Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

bak geldi bile cevap
merhaba canım topik sahibine hayırlı olsun Rabbim bizede nasip etsin inşallah
bu mübarek günde Allahım kabul etsin dualarımızı

aşkım topikle ilgilenen arkadaş sanırım hamile kalmışş bizde terk edildik :)))) hoşgeldiniz aramıza ne demek cevap vermemek olurmu hiç öyle şey aşk olssuunnn

yok görmemişlerdir belki canım

hehehe trip attım da azcık
şimdi napıyoruz kim ne dua ediyo nasıl bir yol izliyosunuz??
Allah cuma günü yüzüsuyu hürmetine herkesin dualarını kabul etsin inşallah...

amin bitanem hepimizin dualarını kabul etsin RABBİM valla bende dün onu yazdım ne okunucak yada okunacakmı hiç bilmiyorum bi arkadaş ya varis çekelim demiş sanırım ama inanki bende bilmiyorumm :44:

aminnnn

normalde ben her cuma 707 Ya varis
1000 ya evvel okuyorum

bugün okuduğum duaları Rabbim burada bulunan evlat sahibi olmak isteyen herkes için kabul etsin
hergün mü okuyoruz duaları bende bilmiyorum ki

aminnnn

1000 ya evvel okuyorum

bugün okuduğum duaları Rabbim burada bulunan evlat sahibi olmak isteyen herkes için kabul etsin

amin bitanem hepimizin dualarını kabul etsin RABBİM valla bende dün onu yazdım ne okunucak yada okunacakmı hiç bilmiyorum bi arkadaş ya varis çekelim demiş sanırım ama inanki bende bilmiyorumm :44:

hmm anladım ben cumaları başka şeyler okuyorum Ya Varis'e başlıyım bugün o zaman bende..

hmm anladım ben cumaları başka şeyler okuyorum Ya Varis'e başlıyım bugün o zaman bende..

aminnnn

1000 ya evvel okuyorum

kızlar o zaman şimdilik biz liste düzenlenene kadar içimizden geleni okuyalım yada ya varis çekelim kim ne kadar isterse

diğer arkadaşlarda geldiklerinde fikirlerini yazarlar
hergün ya varis çekelim
başka dualarda okuyalım
ya da hafta hafta sıraya göre yapalım
meryem suresi yasin suresi
daha önce nasıl yapıyordunuz ona göre yapalım

bu arada kendimi tanıtayım 2.5 yıllık evliyim
5 aydır bebek istiyoruz
çikolata kistim var bu yüzden sorun yaşıyorum dualarla ayakta duruyorum ameliyat olmaktan korkuyorum
inş. gelecek bebişlerimiz Allahım nasip eder bu aciz kullarına da

olur kızlar bol bol salavat çekmeyi de unutmayın...

tamamdır cnm öyle yapalım ALLAH şimdiden kabul etsin

özel olmazsa sana bişey sormak istiyorum bendede çikolata kisti buldular ama benim inanılmaz agrı yapıyor bazen bütün ay hiç geçmiyor seninde öylemi

Allah bir beklentisi olanların beklediklerini hayırlısıyla versin inşallah..geçmişolsun canım Allah istedikten sonra kist mist hikaye çevremde okadar çok insan var ki doktorun hamile kalamazsın boşuna korunma bile dediği insanlar ilk aydan hamile kaldılar..Allah ol dedikten sonra gerisi hikaye sakın canını sıkma..Allah yardımcın olsun...bende 11 aylık evliyim 2-3 aydır bebek istiyoruz daha..
evet ne duaları okuyacağımıza karar verelim ben kendi halime kalınca çalıştığım içinde çok okuyamıyorum ama konuşursak söz verdim diye okurum mutlaka..

cancazım sen bir konu açmıştın ben sana yazmıştım
ağrı oluyor cnm hatta şu 4 gündür inanılmaz ağrım var
soğan suyu uyguluyrm adet olcakmışım gibi ağrıyor
eğilirken doğrulurken ani hareketlerde çok yol yürüdüğümde
ama atlatıcaz inş. canım güzel düşünmek istiyorum birçok kişi bu kistle hamile kalabiliyor senin kistin büyüklüğü kaçtı
ağrılar ara ara gelir gider sen unutmak istersin o kendini unutturmamak için çaba sarfeder

amin cnm
öyle Allah ne derse o olur kimse bilemez
o yüzden takmıyorum aslında dua etmekten başka yapacak birşeyim yok
doktorlara güvenemiyorum
çok güvendiğim doktorum tarafından oyalandım aylarca
dr u değiştirdiğimde iş işten geçmişti rahim duvarım ince zar gibi kalmıştı
son dr ye göre gebe kalabilirim ama bu süre içinde bünyemi toparlamam lazım ve bu senin için kolay olmayacak dedi
güvenim sarsıldı bir Allaha sığınıyorum hergün dua ediyorum
sağlıklı hayırlı ana babasına saygılı dinin de salih evlatlar nasip et Rabbim die
biliyorum ki duyar sesimizi Rabbim ve biliyorum ki her duam kabul oldu bunu da kabul eder Allahım ama herşeyin bir zamanı var ve bizler o zamanı bekliyoruz. bende çalışıyorum sürekli belli birşey okuyamıyrm tek başıma olunca
41 gün meryem suresi okuyayım dedim 8.günde kaldım
ama söz verirsem okurum. burdaki arkadaşlarıma karşı sorumlu hissederim

amin canım inşallahhh Allah öle evlatlar nasip etsin belkide bizi bekletmesinin sebebi budur bebişlerimizin...
sorma doktorlara bende çok güvenmiyorum heleki etrafımdaki insanları yanlış yönlendirmelerini gördükçe daha da güvenim azalıyo..
doğal kürler denemeyi düşünüyomusun?ben incir kürünü deniycem özellikle bu ay battan sonra...eşimede harnup pekmezi (spermleri hızlandırıyomuş) yedirmeyi düşünüyorum ama daha bundan kendisinin haberi yok
bende yasin okumayı düşünüyorum...bugün başlıycam hatta inşallah...41 gün değil çünkü bat arası vericem ama elimden geldiği kadar..önemli olan niyet..

cnm şuanda soğan kürü uyguluyorum 5 gün kaldı biticek inş.
derdi veren Allahım şifayı da verir
tadı çok kötü ama mecbur içiyorum gözüm burnum kapalı
inş. canım inş. bekliyorsak vardır bir sebebi
harnup pekmezi çok iyi birde çakşır yedirin eşinize
1 çorba kaşığı balın içine 2 çorba kaşığı harnup pekmezi
1 çorba kaşığı çakşır rendesi
akşamları yediriyorum eşime bende soğan kürü uyguluyrum belki incir de yaparım

soğan kürü rahmi temizliyo ama ben bebek düşünürken onu içmeyi çok sağlıklı bulmuyorum ne biliyim bebeğide atmasın vücuttan sonra:26: yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama..
bakalım harnupu bi kabul etsinde diğerinide sonra söylerim sağol canım...
ben yasin okudum az önce ve bütün bebek isteyenlere dua ettim

aaa öylemii yazmışmıydıınn canım kusura bakmaa bazen agrıdan kafa gidiyor böylee birden hatırlayamadımm benim 3mm cnm ve evet hiç geçmiyor özellikle çatlama günlerinde sanki yumurtalarım çatlamıyorda ben çatlıyorum o ne agrı o yaaa (( hele adet günlerim... pazar günü adetimin gelmesi lazım ondan önce korkusu geliyor.. neyse yaa birbirimize moral vererek ve ALLAH 'a sıgınarak iyileşecek ve bebeklerimize kavuşacagız inşallahh

aminn cnm Allah kabul etsin bende akşama okuyacağım
ben araştırdım soğan kürü bebeği atmıyormuş iltihabı kistleri atıyormuş
içiyorum bir çare belki işe yarar
cnm harnup dediğin keçiboynuzu pekmezi zaten
kahvaltılarda fln da koy yer birşey yok onda

cnm 3 mm mi 3 cm mi
3 mm se hiç dert etme geçer 3 cm se yine dert etme geçer
benim ki 5.5 cm ameliyatlık durumda o yzden korku var

yaa dediğin gibi kahvaltıda koyayım bebek için dersem gıcık olabilir..bi de ben yeterince stres yapıyorum bir de o yapmasın...
bize de dua et canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…