benimde evladim olacakta iste ne zaman ya da hangi yolla olacak orasi muamma

Selam size yazmistim sizde macun tavsiye etmistiniz siparis verecem tabi ne zamana gelir belli degilde siparisten sonra sizdede polikistik vardi degilmi bi de hormonlariniz nasildi macundan sonra hormon degerlerinize baktirdinizmi macunla beraber baska bisey kullandinizmi sadece macunmu

Hiçbir mutasyon çıkmadı pıhtılaşma yokmuş. 2 düşüğüm var
Bende de yokmuş benimde 2 kaybım var sadece mthfr 1298 ac polimorfizmi heterezigot buda toplumda sık görülen bi değişiklikmiş ilaç falan kullanmaya gerek yok dedi

Canım ilacın ismini yazabilir misin?

Bende de yokmuş benimde 2 kaybım var sadece mthfr 1298 ac polimorfizmi heterezigot buda toplumda sık görülen bi değişiklikmiş ilaç falan kullanmaya gerek yok dedi
Sizin kayıplarınız neden oldu? Çok geçmiş olsun. Diğer testleri yaptırdınız mı? Benim hiçbir testimde anomali yok hepsi normal çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…