Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar 5 dk önce aşılama yaptı doktor. Yarım saat burada yatacakmışım.
İlk spermleri enjekte edince spermler rahim ağzından içine girmedi diye rahim ağzını başka bir aletle tuttu biraz çekti. O an aklım gitti, çok canım yandı. Şimdi hala çok canım yanıyor, adet sancısının 10 katı 😢😢😢
Çok kötüyüm 😭

İlk spermleri enjekte edince spermler rahim ağzından içine girmedi diye rahim ağzını başka bir aletle tuttu biraz çekti. O an aklım gitti, çok canım yandı. Şimdi hala çok canım yanıyor, adet sancısının 10 katı 😢😢😢
Çok kötüyüm 😭
Oyy geçmiş olsun canım o neymiş öyle anlatırken benim bile canım acıdı :KK42:

Çok kötüyüm 😭
Geçmiş olsun canım. Bebiş için olduğunu düşünüp kendini rahatlatmaya çalış kuzum 👶

Bütün tahliller yapıldı canım bir sıkıntı çıkmadı. Pco da zaten yumurta rezervi fazla oluyor. Rahim filmi de çekildi ama şuan ki doktorum bu kadar uzun süre olmamasının başka bir sebebi de olabilir dedi. 6 yıl oldu evleneli hiç gebelik oluşmadı
eşine falan bakıldı mı canım peki ? çatlamayan yumurtlaar baş belası 😔 sebepsiz infertilitenin de bir sebebi oldupuna inanıyorum ben, mutlaka var. tabiki herşey allahtan🙏🏻 ben pco seti aldım kullanmaya başlıycam bu akşam inşallah şifa olur

eşine falan bakıldı mı canım peki ? çatlamayan yumurtlaar baş belası 😔 sebepsiz infertilitenin de bir sebebi oldupuna inanıyorum ben, mutlaka var. tabiki herşey allahtan🙏🏻 ben pco seti aldım kullanmaya başlıycam bu akşam inşallah şifa olur
Bakıldı canım herşey gayet iyi. İnşallah faydasını görürsün 🤲🏻

Selam kızlar, maydonoz - süt buharını yapan duyan var mı acaba ? Kanalları açıp iltihapları gideriyormuş. Bu ay denemeyi düşünüyorum kısa süre ve dikkatli uygulamak şartıyla 👀👀
Merhaba canım onu daha önce duydum ve uygulayan kişi hamile suan :) ondan mı bilmem.. bende dememek istiyorum ama suan bi tedavi görüyorum yanlış mı yaparım diye bulaşmadım. Dikkatli öğren ve dene istersen :)

Ay bana yalnıslıkla 40 tane ovulasyon göndermişler ben 20 gebelik 10 ovulasyon almıştım :KK43:

Merhaba canım onu daha önce duydum ve uygulayan kişi hamile suan :) ondan mı bilmem.. bende dememek istiyorum ama suan bi tedavi görüyorum yanlış mı yaparım diye bulaşmadım. Dikkatli öğren ve dene istersen :)
Yaa ben de biraz baktım ve faydasını görenler çoktu. İlk defa böyle bir kocakarı yöntemi deniycem 🙄 Uygulayan kişi forumdan miydi canım?
Evet tedavi görüyorsan bence de kalsın bu şimdilik. Hangi tedaviyi alıyorsun bu arada ☺️

Çok kötüyüm 😭
Ben hiç bilmiyorum aşılamyı canım doktorq söyle mutlaka ordan ayrılmadan ne kadar ağrı normaldir ne gibi bir durumda işler ters gidiyor diye sor ona göre ayrıl araya haftasonu girecek tedirgin olma sonra 😔

X